fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

W piątek wszyscy na Legię!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii starają się we własnym zakresie promować najbliższe spotkanie naszej drużyny, które w najbliższy piątek, 5 sierpnia rozegrane zostanie przy Łazienkowskiej. Transparent z hasłem "Wszyscy na Legię 5.08 g. 20:30" pojawił się m.in. w sektorze gości przy okazji meczu naszego klubu z Cracovią. W stolicy fani z poszczególnych dzielnic przygotowali podobne transparenty, ale tym razem postawili przede wszystkim na internetową promocję.

Legijne grupy stworzyły kilka filmów promujących piątkowy mecz przy Ł3 - te przygotowali fani z Bródna, Gocławia, Ursynowa, Jelonek oraz Sekcyjni Fanatycy. Zachęcamy do jak najwcześniejszego zakupu biletów na to spotkanie. Te nabywać można TUTAJ, na razie zajętych jest 12 tysięcy miejsc.














REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (107)

+dodaj komentarz
Maciek - 05.08.2022 / 21:19, *.play-internet.pl

Trzy transparenty: "... na LEGIE". Żenada, debile pisali dla idiotów?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 05.08.2022 / 20:34, *.btcentralplus.com

Tylko chodzi o kase dla Mioduskiego. Grupa namawiajaca na mecz dostaje 20% przychodow.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 05.08.2022 / 17:36, *.btcentralplus.com

Wszyscy na Legie i razem wspieramy konto bankowe Mioduskiego !!!!!!!

odpowiedz
yo! - 05.08.2022 / 07:45, *.com.pl

oddawać stary stadion to wrócę!

odpowiedz
MK - 08.08.2022 / 14:18, *.187.2

@yo!: nie wracaj

odpowiedz
Lemon - 04.08.2022 / 22:28, *.centertel.pl

Grosza rzuć Szopenowi,
Sakiewką potrząśnij
Sakiewką potrząśnij :-)

Jakbym był wredny, to zapytałbym skąd taki entuzjazm w naganianiu frajerów Loczkowi. Ale nie zapytam.

odpowiedz
Gość niedzielny - 05.08.2022 / 11:37, *.centertel.pl

@Lemon: Ciężkie czasy poniżania idą niestety ????

odpowiedz
Januszek - 04.08.2022 / 17:06, *.chello.pl

Grubo hajs musial wejsc bo dawno takiej akcji nie wiedzialem biecie sie z Klara Sobieraj doslownie ..jak minionki Mioducha...niby wrog...ale jak sypnie srebrnikami to ...szanowny Pani Kierownik najlepszy

odpowiedz
Halo - 04.08.2022 / 17:06, *.t-mobile.pl

Powinno być „na Legię”, a nie „na Legie”. Na wszystkich banerach ten sam błąd.

odpowiedz
donek - 05.08.2022 / 06:38, *.185.182

@Halo: tez mnie zakulo w oczy

odpowiedz
onomatopeja22 - 04.08.2022 / 10:45, *.interkam.pl

Nikolic wraca

odpowiedz
bum - 04.08.2022 / 13:10, *.233.122

@onomatopeja22:
Wraca ... Chyba myślami do życia w USA haha

odpowiedz
GunwoMamWnosie - 04.08.2022 / 09:47, *.warszawa.pl

Piątek na Legię?? Czyżby zapowiadany transfer napastnika??

odpowiedz
gutek - 04.08.2022 / 08:58, *.com.pl

z ostatnim Piastem trudno będzie przegrać

odpowiedz
ochłoń - 04.08.2022 / 09:48, *.net.pl

@gutek: nie z takimi tuzami przegrywali z kretesem ...

odpowiedz
Kot - 04.08.2022 / 08:31, *.centertel.pl

Wszyscy mają możliwość kupić bilet na mecz wyjazdowy z Widzewem?

odpowiedz
Januszek - 04.08.2022 / 17:05, *.chello.pl

@Kot: wszyscy kumaci czyli nie ty

odpowiedz
ajajajaj - 05.08.2022 / 08:14, *.net.pl

@Kot: kocie wejdą tylko kumate koty haha

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 04.08.2022 / 07:43, *.play-internet.pl

Tak się kończy walka z kibicami.Walkę tą rozpoczęło iti,które pozbyło się dużej części fanatyków,chcąc ich zastąpić "kibicami sukcesu".Ale,żeby ci "nowi kibice "zaczęli chodzić,a przede wszystkim,żeby zostali na trybunach,to powinny te sukcesy być.Co prawda mieliśmy "piękne momenty" i wtedy nikogo nie trzeba było zapraszać na Legię-co prawda ilość nie zawsze przekładała się na jakość,ale właścicielom to nie przeszkadzało,bo wlew na konto był,a przecież tylko to się liczy.Niestety,ale ponieważ nic nie trwa wiecznie,a w Legii kolejnych sukcesów w najbliższym czasie raczej nie ma co oczekiwać,to i ludzi trzeba błagać,żeby przyszli oglądać tą padlinę.

odpowiedz
Marcin - 04.08.2022 / 07:03, *.centertel.pl

Kudlaty sam sobie siedź na tej loży i to oglądaj..... Zes rozpier.... cała Legie konkretnie. Wolę przy grilu sobie w TV obejrzeć niż jeszcze pchać Ci siano w loki.

odpowiedz
Pusia - 04.08.2022 / 07:02, *.centertel.pl

Naganiacze mioduskiego w akcji? Sorry ale tak to właśnie wygląda…No chyba, że przy kasie okaże się, że to mi zapłacą za to, że przyszłam łaskawie popatrzeć na te wkłady do koszulek…

odpowiedz
Krzywy - 04.08.2022 / 02:40, *.icpnet.pl

Wydaje się, że Piast choć niebogaty to na L się zepnie. Widzę to w granicach remisu.

odpowiedz
asfsfas - 03.08.2022 / 23:40, *.autocom.pl

W tym sezonie Legia na laptopie - nie będę sponsorował żenady.
Lubię płacić za jakość.

odpowiedz
geds - 03.08.2022 / 22:18, *.chello.pl

Wyczytałem właśnie że wypożyczamy jednego z młodych do Pogoni Grodzisk. Niech mi to ktoś wytłumaczy. Skoro ta Pogoń gra dokładnie w jednej lidze z Legią II, to jaki sens ma to wypożyczenie? Rozumiem gdyby miał okazję pograć choć o ligę wyżej niż w naszych rezerwach. Czy już nie wierzymy że to fachowcy w Legii lepiej wiedzą jak rozwijać młodych? To w Grodzisku są w tym lepsi? Magiczne LTC, centrum.badań itd. nic? Czy w tym klubie ktoś myśli?

odpowiedz
Konrad - 03.08.2022 / 22:04, *.plus.pl

Wszyscy na Legie pan Dariusz na nas liczy
Pokażmy więc że jesteśmy z nim i wspieramy jego politykę Porażki nas nie załamią. Kupować bilety

odpowiedz
Tylko trybuna Torwar - 03.08.2022 / 17:20, *.151.219

Wszyscy trybuna Torwar! Bojkot amatora Miodulskiego? Do skutku!

odpowiedz
widzę ciemność - 03.08.2022 / 19:42, *.net.pl

@Tylko trybuna Torwar: dokładnie !!!

odpowiedz
Wojtas - 03.08.2022 / 16:51, *.autocom.pl

Ja w tym sezonie na Legię nie pójdę. Szkoda nerwów i kasy. Ładna pogoda lepiej skoczyć na grilla ze znajomymi.

odpowiedz
Gigs - 03.08.2022 / 14:29, *.orange.pl

Zawsze przychodziłem na Legię dla atmosfery.
Pamietam czasy kiedy dominował Górnik Zabrze kiedy dominowała Wisła Kraków a Legia grała bo grała bez większych sukcesów.
Na trybunach zawsze było gorąco.
W ostatnich latach przyzwyczailiśmy się ze Legia co roku zdobywa mistrza albo puchar , ze gramy w europejskich pucharach ale czasy się zmieniły i patrząc na nasza kadrę , działania zarządu, mioduskiego śmiem twierdzić ze niestety nie odzyskamy mistrzostwa na pewno w tym roku .
LTM.

odpowiedz
LewLegia - 03.08.2022 / 15:19, *.net.pl

@Gigs: mistrzostwa przy rządach tego typa to nie odzyskamy nigdy, to już wiem,
ale nawet na resztki dumy, honoru i radości się nie zanosi.

odpowiedz
Ogrodnik - 03.08.2022 / 19:31, *.net.pl

@Gigs: no raczej, nie inaczej.
Najszybsze królowanie w lidze jak bedzie nowy właściciel czyli nigdy.

odpowiedz
Sobol - 03.08.2022 / 14:28, *.centertel.pl

Wszyscy na Legie zobaczyć jak przełamuje się Piast??

odpowiedz
ML - 03.08.2022 / 13:22, *.t-mobile.pl

wszyscy na Ł3 zobaczyć jak podrażniony Piast zleje nasze wkłady do koszulek

odpowiedz
Pl - 03.08.2022 / 12:55, *.play-internet.pl

Super filmy. Brawo!

odpowiedz
rob - 03.08.2022 / 11:30, *.chello.pl

a czy będą w składzie zakupieni ( wg PS z dn. 29-31.07) obrońcy D.Bates i A. Radovanović
czy dalszy ciąg kpiny Zielińskiego w postaci wyciągniętego za darmo miłośnika Widzewa , "bramkostrzelnego Rosołka czy i "najszybszego w Europie" Kastratiego ?

odpowiedz
ajajajaj - 03.08.2022 / 11:28, *.net.pl

przecież Fornalik nie da nam wygrać tego meczu !!! bukmacherska mafia tez !!!

odpowiedz
Arkos 17 - 03.08.2022 / 11:03, *.vectranet.pl

A ja będę jadę z Ustki z synem na Ukochaną Legie

odpowiedz
Zbycho(L) - 03.08.2022 / 10:56, *.168.207

Warto przeczytać, co mówią o swoich szefach i kolegach z boiska byli piłkarze LEGII
https://www.onet.pl/sport/onetsport/miroslav-radovic-punktuje-legie-dostalo-sie-prawie-wszystkim-mocne-slowa/snvf664,d87b6cc4

odpowiedz
Lolek - 03.08.2022 / 09:35, *.chello.pl

Niestety, ale żeby iść... przewalić kasę i jeszcze nie zobaczyć ani jednego celnego strzału na bramkę (co tu dopiero mówić o bramkach...) to trzeba być... no nie wiem... Trzy pierwsze mecze skutecznie zniechęciły mnie do oglądania Legii w tym sezonie :(

odpowiedz
Tomaszek67 - 03.08.2022 / 06:51, *.interkam.pl

wszyscy na Legie zobaczyc jak Piast przyjezdza sie odkuc po 2 porazkach.......

odpowiedz
Intro - 03.08.2022 / 10:55, *.centertel.pl

Wszyscy pod stadion a nie na stadion po co oglądać kolejną porażkę. 0-3 . Nie idziemy na mecz!!!!

odpowiedz
Literat - 03.08.2022 / 06:40, *.net.pl

Co za akcja z kapelusza ?
Aby wesprzeć nią dariusza ?
Przecież Legia to Klub Wielki
Nie kupimy żadnej ściemki.

Dość już mamy tej żenady,
Wstydu, złości do przesady.
Gdzie Nasz L-ki honor mamy ?
Czy już został zaprzedany ?

odpowiedz
Greg - 03.08.2022 / 08:41, *.tpnet.pl

@Literat:
Rozumiem że Ty chodzisz na Legie tylko wtedy jak jej idzie ? Takie mobilizację dzielnic w innych klubach są robione od lat więc dobrze się stało że wprowadziliśmy to i u nas bo frekwencja w 2 mln mieście naprawde jest bardzo słaba i trzeba próbować wszystkiego by to zmienić.

Ps. Niech ktoś mnie poprawi ale czy kiedyś nie było tak że były hasła wszyscy na np. Widzew, Wisłę czy np. Lecha ? Mam na myśli czasy tygodnika NL .

odpowiedz
Literat - 03.08.2022 / 15:01, *.net.pl

@Greg:
Z Legią w sercu od stuleci
Nawet, gdy jej słabo leci.
Ale kasy na fryzjera,
Nie dam dla tego pozera.

odpowiedz
Gocław - 03.08.2022 / 15:10, *.net.pl

@Greg: oczywiście, że były takie akcje i one właśnie doprowadziły te kluby do spadku z ekstraklasy. wszystkie co wymieniłeś, więc argument dałeś trafny.

odpowiedz
Zielu - 03.08.2022 / 17:35, *.centertel.pl

@Greg: tu nie chodzi o to czy idzie czy nie idzie tylko o to że właściciel Legii robi z ze wszystkich frajerów, nie z winy kibiców klub ma długu ponad 200mln ,sprzeda z każde pieniądze kazdego zawodnika przez co poziom sportowy drużyny mamy na poziomie pierwszej ligi

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 03.08.2022 / 21:29, *.centertel.pl

@Greg: były akcje pusty stadion A na płocie żylety wisiały tylko transparenty do pilkarzy i władz klubu.
Jeżeli tego nie pamiętasz tzn że jesteś za młody

odpowiedz
Fazi86 - 04.08.2022 / 09:06, *.t-mobile.pl

@Literat: Akcja zapewne taka,że będzie oprawa związana z Powstaniem Warszawskim i wypadałoby żeby było Nas jak najwięcej

odpowiedz
ZAPEŁNIJMY STADION DLA SIEBIE!DLA!KIBICÓW!OD!!KIBICÓW! - 03.08.2022 / 04:33, *.248.125

BEZ NAPINEK BEZ NAPAŚCI WSZYSCY NA LEGIE JAK ZA DAWNYCH NAŚCI!

odpowiedz
Adam - 03.08.2022 / 02:03, *.chello.pl

Powinniśmy równie mocno jak Powstanie Warszawskie świętować 15 sierpnia, czyli Cud nad Wisłą i zwycięstwo nad ruskimi. Tym bardziej, że w 1920 roku zwyciężyliśmy. Bitwa Warszawska, w której wielu mieszkańców stolicy i sportowców legionistów brało udział. Wszyscy Legioniści razem 15 sierpnia zbiórka przy pomniku Piłsudskiego przy Belwederze! Cześć i chwała bohaterom, którzy pobili ruska!

odpowiedz
DZ - 03.08.2022 / 01:24, *.centertel.pl

A gdzie działania marketingowe nieudaczników kodUSKIEGO?!

odpowiedz
Darek - 02.08.2022 / 23:59, *.chello.pl

Dobra będę ale jak panienki przejdą obok meczu i nie dostaną picisku po meczu to daje sobie spokój z tym cyrkiem.
Jak znowu zaczniemy grać w 8 to gówno z tego będzie.Czwarta kolejka a my dalej bez napastnika.Z emerytem Pichem na skrzydle i drewnianym Sliszem w środku pola,który podaje do rywala lub w polu karnym kryje sam siebie.

odpowiedz
ageon - 02.08.2022 / 23:29, *.30.210

Zadzieram kiede i lece!

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 02.08.2022 / 22:11, *.play-internet.pl

Wszyscy karneciarze na Legię!

odpowiedz
onomatopeja22 - 02.08.2022 / 21:21, *.interkam.pl

poczytajcie sobie jak wspaniale sie nasze wlodarze popisali przy transferze Radovanowica hehehe no profeska panie Jacku pelna geba .A napstnika jak nie bylo tak nie ma ...sie smiali z Kucharskiego a amator Zielinski chelpi sie Augystyniakiem gdzie ma w srodku juz z 5 DP a w napadzie slabego Rosolka i rozsypanego Kramera hahahahaha staczamy sie coraz nizej i cos czuje ze w piatek Piast sie u nas odkuje a za tydzien widzew poleci z tymi pazdzierzami w Lodzi

odpowiedz
(L) - 02.08.2022 / 21:09, *.mm.pl

Ciekawe do której kolejki będą czekać na transfer napastnika?

odpowiedz
olew - 02.08.2022 / 20:00, *.vectranet.pl

Tutaj wpisy jakiś moskali albo innych kontuzjowanych; "sponsorować Pudla", "banda nieudaczników", "żal padakę oglądać " , "tani cyrk" - skąd to brawurowe beczenie ? skąd się takie typy piśmienne inaczej biorą ?! skąd na portalu ponoć leguńskim ? W piątek gra Legia ! Każdy kto żyje - zasuwa na Łazienkowską ! - bo Ziemia nie jest płaska, a ludzie nie są robakami...

odpowiedz
Biała siła - 03.08.2022 / 06:38, *.t-mobile.pl

@olew: Jak widać ,ziemia dla niektórych jest płaska i temu piszą co piszą,

odpowiedz
Warszawa - 03.08.2022 / 10:32, *.com.pl

@olew: rozwiązanie jest proste. Mamy wysyp nowego pokolenia "kibiców" sukcesów. Przyzwyczaili się, że co roku mamy mistrza i teraz jak nie idzie to "protesty" robią. Dla mnie mogą nie chodzić. Ch... z nich nie kibice. Przypomina mi się hasło z jednego z moich ulubionych szali Warszawskich Patriotów: "Gdy porażki przyjdzie czas, gdy już miną chwile chwały, najwierniejsi krzykną w raz, Legia dla nas światem całym!".

odpowiedz
ajajajaj - 02.08.2022 / 19:06, *.net.pl

Akcaj powinna być ale wszyscy Pod stadion i tak wszystkie kolejki ligowe do końca!!! wtedy byśmy pokazali !!!

odpowiedz
gazza - 02.08.2022 / 18:37, *.inetia.pl

Przychodzicie dla Legi a nie dla Mioduskiego...!
Najlepsze zaproszenie to Bródno a potem Gocław , ale reszta też fajne filmiki ! Brawo !

odpowiedz
Sochaczew - 02.08.2022 / 18:36, *.vectranet.pl

Szkoda że Sochaczewa brakło.

odpowiedz
Hiszpan - 02.08.2022 / 17:53, *.play-internet.pl

Tak jest. I koniecznie po 2 kiełby za 20 zł, i nowa koszulka na każdym meczu. Sponsorowac Pudla i bandę nieudaczników z Zielinskim na czele co kupuje szrot i nie potrafi od msc napastnika kupić. I 100 zł na oprawę. Ole!!!!

odpowiedz
L - 02.08.2022 / 18:43, *.autocom.pl

@Hiszpan: a jak ma Zielinski kupic napastnika skoro nie chcesz sponsorowac klubu? Sam sie zaorales, przygupie. Won na polonie.

odpowiedz
ochłoń - 02.08.2022 / 19:04, *.net.pl

@L: na polonie to koleżko gumowy nie wyganiaj nikogo bo może się okazać że z tatusiem chodziłeś mając 10 lat ...

odpowiedz
Tomaszek67 - 02.08.2022 / 19:32, *.interkam.pl

@ochłoń : hehehehehhe

odpowiedz
Hiszpan - 02.08.2022 / 20:29, *..RA02-01

@L: Uuu duży kozak. Nie usnę ze strachu. Jak znalazłeś czas między szukaniem szkoły branżowej od września a grą w GTA?

odpowiedz
Polak - 02.08.2022 / 20:47, *.centertel.pl

@Hiszpan: Won! Hiszpanie na Polonię Gamoniu!

odpowiedz
Spawacz81 - 02.08.2022 / 17:34, *.t-mobile.pl

Warto spędzić ten piątkowy wieczór na Ł3, spodziewam się wyniku 6:1 z czego 3 bramki strzeli Muci.

odpowiedz
Nagły Atak Spawacza - 02.08.2022 / 22:29, *.chello.pl

@Spawacz81: spodziewaj się raczej wyniku 0:3, weź pod uwagę historię naszych ostatnich meczów z Piastem i obecną formę kopaczy

odpowiedz
Jacq - 02.08.2022 / 17:22, *.play-internet.pl

Bez napastnika to żal tą padakę oglądać. Tylko się człowiek wk**wi,jak nisko upadł jego ukochany Klub.

odpowiedz
onomatopeja22 - 02.08.2022 / 18:19, *.interkam.pl

@Jacq: pomocnicy tez nie sa lepsi..Wszołek na te chwile bez formy,Pich slaby Baku słaby Kapustka to juz nie ten sam mgrajek a Josue?Jego za te kóleczka i spowalnianie gry oraz niepotrzebne dlugie podania posadzilbym na lawie.Tu na ten pazdzierz w pomocy i braku sytuacji do strzelenia to i nikolic by nei pogral

odpowiedz
Stanisław Przedkryta E - 02.08.2022 / 17:09, *.151.122

Bojkot Miodulskiego, tylko akcja PUSTY a nie pełny STADION. Dlaczego napychacie kabzone temu farmazoniarzowi Mioduchowi? To działanie antyLegijne!

odpowiedz
Gocłąw - 03.08.2022 / 04:57, *.net.pl

@Stanisław Przedkryta E: No niestety na to wychodzi. To już robią od zeszłego roku, ale ludzie nie chcą tego widzieć, że są robieni w bankuko.

odpowiedz
bum - 02.08.2022 / 17:00, *.237.89

Ale was ten mioduski musiał ustawić w szeregu pięknie hahaha.
Tak nahalnych postów nie było chyba nigdy....
Czy wy nie rozumiecie że ludzie nie są głupi? I mają dosyć tego taniego cyrku !?
Niema transferów , drużyna to słaby żart, nic w klubie nie funkcjonuje ! A wy NSi namawiacie nas a wręcz zebranie o to by ludzie na stadion przychodzili... Zamiar nam pomóc ratować ten klub to się dołączyliście do konfabulanta Miodka!
Ile? Po 50zl za mecz wam daje???? Buahahah

odpowiedz
L - 02.08.2022 / 18:46, *.autocom.pl

@bum: "nam pomoc ratowac klub"? Hahahaha, co? Jak ty ratujesz klub? Piszac w internecie takie glupoty? Tak ratujesz klub, przybledo? Dzieki nim na meczu bedzie 20 tys a ty bedziesz siedzial w domu i ratowal klub :D

odpowiedz
Maverick - 02.08.2022 / 16:55, *.vectranet.pl

Hahahhahahahahaha WSZYSCY NA LEGIĘ.Po co,żeby znów, jak w tej pieśni kibicowskiej,,zaznać znow porażki smak"? Niema sensu oglądać meczów w wykonaniu legii skoro w zasadzie co mecz to wtopa.Formę to oni złapią za rok.O ile w ogóle złapią...

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 02.08.2022 / 15:08, *.telefonica.de

Najpierw wygonic okupanta pasożyta MIODUSKIEGO , a dopiero zapraszać na mecz na Ł3. Jak narazie drodzy NS tylko na wyjazdy jeżdżę. Ale gdybyście mieli jaja i pogonili okupanta to z 5 tyś więcej kibiców na każdym meczu będzie, zastanówcie się nad tym bo przez tego pasożyta frekwencja spada tak jak zaufanie do was bo mioduskiemu to już nikt nie wierzy

odpowiedz
zp - 02.08.2022 / 17:02, *.chello.pl

@MIODUSKI KONFABULANT : piłeś, nie pisz.

odpowiedz
L - 02.08.2022 / 17:27, *.autocom.pl

@MIODUSKI KONFABULANT : jak na razie to frekwencja spada przez takich typow jak ty. W 2017 Mioduski jeszcze nie rzadzil a na Dudelange bylo 9k widzow. Przez kogo?

Frekwencja spada? Z tego co widze, to utrzymuje sie na stalym poziomie ale bedzie spadac przez takich jak ty, a dzieki NSom rosnie.

Przypominam, ze gdy NSi nakrecaja na mecz to na Stali w poprzednim sezonie bylo 18k, a na ostatnim meczu z Cracovią - 21k.

Jak jestes taki kozak to sam pogon Mioduskiego a nie piszesz do NS. Zaufanie do NS spada, dobry zart :d

odpowiedz
Ioryp - 02.08.2022 / 21:06, *.chello.pl

@L: Mecz z Dudelange był w 2018 kiedy prezesem był już Mioduski, tak dla twojej wiadomości

odpowiedz
Kamil - 02.08.2022 / 14:50, *.234.78

Kasa od pudla poszła na promocje widać :)

odpowiedz
Paco - 02.08.2022 / 14:49, *.190.43

Ja nie pójdę bo kudłaty to oszust i nie dam mu kasy. Czekam na dzień kiedy odejdzie to ja wrócę i wielu moich kolegów . Tylko pusty stadion go wygna z Warszawy . Kto chce niech będzie sponsorem Darka pustaka

odpowiedz
L - 02.08.2022 / 17:29, *.autocom.pl

@Paco: pusty stadion nie wygna Mioduskiego z Warszawy tylko sprawi, ze sklad bedzie coraz gorszy. Na zlosc mamie odmroze sobie uszy.

A jak Mioduski odejdzie to mozesz juz nie wracac. Nie potrzeba tu takich zje*** ktorzy kibicuja wlascicielom, a nie klubowi. Idz na polonie, tam twoje miejsce, pustaku.

odpowiedz
Paco - 03.08.2022 / 10:08, *.190.43

@L: młody kolego ja chodzę na legie od lat 70’ ubiegłego stulecia . Jedynie kiedy opuszczałem mecze to gdy fizycznie nie byłem w Polsce . Nie mów mi gdzie mam chodzić . Zrozum wreszcie ze nasz klub wpadł w ręce oszusta i tylko radykalne działanie wy..la go z Warszawy . Najbardziej prawdopodobny scenariusz to ogłoszenie upadłości . I zarząd komorniczy. Twoje pieniądze nie idą dla klubu tylko dla Darka . Chcesz go sponsorować , wolny kraj jeszcze rób co chcesz. Nie dyktuj innym co maja robić . Ciekawe ze za czasie ITI można było robić akcje pusty stadion a obecnie za pare srebrników dajemy sobą manipulować . Sprawdź w KRS business Kudłatego , nic tylko Legia to pijawka - rak niszczący ten klub

odpowiedz
onomatopeja22 - 02.08.2022 / 14:37, *.interkam.pl

Airam Cabrera lub Pele Van Amersfort bedzie nowym napastnikiem

odpowiedz
JACEK ZIELIŃSKI - 02.08.2022 / 14:20, *.interkam.pl

Airam Cabrera lub P.Van Amersfort beda nowymi napastnikami w LEgii.Pekhart juz ostatecznie odmowil

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 02.08.2022 / 17:53, *.play-internet.pl

@JACEK ZIELIŃSKI: Pele mógłby być, najlepsza opcja z tej trójki.

odpowiedz
Kibic - 02.08.2022 / 13:33, *.plus.pl

Co z Prijoviciem? Jest potrzebny na już !

odpowiedz
MordaTyMoja - 02.08.2022 / 15:05, *.orange.pl

@Kibic : Dzwonil do mnie wczoraj. Pytał się czy Boguś jeszcze jest w Legii

odpowiedz
JACEK ZIELIŃSKI - 02.08.2022 / 15:29, *.interkam.pl

@Kibic : Prijo zajarany jest.....ale nowa oferta jaka za niego wplyneła z Panatinaikosu!

odpowiedz
kalarepa - 02.08.2022 / 12:43, *.mm.pl

Przynajmniej terminarz mamy miodzio póki co. Piątki. A piątek to wiadomo- piąteczek, piątunio.

odpowiedz
Cesio - 02.08.2022 / 12:42, *.plus.pl

12 tyś, jak na stolicę marniutko, ale z drugiej strony, to i tak dziwne, bo na podobnie grającą Koronę Jadów, tylu kibiców nie przychodzi

odpowiedz
Piotrek Ochota - 02.08.2022 / 15:22, *.gov.pl

@Cesio: Wymiatsz część druga xD

odpowiedz
L - 02.08.2022 / 17:30, *.autocom.pl

@Cesio: 12 tyś? A co to jest tyś? Jakis wiejski odpowiednik tys? A na meczu nie bedzie 12 tyS tylko 20 tyS. Czyli najwiecej w kolejce.

odpowiedz
Cesio - 02.08.2022 / 12:37, *.plus.pl

Ten Blaz Kramer ,to jakiś Zdeněk Utikal?

odpowiedz
Piotrek Ochota - 02.08.2022 / 15:21, *.gov.pl

@Cesio: Wymiatasz ;-D

odpowiedz
onomatopeja22 - 02.08.2022 / 16:01, *.interkam.pl

@Cesio: Kramer jesien ma juz z glowy

odpowiedz
Wycior - 02.08.2022 / 17:59, *.vectranet.pl

@Cesio: podobno kuzyn Obradovica…

odpowiedz
Gienek - 02.08.2022 / 11:35, *.netfala.pl

Idziemy! Wszyscy!

odpowiedz
Kradziej Pudel vel gołodupiec - 02.08.2022 / 11:34, *.net.pl

W porządku panowie przyjdę i zasiądę jak kiedyś na żylecie zedrę gardło że w niedzielę stara mnie nie będzie rozumieć ale jak po przegranym meczu z piastem nie spadną liście na piłkarzy i prezesine to jesteście farmazony a nie kibole , kiedyś to ławki tylko trzeszczały a psy uciekały gdzie popadnie i tego się bali teraz mają z was bekę robicie oprawy wydajecie własne pieniądze spędzacie czas na przygotowania a piłkarzyki plują wam w twarz najśmieszniejsze jest to że prezes wam wmówił że deszcz pada ...

odpowiedz
Kramer - 02.08.2022 / 15:02, *.centertel.pl

@Kradziej Pudel vel gołodupiec: 21 wiek mamy. Liście to na jesień dopiero. A jak cię łapy świeżbią to dawaj na matę albo ring.

odpowiedz
Kradziej Pudel vel gołodupiec - 02.08.2022 / 16:41, *.net.pl

@Kramer: i co z tego że 21 wiek ? ale że jak ? z Toba na tą matę albo na ring ? bo nie rozumiem dygresji i mnie łapy nie swędzą , w sumie jestem starym dziadem ale wierz mi że nie boje się zmierzyć , nigdy nie bałem i taki umrę amen ... to właśnie różni nas kiboli jak to mówicie starej daty od chłystków ... my waliliśmy się po mordach z połową Polski która nas zawsze nienawidziła i wywalczyliśmy sobie szacunek a wy potraficie się jedynie bić przez Internet ale takie już czasy chyba nastały a może się mylę i młodzi jeszcze coś więcej potrafią niż śpiewać "nie poddawaj się ..."

odpowiedz
L - 02.08.2022 / 17:32, *.autocom.pl

@Kradziej Pudel vel gołodupiec: mamy nadzieje, ze pokazesz jak sie sprzedaje liscie i poprowadzisz te akcje, chyba ze jestes farmazon i internetowy napinacz szczekajcy zza klawiatury.

odpowiedz
Kradziej Pudel vel gołodupiec - 02.08.2022 / 19:02, *.net.pl

@L: za stary jestem na to synu poza tym już się potłukłem trochę za herb na koszulce i nie z takimi leszczami jak ty, a szczekać to możesz sobie w domu pod stołem albo na komendzie ...

odpowiedz
Kramer - 02.08.2022 / 20:31, *.centertel.pl

@Kradziej Pudel vel gołodupiec: ale ja też już najmłodszy nie jestem. I też się lałem za Legie nie raz. U nas same Pyry w około były i Widzewiacy. To było dawno. Kiedyś. Teraz się wszystko ucywilizowało w miarę. No właśnie. Ucywilizowało...

odpowiedz
Kradziej Pudel vel gołodupiec - 03.08.2022 / 10:32, *.net.pl

@Kramer: To pozdrawiam w takim razie kolego , a pamiętasz czasem ? -cała łódź płakała Warszawa się śmiała , nie ma juz Mariusza w waszym łKS-ie... Ucywilizowało się jedynie to że ustawki są teraz w większości honorowe wychodza w wiekszości 30 na 30 czy 200 na 200 itp nawet wiekowo ustawki ostatnio organizują , nie jak kiedyś w 500 Legionistów pod Koluszkami nap... się z 1200 łbami z łodzi a świst kamieni z wiaduktu i tłuczone szyby w pociągu przypominały wojny Kartaginy z Rzymem ... kiedyś to była adrenalina jechać na mecz wyjazdowy ... teraz to przedszkole zobacz kto jeździ na te wyjazdy ...

odpowiedz