Gabriel Kobylak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wypożyczeni: Nieudany weekend

Fumen, źródło: Legionisci.com

To nie był udany weekend dla bramkarzy wypożyczonych z Legii. Nie dość, że ich zespoły przegrały swoje mecze, to obaj zawodnicy puścili po trzy bramki. Maciej Kikolski trzykrotnie kapitulował w potyczce z Garbarnią Kraków. Natomiast Gabriel Kobylak tyle samo razy stawał w roli pokonanego, z czego dwa razy po strzałach Szymona Włodarczyka.

Wypożyczeni legioniści
Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec) - nie grał z powodu kontuzji w przegranym 2-3 meczu z Rakowem Częstochowa
Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 2-3 meczu z Garbarnią Kraków
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Górnikiem Zabrze
Patryk Pierzak (Górnik Łęczna) - od 46. minuty w przegranym 0-1 meczu ze Stalą Rzeszów

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
To nie piłkarze to ogóry - 01.08.2022 / 15:27, *.datapacket.com

Same ogóry

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.