Gabriel Kobylak - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Nieudany weekend

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

To nie był udany weekend dla bramkarzy wypożyczonych z Legii. Nie dość, że ich zespoły przegrały swoje mecze, to obaj zawodnicy puścili po trzy bramki. Maciej Kikolski trzykrotnie kapitulował w potyczce z Garbarnią Kraków. Natomiast Gabriel Kobylak tyle samo razy stawał w roli pokonanego, z czego dwa razy po strzałach Szymona Włodarczyka.

Wypożyczeni legioniści
Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec) - nie grał z powodu kontuzji w przegranym 2-3 meczu z Rakowem Częstochowa
Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 2-3 meczu z Garbarnią Kraków
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Górnikiem Zabrze
Patryk Pierzak (Górnik Łęczna) - od 46. minuty w przegranym 0-1 meczu ze Stalą Rzeszów