fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Andre Luiz zawodnikiem Legii

źródło: Legia Futsal

Sekcja Legia Futsal ogłosiła pierwszy letni transfer. Nowym zawodnikiem został Andre Luiz. Brazylijczyk ma za sobą występy w Ekstraklasie w zespołach Teamu Lębork i Dremanu Opole Komparchcice.

W rundzie wiosennej sezonu 2020/21 25-letni Andre Luiz zdobył dziewięć bramek w 13 spotkaniach, a minione rozgrywki spędził już w Dremanie, w którym zaliczył 17 bramek oraz 19 asyst. Luiz to także król strzelców ligi słowackiej z sezonu 2019/20, w którym strzelił 30 bramek.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
ajajajaj - 02.08.2022 / 10:27, *.net.pl

ciekawy jestem czy nasze gwiazdy wygrały by po 11 z drużyną futsalową na duzym boisku ? cos czuje że mieli by cięzko ... na orliku murowany wpier....

odpowiedz
Aejao - 01.08.2022 / 21:23, *.t-mobile.pl

No!!! Nazwisko brzmi poważnie.
Nie mamy czynnych napastników więc chyba się przyda!!
Jak by jeszcze wypalił Prijo to będzie dobrze,.
Powodzenia!

odpowiedz
Trolololo - 01.08.2022 / 21:31, *.jmdi.pl

@Aejao: może mieć problem aby go Runjac zauważył

odpowiedz
Bbb - 01.08.2022 / 21:17, *.209.78

Niezły kocur, w końcu mamy kogoś za Pekharta!

odpowiedz
Trolololo - 01.08.2022 / 21:21, *.jmdi.pl

@Bbb: w sam raz na ligę mistrzów. Może strzeli kilka bramek w fazie grupowej i Engel powoła go do kadry

odpowiedz
Raf - 02.08.2022 / 08:33, *.play-internet.pl

@Trolololo: A kiedy to Engel zastąpił Piechniczka, bo chyba mi umknęło?

odpowiedz
trolololo - 02.08.2022 / 14:31, *.114.129

@Raf: po tym jak Urban przestał ich trenować po mistrzostwach świata afryki i antarktydy

odpowiedz