fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyższa frekwencja - tańsze bilety

Woytek

Od początku sezonu klub stara się poprawić frekwencję na meczach przy Łazienkowskiej i przygotowuje promocje, które mają przyciągnąć na stadion większą liczbę kibiców. W dniu meczu z Cracovią za każdą bramkę strzeloną przez Wojskowych do promocyjnej puli miało trafiać po 1000 biletów, niestety na boisku piłkarze zawiedli.



Teraz na trzy kolejne mecze po starciu z Piastem (Górnik, Radomiak, Miedź) przygotowana została promocja biletowa, której rozmach zależy od frekwencji w najbliższy piątek.

Jeśli na danym meczu liczba kibiców przekroczy wymienione wartości, wówczas na kolejne spotkanie domowe ceny zostaną obniżone według poniższego zestawienia:

- 15 tys. osób w trakcie meczu to 15% taniej przez 24 godziny;
- 17 tys. osób w trakcie meczu to 20% taniej przez 24 godziny;
- 20 tys. osób w trakcie meczu to 25% taniej przez 24 godziny;
- 22 tys. osób w trakcie meczu to 30% taniej przez 24 godziny;
- 25 tys. osób w trakcie meczu to 35% taniej przez 24 godziny.

Aktualny stan sprzedanych biletów na mecz Legia - Piast to ponad 15 tys.

Bilety możecie kupować na bilety.legia.com.

Cennik biletów


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
stabur - 04.08.2022 / 19:55, *.plus.pl

A może tak ?

do 5 porażek w lidze - Pudel zostaje
powyżej 5 porażek w lidze - Pudel wyp…..

odpowiedz
Pio - 04.08.2022 / 12:36, *.240.99

Dość szybko w tym sezonie karnetowicze dostali w pysk ;)

odpowiedz
Legion - 04.08.2022 / 11:16, *.chello.pl

Ktoś tu wcześniej już dobrze napisał. Mianowicie te wszystkie ruchy mają zupełnie marginalne i pomijalne wręcz znaczenie. Sednem jest to, jak ta drużyna się prezentuje i kto w niej występuje. Tu ani nie ma indywidualności, które chciałoby się oglądać (Josue to często wręcz irytuje), ani jako drużyna, która nadrabia jako całość, się dobrze nie prezentuje. Wszystko na stojąco, wolno, siermiężnie, bez lekkości, bez radości. Te ich mecze - a już zwłaszcza wyjazdowe - to od zeszłego sezonu wyglądają jak jakaś mordęga. I tego się po prostu nie chce oglądać. Ci, którzy nadal przychodzą, przychodzą pomimo to. Pozostałych przyciągnąć może tylko lepsza gra i lepsi piłkarze. A tych brak. I musimy oglądać na murawie takie postaci jak Rose, Abu Hanna, Ribeiro, Slisz, Pich, Rosołek, z których żaden nie powinien tu nigdy trafić. A na ławce lub trybunach kolejne "gwiazdy" typu Charatin, Kastrati czy Skibicki. Z takim składem to żadne akcje marketingowe nie pomogą. Sprzedajcie ten szrot, zainwestujcie w lepszych piłkarzy, to się zwróci. Raków pokazuje, że się da, nawet na tym swoim śmiesznym stadioniku przy garstce kibiców. A wy swoje, po taniości. Ponoć Sorescu był "nie do kupienia". I gdzie teraz gra? I kosztował mniej niż ten cały Kastrati, który nic nie potrafi! Jeśli w tym sezonie nie zajmiemy miejsca uprawniającego do walki o europejskie puchary w przyszłym roku, to niby jak ma być lepiej i skąd mają być pieniądze!?

odpowiedz
WdW - 04.08.2022 / 11:50, *.com.pl

@Legion: Raków nawet pokazuje że nie muszą grac Polacy w pierwszym składzie a i tak można dobre wyniki robić,wystarczy tylko mieć ogarniętego trenera i dyrektora sportowego którzy razem się uzupełniają i dobierają piłkarzy nie pod wpływem filmików z youtuba czy menadżerów tylko wiedzą co chcą i jaki charakter piłkarzy potrzebują,nawet jak piłkarz jest średni ale charakterologicznie i fizycznie pasuje do koncepcji to go biorą i wtedy on rozwija skrzydła.U nas takiego profesjonalizmu nigdy nie będzie dopóki lokowany cymbał będzie łapę na Legii trzymał,niestety.

odpowiedz
Pino(L) - 04.08.2022 / 15:55, *.play-internet.pl

@Legion: Rose to jedyny który zrobił progress i dobrze się prezentuje. Reszta dokładnie tak jak piszesz. Skoro nie ma umiejętności muszą nadrabiać ambicją i charakterem. Tylko na ile starczy sił?

odpowiedz
WdW - 04.08.2022 / 10:01, *.com.pl

A mi się pomysł podoba w pewnym sensie,po pierwsze jakby to było przygotowane przed sezonem i była by to akcja kompleksowa na cały sezon a nie ze zaraz to po dwóch meczach zlikwidują.Po drugie obniżki powinny być o 10% większe bo jakby więcej ludzi przychodziło to Klub i tak by na tym zarobił.I po trzecie co z karneciarzami,nie wiem jak to działa bo karnetu nigdy nie miałem ale to jakoś będzie zwracana nadwyżka na konta karneciarzy?Podsumowując,pomysł jest ciekawy,tylko martwie się o wykonanie bo z tym w Legii za loczka to jest nieciekawie i nie ufam że to jest dobrze przygotowane.Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

odpowiedz
Meteor - 04.08.2022 / 09:35, *.plus.pl

Tak czytam i czytam te komentarze niektórych na legijnych portalach i oczom nie wierze że w naszych szeregach jest tylu wynikowców i kibiców sukcesu - nawet się z tym nie kryjecie. Co się dzieje w zarządzie i na boisku to jedna sprawa,ale do cholery to jest NASZA LEGIA i na mecze chodzić trzeba czy wygrywają czy przegrywają. Dobrze było jak hurtowo zdobywaliśmy prawie wszystko co się dało - biliście się o bilety ... a teraz ? Skończyła się moda na chodzenie na mecze, liczą się tylko spotkania topowe - a reszta meczy Was w ogóle nie interesuje. Są 3 mecze gdzie możemy się otrzeć o komplet przy Ł3 - to mecze z Radomiakiem, Widzewem i Lechem. Przykro to mówić ... ale taki mamy klimat

odpowiedz
Piotrek Ochota - 04.08.2022 / 09:44, *.gov.pl

@Meteor: Czy wygrywasz, czy nie...

odpowiedz
WdW - 04.08.2022 / 10:06, *.com.pl

@Meteor: Problem jest bardziej złożony,mysle że jak Legia by miała normalnego i ogarniętego prezesa to nawet jakbyśmy po dnie szorowali to o wiele więcej osób by przychodziło,dużo ludzi nie chodzi bo są wk.rwieni na miodka i nie chcą mu nabijać kabony bo on z tych pieniędzy i tak pożytku nie zrobi żadnego a że są też kibice sukcesu to to jest normalne ,w każdym klubie tak jest ale główny problem lezy gdzie indziej.

odpowiedz
Juri - 04.08.2022 / 08:29, *.centertel.pl

Na maila nic nie przyszło odnośnie King party.

odpowiedz
Hiszpan - 04.08.2022 / 07:43, *..RA02-01

Naprawdę doceniam te sztuczki Pana Herry. Tu zadzwoni Wszołek, w parku pogadasz z Baku, Pich zrobi Ci zakupy a Kramer przebiegnie z kwiatkiem w ramach programu Im sorry. To wszystko byłoby pięknym dodatkiem gdyby grali dobrze, walczyli a dodatkowo klub miał 2-3 graczy na których się chodzi. Ljuboja,Radović,Gui,Ofoe przyciągali kibiców. Ślisz,Pich,Rosołek ciężki temat.

odpowiedz
Zibi - 04.08.2022 / 09:06, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: 100% racji, aktualnie nie ma w tej drużynie "pół piłkarza" na którego człowiek by chodził... z minionych lat dodałbym jeszcze Nikolicia i Prijovicia, też zawsze pokazali pokazać coś ekstra, był też okres że Rafał Wolski czy nawet Kosecki potrafili mieć super mecze...ehhh szkoda gadać co się porobiło teraz.

odpowiedz
SEBO(L) - 05.08.2022 / 20:01, *.centertel.pl

@Zibi: Nie,nie "TERAZ " ,a od kilku sezonów. Permanentna wymiana kadr,oddawanie najlepszych,branie gorszych, znowu oddawanie wyróżniających się, branie słabszych,i tak w kółko było po Lidze Mistrzów. Aż do obecnego momentu. Ale pewne grupy decyzyjne oddzieliły poprzedni sezon grubą kreską podobno...(można to rozumieć...różnie ;) ) Z tych samych pobudek, co klub robi promocje na bilety- dla kasy. Futbol ma tu coraz mniejsze znaczenie. Niestety. Ja patrzę na to z dala od trzech lat. Przykre,po 30 latach,ale do przeżycia. Choć brak akceptacji jest mimo wszystko...

odpowiedz
stefan - 04.08.2022 / 07:15, *.chello.pl

Jedno wyklucza tutaj drugie:

- 15 tys. osób w trakcie meczu to 15% taniej przez 24 godziny; - czyli na stadionie ma być 15 tys.

Aktualny stan sprzedanych biletów na mecz Legia - Piast to ponad 15 tys. z karnetami - co nie znaczy, że przyjdzie 15 tys.

odpowiedz
Wycior - 04.08.2022 / 08:20, *.vectranet.pl

@stefan: a co Ci tu nie gra? Jeśli na meczu BĘDZIE 15.000 to promocja obowiązuje na następne spotkanie. Nikt nie pisze, że weryfikacja będzie na podstawie liczby osób uprawnionych do obejrzenia meczu…

odpowiedz
Kasztan - 04.08.2022 / 07:05, *.com.pl

Niech Mioduski odejdzie i zaczną grać na miarę Legii to od razu stadion się zapełni.
Wiele osób nie przychodzi ze względu na Miodka
Moja noga też nie postanie dopóki on będzie dalej niszczył mój ukochany klub

odpowiedz
Greg - 04.08.2022 / 08:53, *.tpnet.pl

@Kasztan:
Nie gadaj głupot, równie dobrze można napisać że wiele osób nie przychodzi że względu na to co robili kibice i pamiętne zakazy na Ajax czy Real....no to teraz mamy pasjonujące mecze w e-klapie i 15 tys po kilkutygodniowej mobilizacji na Piast Gliwice .

odpowiedz
???? - 04.08.2022 / 02:08, *.plus.pl

Ale i tak nadal kolejny mecz zagramy bez napastnika , jestem ciekaw ile punktów zdążymy stracić za nim kogoś kupią lub po prostu sprowadza .

odpowiedz
SEBO(L) - 03.08.2022 / 22:11, *.centertel.pl

Oczywiście w takich sytuacjach nikt nie zauważa,że najbardziej tracą na tym ci kibice,którzy wykładają pieniądze "w ciemno",nie bacząc na to,czy będą na meczu,czy też nie - karneciarze.
Na szczęście 4. sezon jestem wolnym obserwatorem tych wszystkich wygibasów - gabinetowych,komercyjnych,boiskowych,i tych na trybunach...
Aha, jutro czwartek. Nie zapomnijcie wstawić info o obowiązko...tfu,tfu,dobrowolnej zbiórce na oprawę...

odpowiedz
Eee - 03.08.2022 / 21:55, *.centertel.pl

Drużyna gówno grała, walczyła zeby nie spaść to trzeba bylo katnety zrobic minus 30
% to duzo osob by kupiło a tak teraz płaczcie.

odpowiedz
grzesiek - 03.08.2022 / 21:43, *.centertel.pl

Akcja dobra. Szkoda, że takie rzeczy prezesi nie robią na dzień dobry, na przywitanie z kibicami. Wtedy nawet to, że im nie idzie byłoby przymykanw oko.
Zresztą na to jest ciagle przymykane oko. Nawet wojtek hadaj wie, że to już za daleko zaszło i z kazdym sezonem Legia moze spasc z ligi, ale kibice nic nie robią. Zadnych peotestow, pikiet.

odpowiedz
Figo fago - 03.08.2022 / 21:01, *.chello.pl

Masakra co wy robicie co sie w tym klubie dzieje ??? Hot dogi tańsze w zależności od frekwencji ??!!! . Za moich czasów tego nie było !!! Żyleta !!! Bosman !! Alchim (ten akurat lubi hot dogi ;)
Boże chroń fanatyków !!! Legia !!!

odpowiedz
Wycior - 03.08.2022 / 21:20, *.vectranet.pl

@Figo fago : za moich czasów też nie Przyjacielu. Wtedy meczyk to było święto. Ale teraz dożyliśmy takich czasów, że o klienta (kibica) trzeba powalczyć… Ta inicjatywa Klubu wg mnie jest dobra - chcecie tańszych biletów to uczęszczajcie na Ł3!

odpowiedz
Per(L)ak - 03.08.2022 / 23:41, *.orange.pl

@Figo fago : Stało się w kolejce po bilety.. ;)

odpowiedz
gorąca zupa - 04.08.2022 / 07:17, *.inetia.pl

@Figo fago : kuua kiedyś to było

odpowiedz
n - 04.08.2022 / 10:23, *.172.85

@Figo fago : Też zaczynałem chodzić na mecze za czasów Alchima i ciut wcześniej... I wtedy pojemność stadionu to było niecałe 14tys... (na upchanego przy wchodzeniu za 5zł dla ochroniarza, weszło pewnie maks z 17tys) Żyleta niecałe 5 tys...
Samo stanie w kolejce po bilety nie oznaczało, że jest święto, po prostu czasu stały się wygodniejsze i nie trzeba stać, wręcz tylko debile stoją w kolejce po bilety, gdy można je kupić przez internet. Teraz przy takiej frekwencji 14tys stadion wygląda pusto, a wtedy pękał w szwach i wydawało się, że jest święto... Bo było! I teraz też powinno, tylko do tego potrzeba niestety promocji. Potrzeba np zorganizowania meczu z Celtikiem na pożegnanie Boruca za 5zł bielet żeby zachęcić ludzi, a nie za 60zł by wku..wić. Itd. Zachęcać, a nie wku...wiać i odstraszać.

Co nie zmienia faktu, że 30 tys biletów obecnie to dla Legii powinno być jak nic i ludzie powinni bić się o bilety. Szczególnie Żyleta

odpowiedz
Peter - 04.08.2022 / 14:37, *.play-internet.pl

@Per(L)ak: Stało się. Mój rekord to ok. 12 godzin. Jeszcze musiałem dojechać do W-wy 155 km.

odpowiedz