fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

W Mielcu 26 sierpnia

Woytek

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 7. kolejki Ekstraklasy. Legia Warszawa zagra na wyjeździe ze Stalą Mielec w piątek, 26 sierpnia o godzinie 20:30.

Najbliższe mecze Legii:
05.08.2022 (PT) 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice
12.08.2022 (PT) 20:30 Widzew Łódź - Legia Warszawa
19.08.2022 (PT) 20:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze
26.08.2022 (PT) 20:30 Stal Mielec - Legia Warszawa
30.08.-01.09. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa (PP)



Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy

Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Wieczny fan Zielińskiego - 04.08.2022 / 15:50, *.plus.pl

Znów piątek? Chociaż za Okuki grali głównie w piątki na wiosnę 2002 i MP zdobyli więc ...

odpowiedz
majusL@legionista.com - 03.08.2022 / 16:29, *.n3t.pl

Idealny termin. I znów blisko ...

odpowiedz
Gabriel - 03.08.2022 / 13:53, *.plus.pl

Piszecie tylko kiedy i o której godzinie Legia zagra. Ale ani słowa o tym, kim zagra. Czy Prijo, czy Pekhart, czy może jeszcze ktoś inny ani mru, mru. Zmowa milczenia.
Teraz nawet relacji z treningów nie podajecie. Tajemnica państwowa czy totalne lenistwo?

odpowiedz
Robert Szenfeld - 03.08.2022 / 15:50, *.centertel.pl

@Gabriel : No właśnie .. może tajemnica, żeby przeciwnik sie nie szykował ? A z drona i tak wszystko widać kto trenuje i co ..

odpowiedz
Marianek - 03.08.2022 / 13:00, *.145.2

Piątki są spoko ale gra Legii już nie i potem cały weekend zje......ny.

odpowiedz
Arek - 03.08.2022 / 23:54, *.tpnet.pl

@Marianek: no niestety, coś w tym jest.

odpowiedz