Raymond Cowels - fot. Bodziach
REKLAMA

Cowels zagra na Węgrzech

źródło: Legionisci.com

Według informacji serwisu sportowefakty.pl, Raymond Cowels III, który w ostatnim sezonie był czołowym strzelcem Legii, w sezonie 2022/23 występować będzie na Węgrzech. Legia długo negocjowała z zawodnikiem, oferując mu sporą podwyżkę względem zeszłego sezonu, ale zawodnik oczekiwał jeszcze wyższych apanaży.

Według Patryka Pankowiaka, Cowels otrzymał jeszcze wyższą ofertę z Kinga Szczecin, ale ostatecznie zdecydował się na wybór klubu z węgierskiej ekstraklasy, grającego również w europejskich pucharach - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely.

Legia z kolei zamiast Cowelsa, zakontraktowała Travisa Leslie'go.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
p10 - 06.08.2022 / 03:41, *.orange.pl

Jure Skific w GTK Gliwice

odpowiedz
jankoL - 05.08.2022 / 19:56, *.com.pl

Dobry grajek ,wydawalo sie ze pojdzie grac do ITA...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.