fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja prasowa

Runjaić: Potrzebujemy doświadczonego łowcy bramek. To ostatni dzwonek

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

- Potrzebujemy doświadczonego łowcy bramek. Jesteśmy tego świadomi i potrzebujemy go jak najszybciej. Poruszyłem ten temat również w rozmowach wewnętrznych i chcę, by wszyscy byli tego świadomi - mówi Kosta Runjaić przed meczem z Piastem Gliwice.

Dużo do poprawy
- Nie bierzcie dosłownie wszystkiego co mówię. Porażka 0-3 to zawsze przykra sprawa dla trenera i drużyny. Piastując stanowisko trenera, moim zadaniem jest analizowanie i dojście do przyczyn takiej porażki. Rzeczywiście widziałem wiele pozytywów w meczu z Cracovią, ale nie bylem zadowolony z wyniku. Być może będzie to was nużyło, ale dalej potrzebujemy czasu, by zbudować drużynę. W jutrzejszym spotkaniu można spodziewać się zmian w pierwszej jedenastce.

- Zdajecie sobie sprawę, ilu trenerów było w Legii w zeszłym sezonie? Rozumiem, że wizja była taka, że 7 tygodni minie i wszystko będzie grało tak jak powinno. Ja bardzo dobrze radzę sobie z krytyką i opiniami, ale materiały odnośnie naszej gry pokazują tylko stracone bramki i niekorzystne sytuacje. W telewizji pokazuje się sytuację bramkową i przemilcza się genezę powstania sytuacji i łańcucha błędów, a to jest moja praca, za to mi płacą. Moim celem jest doprowadzić drużynę do formy i do miejsca, na które zasługuje. Żebyśmy mieli jasność - nie byliśmy zadowoleni z poprzedniego meczu. Widziałem wiele pozytywów, ale jest tez dużo do poprawy. To wiąże się z naszą sytuacją, my nie tylko chcemy, ale musimy wygrywać. Na przestrzeni tego tygodnia czułem dużą chęć poprawy we wszystkich aspektach. Jutro po 90 minutach przekonamy się, czy nam się udało.



Sytuacja kadrowa
- Filip Mladenović wraca do składu po krótkiej przerwie.

- Stan Maika Nawrockiego zaczął się poprawiać. W tym tygodniu zacznie zajęcia indywidualne, a w przyszłym być może dołączy do drużyny.

- Niestety, mamy też smutniejsze wieści. Blaz Kramer będzie niedostępny trochę dłużej. Staraliśmy się mu pomóc, ale doszliśmy do punktu, że bez małej interwencji chirurga się nie obejdzie. Zabieg odbędzie się prawdopodobnie juro i mam nadzieję, że po paru tygodniach będzie mógł dołączyć do zespołu. Nie jestem lekarzem, wiec będę bazował na opinii medyka. Przyczyną są komplikacje po zabiegu z poprzedniego klubu. Mamy nadzieję, że ta operacja wyleczy go całkowicie.

Piast
- Piast ma kiepski początek sezonu jak zawsze, ale zeszły sezon skończył nad Legią. Kilka lat temu w rundzie finałowej gliwiczanie wygrali sześć spotkań, jedno zremisowali i pozbawili Legię mistrzostwa. Pamiętajmy, że Piasta prowadzi ten sam szkoleniowiec co wtedy. Bardzo go cenię, ma wielkie doświadczenie, jest tez bardzo miły. Od Piasta można wiele podpatrzeć. Charakteryzują się spokojem w prowadzeniu i to doprowadza ich do dobrych wyników.

- Mają także dobrą rękę do transferów. Wrócił do nich Felix, czyli zawodnik który pasuje do ich stylu. Mają mnóstwo zawodników, którzy robią problemy przeciwnikom, jak na przykład Damian Kądzior. Ostatnio mieliśmy spore problemy w meczach z Piastem. Jestem jednak optymistycznie nastawiony i spodziewam się lepszej postawy niż w Krakowie. Wiemy, że musimy grać szybciej, być bardziej aktywni, grać na większej intensywności - zwłaszcza na skrzydłach. Musimy także wykazywać większą determinację przy wykańczaniu akcji. Przy tym wszystkim nie możemy zaniedbywać podstaw. Szkieletem naszej gry jest solidna obrona, wzajemne wsparcie. To są podstawy, na których musimy się skupić.

- Słyszałem informacje o mobilizacji w środowisku kibicowskim, Legia tez miała do tego niemały wkład. Mam nadzieję, że atmosfera, która wytworzy się na trybunach, pozwoli nam zdobyć 3 punkty.

Jaka pozycja dla Augustyniaka?
- Rafał Augustyniak dobrze prezentował się w pierwszych dniach treningu, ale nie planuję go jeszcze do gry. Na pewno będziemy na niego liczyć w najbliższej przyszłości. Augustyniak ma swoje atuty w środku pola, może grać jako cofnięty pomocnik. Do dla nas to wartość dodana, że mamy tak elastycznego zawodnika. Do tej pory uczestniczył w 3 treningach. Testowaliśmy go jako stopera, ale będziemy go też testować na pomocy i zdecydujemy się na najlepszą opcję dla klubu i zawodnika.

”Szóstki”
- Nie jest w moim zwyczaju, by odnosić się indywidualnie do zawodników i ich analizować - mam na myśli Slisza i Charatina. Jeśli drużyna nie spełnia oczekiwań, to od razu pojawiają się głosy i opinie względem pojedynczych graczy i tak jest w tym przypadku. Bardzo ważna jest wymiana poglądów, własne zdanie, uważam to za coś pozytywnego. Z tego co pamiętam Bartek Slisz przyszedł za niemałe pieniądze do Legii i do tej pory dobrze się wywiązywał z zadań. Z Legią zdobył mistrzostwo i nie uważam, żeby jego można było specjalnie obarczać winą za postawę w zeszłych rozgrywkach. Podobna sytuacja jest w przypadku Charatina - on mało grał, chciałby pokazać swój potencjał, ale nie dostaje zbyt dużo szans. Dochodzi do tego fakt, że często nie grał na swojej pozycji, musiał pomagać na środku obrony. Wspomniana dwójka jest w moich oczach bardzo dobrym duetem z potencjałem, a Slisz jest jeszcze młodym graczem. Tutaj dochodzi jeszcze fakt wzajemnego wsparcia, piłka to gra zespołowa. Gra na „szóstce” wymaga dobrej komunikacji z obroną, a dodatkowo oczekuje się, by popełniał na tej pozycji mało błędów i włączał się do ataku. Taki werdykt musi opierać się na wielu elementach, ja w przyszłości będę to czynił na podstawie występów w meczach, treningów i wykonanych przeze mnie zadań taktycznych. Rozpamiętywanie przeszłości w niczym nam nie pomoże. Musimy się skupić na tym, czym dysponujemy.

Łowca bramek
- Potrzebujemy doświadczonego łowcy bramek. Jesteśmy tego świadomi i potrzebujemy go jak najszybciej. Poruszyłem ten temat również w rozmowach wewnętrznych i chcę, by wszyscy byli tego świadomi. Pozycja napastnika zawsze wiąże się z większym zainteresowaniem. Jak każdy klub chcemy pozyskać napastnika z prawdziwego zdarzenia. Wiąże się to z poważnymi wydatkami. Ja rozumiem takie tłumaczenia, ale jesteśmy w połowie sierpnia i to ostatni dzwonek, by ściągnąć takiego gracza. Inaczej będziemy mogli mieć problemy z osiągnięciem naszego celu.

- Podczas poprzednich konferencji wspominałem, że nie możemy sobie pozwolić na błędy w polityce transferowej. Oczywiście, zgłaszają się do nas agenci z zawodnikami, ale albo oni nie pasują profilem do nas, albo jakościowo nie przystają do naszego klubu. W kwestii Aleksandara Prijovicia są obostrzenia natury kontraktowej, na razie nie może do nas trafić.

- Z Tomasem Pekhartem prowadzone są rozmowy i mam nadzieję, że uda nam się osiągnąć porozumienie. Może to też być jakiejś inne nazwisko, zobaczymy. Jesteśmy pod presją i to nie zawsze dobrze, jak klub jest zmuszony do wykonania transferu. Taka jest jednak rzeczywistość - musimy z nią stanąć twarz w twarz. Jest to moje pierwsze okno transferowe w tym klubie. Nie mogę zapominać, co jest moim głównym aspektem, jest to przygotowanie do jutrzejszego meczu i na tym się skupiam.

SONDAJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (81)

+dodaj komentarz
Kamil - 05.08.2022 / 13:51, *.centertel.pl

Na dyrektora to by się Jozak nadawał, on potrafił pięknie mówić i obiecywać złote góry i multum ludzi mu wierzyło w to co mówić. Z takimi umiejętnościami to Ronaldo by nam ściągnął

odpowiedz
Trampek - 05.08.2022 / 12:11, *.net.pl

Na własne życzenie znalazła się LEGIA w sytuacji jakiej jest . Ewidentną winę za ten stan rzeczy ponosi ....... dyrektor sportowy. Nie panuje nad obecną sytuacją. Wiedział ,że zostanie za czapkę śliwek opchnięty Włodarczyk, że odchodzi Pekhart ,że pozostał ... będący w indolencji strzeleckiej Rosołek. Co zrobił w tym kierunku aby poprawić istniejący stan rzeczy ? Widać . Rozsiadł się w fotelu dyrektora , od czasu do czasu udzielając / wstecznego/ wywiadu . To, że ktoś jest legendą klubu czy reprezentacji , nie oznacza , ze będzie dobrym dyrektorem , dobrym trenerem klubowym czy reprezentacyjnym. Najczęściej tak nie jest - a traci się twarz . Przykładów nie tylko na krajowym podwórku można by mnożyć.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.08.2022 / 07:43, *.play-internet.pl

Moje propozycje zawodników bez umowy to:Luka Niepotrafič,Jano Povolny,Ernest Slabovity,Anton Lamagov,Jurii Niedomagoj,Jakub Astmatyk,Thomaš Chlor,Zdenek Lenivy,Peter Contusja,Andriej Gamoñ,Christo Lebiega,Sven Kebabson,Pierre La Melange,Fiodor Beztechnikov,na bramkarza Dušan Niezlapal.A do tego trzech menagerów d/s marketingu-Popil,Poruchal,Asmutny.Zielu-nie śpij,działaj........

odpowiedz
Wolfik - 05.08.2022 / 00:00, *.mm.pl

Mamy rozmach przy sprowadzaniu napastników. Najpierw Jaszczur, teraz Kramer...

odpowiedz
Kibic - 05.08.2022 / 00:16, *.net.pl

@Wolfik: No faktycznie bo jasur to typowa 9

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 05.08.2022 / 06:58, *.plus.pl

@Wolfik: był jeszcze Nazryj Rusyn :)

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 04.08.2022 / 23:52, *.play-internet.pl

ZIELINSKI amatorze pakuj sie, Pekhart w Turcji... Zostaliśmy z beznadziejnym Rosołkiem w ataku..... jutro 0-2 ... Nie masz znajomości, nie znasz jezyka, do Blonianki dyrektorowac a nie... do L

odpowiedz
Kolo - 05.08.2022 / 00:26, *.net.pl

@Trener Bramkarzy: po uj pekhart za słaby na Legie jest , a Zieliński jak na obecny budżet robi dobrą robote, i jest Legionostą w przeciwieństwie do niektórych.

odpowiedz
ZenekL3 - 04.08.2022 / 23:51, *.chello.pl

Czuję, że jak do poprawiania tego Kramera zabierze się Legia Lab, który mu robił testy medyczne, jak przychodził do klubu, to w koleś w przyszłym roku zakończy karierę.

odpowiedz
Micha(L) - 04.08.2022 / 23:07, *.chello.pl

Grudzień 2022 r. max.......

odpowiedz
DanieLo - 05.08.2022 / 07:00, *.amazon.com

@Micha(L): Nie stac Miodzia na wymiane. nikt za friko robil nie bedzie. Jedziemy z nim do konca, a lepiej to niech zostanie na 5 lat. Za duzo zmian na posadzie trenera. Tu jest taki burdel ze trzeba rzezbic od nowa.

odpowiedz
Przemek - 04.08.2022 / 23:06, *.interarena.pl

Jprdl a żona mi mówiła " jesteś na wakacjach, nie czytaj bo ci ciśnienie skoczy" Amatorka i dyletanctwo opakowane w słodkie pierdzenie - że też młodsi łykają to pier...

odpowiedz
Ostatni sprawiedliwy - 04.08.2022 / 22:50, *.chello.pl

Coś czuje że zaraz będą mieli dużą frekwencję na meczach ale nie po to żeby kibicować tylko tą kudłatego wywieść na taczce.
Głąbie Zieliński masz do wzięcia za nie duże pieniądze Nicolicia,który byłby gwarantem pewnej ilości goli i przyciągnął by kibiców na stadion,to czekasz nie wiadomo na co,ten człowiek nie ma w sobie za grosz charyzmy ,nie ma znajomości,poza Legią nigdzie nie grał,nie zna języków,przez takie decyzje kadrowe jesteśmy zadup,em Europy

odpowiedz
jo - 04.08.2022 / 22:39, *.tpnet.pl

Zmienił się dyrektor sportowy, prezes... ale w szafie dalej straszy kudłaty potwór. Ściska orzełka, kupuje coraz tańszy pasztet.
Obecnie wygranie śmiesznej ekstraklapy jest efektem cyklicznego obniżania poziomu sportowego przez januszy biznesu brylujacych w ekstraklapie.

odpowiedz
Hiszpan - 04.08.2022 / 22:39, *.telepac.pt

Przy fachowości Zielińskiego i hojności Pudla wybór musi ograniczyć się do 3 poniższych snajperów:
Jerzy Podbrożny
Wojciech Kowalczyk
Bartłomiej Grzelak

Wybieraj.

odpowiedz
Żeg(L)arz - 05.08.2022 / 07:40, *.chello.pl

@Hiszpan: Jest jeszcze jeden - numer jeden : Zenon Burzawa.

odpowiedz
Rafalek - 04.08.2022 / 22:32, *.orange.pl

Nie może wyjść jutro Muci w pierwszym jako 9?

odpowiedz
Hiszpan - 04.08.2022 / 22:29, *.telepac.pt

Nie narzekaj . Dostałeś Kramera, Picha. Radź sobie. Na pustym stadionie będzie łatwiej. Każda komenda dotrze do gamoni.

odpowiedz
Pantrrner - 04.08.2022 / 22:16, *.chello.pl

Dodał doświadczonego by nie zamknęli mu mordy za Wlodarczyka

odpowiedz
JACUNHO - 04.08.2022 / 22:00, *.net.pl

Oskar Zawada został bez klubu. Czy to ten co kiedyś w Płocku brylował?

odpowiedz
Kowal - 04.08.2022 / 21:58, *.plus.pl

Kosta Runjaic gość który przegania kibiców z LTC bo ma tajemna taktykę na Piasta i straszy policją.

odpowiedz
Pjoter - 04.08.2022 / 20:52, *.play-internet.pl

K... Nikolić miesiąc temu był ponoć proponowany i to za darmo to mu podziękowali,bo " nie wpisuje się w koncepcję drużyny"...curva skandal i amatorka pełną gębą:(

odpowiedz
Hiszpan - 04.08.2022 / 22:41, *.telepac.pt

@Pjoter: Mieli na tacy Nikolica i Karbownika potwierdzone info. Nie chciał ich Zieliński.

odpowiedz
Pawciu - 04.08.2022 / 20:45, *.mm.pl

CR7 szuka klubu. Moze akurat by pasowal do koncepcji naszego klubu? :-)

odpowiedz
Korda - 04.08.2022 / 22:34, *.centertel.pl

@Pawciu: już na jednym talencie światowej piłki się nie poznali to CR7 też pewnie nie wiedzą kto to jest

odpowiedz
Sobo(L)ew - 04.08.2022 / 20:43, *.cdn77.com

Dostales przeciez tego Kramera, wiec nie pieer..ol. Dostales Picha do ktorego tak ach i och wzdychales. Wiec przestan pieprzyc parodysto jeden. A tak swoja droga to wont stad i dawajcie z powrotem Vukovica. Vukovic to King. Teraz to nawet siatkonogi na treningach nie odwalaja. Nic nie odwalaja bo ani pobiegac, ani podac ani nawet pilki prosto kopnac nie potrafia. Taktyki tez zero. Wypad stad dyzmo pilkarska.
A co do samego Picha, moja siostra ma na nieco chrapke wiec jesli ktos cos gdzies to dawac namiar. Siostrzyczka palce lizac. I nie tylko palce... Ona moze tez moderatorom zrobic milusko, zeby ta ich frustracja zmiekla bo tna cenzura jak za komuny.

odpowiedz
Michał - 04.08.2022 / 19:30, *.plus.pl

Kosta weiß du was wir brauchen gewinnere Legia. Wir brauchen Legia wenn die Kämpft und gewinnen!!! Weiß du was ist Legia Warszawa!!! Ich denke weißt du noch nicht. Legia ist das Klub wenn immer wieder muss gewinnen!!!! Liebe Grüße alle Legionistki und Legionistów.

odpowiedz
Wolfik - 04.08.2022 / 23:57, *.mm.pl

@Michał: Po jakiemu to? Bo chyba nie po niemiecku....

odpowiedz
MonsteR (L) - 04.08.2022 / 19:30, *.tpnet.pl

Zawodnicy bez umowy moje propozycje
Środkowy obrońca
1. Philippe Sandler
2. Joris Gnagnon
3. Strahinja Tanasijevic
4.Sava-Arangel Cestic
5. Jan Bamert
6. Ales Mateju
7. Marcin Flis
Defensywny pomocnik
1.Carel Eiting
2.Dor Peretz
3. Gabriel Simion
4.Kai Stratznig
5.Rui Pires
6.Adrian Stanilewicz
7.Mateusz Ciapa
Napastnik
1.Keita Baldé
2.Izzy Brown
3.Nikola Dovedan
4.Martin Petkov
5. Márk Koszta
6.Achraf Bencharki
7.Ché Nunnely
8. Nikolas Spalek

odpowiedz
Menadżer plus - 04.08.2022 / 20:33, *.centertel.pl

@MonsteR (L):
Koniecznie Ciapa. Viva Legia Viva!

odpowiedz
grzesiek - 04.08.2022 / 19:25, *.centertel.pl

Runjac chyba jest niepowazny jak mysli ze lowca bramek tu cos pomoze. Vuko z kulenoviciem i jose kante potrafil grac. A ten runjac od razu narzeka :)

odpowiedz
Roger_1916 - 04.08.2022 / 19:19, *.autocom.pl

"W kwestii Aleksandara Prijovicia są obostrzenia natury kontraktowej, na razie nie może do nas trafić"...
A cóż to za nowomowa??
Czy po polsku miało to znaczyć - Prijović ma ważny kontrakt z innym klubem, trzeba za niego zapłacić, a my nie mamy pieniędzy, więc go nie kupimy??
Cyrk na kółkach. Poprzedni sezon był tragiczny, ale ten nie zapowiada się wcale lepiej.

odpowiedz
Rafalek - 04.08.2022 / 19:19, *.orange.pl

Był Fabian Piasecki (dla mnie mega gracz)który w miedzi strzeli na Ł3 piękne bramki Legii ??? Nikt go nie widział nie można było tematu ruszyć?

odpowiedz
roadrunner - 04.08.2022 / 18:53, *.centertel.pl

bardziej trza rasowego napadziora może być czorny byle był :)

odpowiedz
Bar(L)inek - 04.08.2022 / 18:46, *.plus.pl

Zamiast Rosołka spróbowałbym dopóki kogoś nie zakontraktują wystawić Muciego na szpicy lub na boku (wtedy Picha przesunął bym do przodu). Rosołek rezerwowy.

odpowiedz
Literat - 04.08.2022 / 18:41, *.net.pl

Trener pragnie napastniczka,
A crakovia w ,,tył" go bzykła.
Udało jej się, aż trzy razy
Zniknął uśmiech z jego twarzy.

odpowiedz
Gery - 04.08.2022 / 18:36, *.play-internet.pl

Zaproponowano Legii Nikolicia - " Nie jesteśmy zainteresowani". Można powalczyć o Prio - także nic wielkiego w tym kierunku chyba nie robią. Ja wiem, że to są już piłkarze z wiekiem, ale jak na naszą ligę to dalej piłkarze a nie "kopacze". Obaj w ostatnich latach byli gwarantem goli nawet jakby taki Niko strzelał 1/3 mniej jak w najlepszym swoim sezonie to i tak byłby to lepszy wynik niż Pich, Rosołek i reszta bandy razem ustrzelą w obecnym l.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 04.08.2022 / 18:34, *.datapacket.com

A tymczasem Rakow zakontraktowal Bartosza Nowaka z Gornika.
Za to my mamy Picha i Kramera!

odpowiedz
Wolfik - 04.08.2022 / 23:59, *.mm.pl

@Sobo(L)ew: Bo w przeciwieństwie do Mioduskiego Świerczewski posiada 500 tysi.

odpowiedz
Kibic - 05.08.2022 / 00:20, *.net.pl

@Sobo(L)ew: tu jest Legia kogo Raków obchodzi. Legia Mistrz.

odpowiedz
Łukasz M - 05.08.2022 / 01:53, *.play-internet.pl

@Sobo(L)ew: byliśmy kimś zamienili nas na drobne ja już czuję tylko wielki żal pozdrowienia że ś(L)ąska :-(

odpowiedz
Kamila - 04.08.2022 / 18:17, *.88.187

Pakuj mandżur i wypad z naszej Legii frajerze!!?

odpowiedz
Hahah - 04.08.2022 / 19:05, *.plus.pl

@Kamila : bierz pół dawki.

odpowiedz
Jan Sobieski - 05.08.2022 / 00:21, *.centertel.pl

@Kamila : jeszcze nikogo nie sprzedał a ty już od frajerów ???

odpowiedz
Hubbard - 04.08.2022 / 18:16, *.chello.pl

Bartłomiej Smolarczyk w FC Dordrecht (Holandia, drugi poziom)
nie wiecie panowie czy on jest krewnym, może synem
któregoś z braci Smolarczyk (Maciej, Tomasz) co zagrali w Legii w latach 90-tych

odpowiedz
powiś(L)e - 04.08.2022 / 18:04, *.173.255

Czego można wymagać od gołodupca Mioduskiego ? Łowcy bramek ? Co najwyżej zakontraktuje następnego zagranicznego gamonia co przesiedział dwa lata na ławce rezerwowych.

odpowiedz
Olomanolo - 04.08.2022 / 17:45, *.play-internet.pl

Dziękujemy za Kramera - skup szrotu trwa

odpowiedz
Franio - 04.08.2022 / 17:29, *.tpnet.pl

Podziekuj Zielinskiemu za Kramera

odpowiedz
rob - 04.08.2022 / 17:08, *.chello.pl

to wcześniej nie było wiadomo że potrzebny napastnik ? Mając takiego kalekę jak Rosołek i zakupionego inwalidę do sanatorium -wnioski nasuwały się same.

odpowiedz
EH - 04.08.2022 / 17:02, *.kpn.net

"chciałby pokazać swój potencjał" - Każdy by chciał, a podczas meczu podają do tyłu i nikt nie wychodzi do podań. Są głodni sukcesów, a rusza się tylko jeden piłkarz, który akurat holuje piłkę. Po Karbowniku biegać próbował tylko skibicki (ale to już lepiej grać na 0:0 jak teraz)

odpowiedz
Dezerter - 04.08.2022 / 16:51, *.orange.pl

Będzie "ciekawie" gdy okaże się, że to pierwszy trener, które sam zrezygnuje, pod koniec sierpnia lub września...

odpowiedz
Tomek - 04.08.2022 / 16:47, *.autocom.pl

Prezes pozwoli kupić za pośrednictwem youtuba , dobrego zawodnika z Azerbejdżanu , Turkmenistanu no może z Izraela. Lub gwiazdę z 4 ligi hiszpańskiej.

Wystarczy poszukać na naszym rodzimym podwórku dobrych młodych Chłopaków , ale nie przez pseudo-skautów..robiących pieniądze i papkę w głowach młodych zawodników i ich rodzicom. No i gdzie Chłopcy z Akademii LEGII ?

odpowiedz
Fan Bartka - 04.08.2022 / 16:35, *.chello.pl

"Z tego co pamiętam Bartek Slisz przyszedł za niemałe pieniądze do Legii i do tej pory dobrze się wywiązywał z zadań"

- Jeśli jego zadania polegały na staniu się najgorszym zawodnikiem w historii Legii, to wywiązał się w 100%.
Kompletnie nie rozumiem, co ten wirtuoz robi w profesjonalnej piłce.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 04.08.2022 / 16:33, *.play-internet.pl

Prijowic nie . Ale Drewniak Pekhart Tak i super pomocnik Slisz tez jest super... Dramat... zamiast Szkota z reprezentacji wzieli gościa zza uralu i na dodatek wizewiaka... Myślalem, ze gorzej niż za Kucharskiego nie będzie, Zieliński to jeszcze większe dno... A wypowiedx Germańskiego trenera utwierdza mnie , ze :DROGI" Slisz bedzie gral... az go nie sprzedadza.. Dramat kazdy mecz w 10...

odpowiedz
Cegiełka - 04.08.2022 / 16:05, *.t-mobile.pl

Runjaic załapał jaki błąd popełnił przychodząc do nas na Ł3.

odpowiedz
Tomek prg - 04.08.2022 / 16:30, *.centertel.pl

@Cegiełka: coś mi się wydaje że długo u nas nie popracuje

odpowiedz
Cegiełka - 04.08.2022 / 17:59, *.t-mobile.pl

@Tomek prg: Podzielam Twoje zdanie.

odpowiedz
kibol - 04.08.2022 / 15:51, *.247.232

Ronaldo albo Messi by się nadawał

odpowiedz
Krisu - 04.08.2022 / 15:45, *.orange.pl

Słabo to widzę i nawet nie ma dobrej perspektywy na przyszłość. Liga ch...a, Legia ch...a, trenerzy ch...i, zawodnicy ch...i. i tak dalej.

odpowiedz
Hubbard - 04.08.2022 / 15:11, *.chello.pl

zgłoś się do Prezesa (z Houston) - jest chyba bliżej

odpowiedz
AdamJ - 04.08.2022 / 14:57, *.chello.pl

Trenerze, odstaw Slisza, nie myśl o pieniądzach, które kosztował, tylko o punktach, które przez niego tracimy.

odpowiedz
StevieW - 04.08.2022 / 14:45, *.centertel.pl

Jeszcze niedawno mieliśmy w składzie Pekharta, Emreliego, Lopesa, Rosołka i młodego Włodara...Został z tego tylko 1...Rosołek...Obraz nędzy i rozpaczy, takich czasów doczekaliśmy

odpowiedz
Święta prawda - 04.08.2022 / 14:30, *.plus.pl

W niedawnym wywiadzie kadrę Legii bardzo dobrze skomentował . Blisko 40 letni Radovic powiedział wprost że dziś nie miałby problemów by rywalizować na boisku z obecnej kadry Legii .

odpowiedz
T-1000 - 04.08.2022 / 14:24, *.98.226

Nasza Legia to jest taki klub nad Wisła, co żadni działacze w ząb się nie znają, ale zawsze będą chcieli dyrygować trenerem i podejmować decyzje bez niego i przeciw niemu. Czysty sabotaż!

odpowiedz
(L) - 04.08.2022 / 14:09, *.jmdi.pl

Pusty stadion aż zaczną grać. O kant dupy rozbić te chwilowe akcje, które nic nie dają. Od tego sezonu przestałem to coś oglądać. To nie jest Legia. Było dać pracować Cześkowi a tu co chwile zmiana, jak ma qwa być dobrze jak tu zamiana zmianę goni i same nerwowe ruchy. Legia skacze jak kura bez łba.

odpowiedz
tom - 04.08.2022 / 14:49, *.236.239

@(L): za cześka to byśmy byli tam gdzie termalika

odpowiedz
Kibic - 04.08.2022 / 20:44, *.torun.pl

@tom: Za Czeska bylismy w europie. Za Czeska pilkarze byli wytykani za picie alkoholu. Czesiek poszedl, a impreza sie zaczela na dobre i sezon trzeba bylo ratowac. Ja czekam az zakontraktuja w koncu kogos z futsalu :) Kibice i tak uwierza, ze moze byc kocur :) Niech tylko ma nazwisko Ronaldo albo cos podobnego :) Ogolnie to chwalony byl Baku Baku ale jak chca sciagac kolejnego napastnika, to chyba kolor skory juz nie za bardzo pomaga w dobrej grze. W Anglii chodza na stadion jak do teatru. U nas chodzi sie jak do cyrku :) Najwazniejsze to pelny stadion i Mioduski nadal w lozy honorowej :) Sponsorujac nadal nicosc trzeba zrozumiec, ze nadal bedzie nicosc. Najgorsze, ze ludzie nawet w tym sezonie mieli nadzieje, ze bedzie dobrze :) ale rozumiem, ze nie kazdy gral w pilke i nie kazdy zna realia pilkarskie. Choc i tak klapki na oczach sa najgorsze. Sponsorowanie Mioduskiego jest dla mnie przyczynianiem sie do upadku klubu, wiec jak juz wszystko padnie to wtedy sporo ludzi sama wroci na stadion :) Bez tych wszystkich akcji i bezsensu wydawanych pieniedzy na marketing. Pisalem jakis czas temu ze lepiej na pilkarza wydac, ktory sciagnie kibicow swoim nazwiskiem niz na gazetki czy inne internetowe glupoty :D Slisz? Wszolek? Jedza? Dla nich ludzie maja przychodzic na stadion? Nie kazdy jest fanatykiem dla ktorego nie ma znaczenia kto gra i czy wygrywa. Ludzie chca popatrzec na dobre widowisko, a tego w tym sezonie na Legii nie bedzie. Chyba, ze dzieki sasiadom ;) 05.08 wszyscy na Legie :)

odpowiedz
widzę ciemność - 04.08.2022 / 14:06, *.net.pl

najpierw trzeba chcieć kogoś zatrudnić a później dochodzi jeszcze czy mamy pieniądze i czy ten napastnik chce tu przyjść ... najlepszy kierunek Ameryka Południowa lub Afryka tylko trzeba du... ruszyć a nie siedzieć i liczyć że znaleziony tam diament oszlifują inni ...

odpowiedz
WdW - 04.08.2022 / 14:04, *.com.pl

z tego wywiadu wynika że Augystyniak jest przymierzany na zastępstwo Slisza ,było by to ogromne wzmocnienie w srodku Legii,tylko kto wtedy na obronie by grał,trener nie ma łatwego zadania,dawno nie mieliśmy tak tragicznego składu

odpowiedz
???? - 04.08.2022 / 14:02, *.t-mobile.pl

Ogólnie kilka razy pisałem i dziwię się że redakcja nie wstawi postu do kibiców Legii by stworzyć klubowe konto gdzie będziemy wpłacać kasę na transfery i na nic innego te pieniądze nie pójdą.
Kibice płaczą że to jest drogie i bilety drogie no za darmo nic nie będzie a są kibice którzy chętnie miesięcznie wpłaca 10 , 20 zł w skalipol roku i w skali ilości kibiców których ma Legia suma na pewno będzie ciekaw A na końcu kibice zaproponują jakiś transfer który był by uzgodniony z trenerem i zarządem. Nie komentujcie tego wpisu jak wam się to nie podoba bo szkoda waszych wypocin . Co o tym myślicie ja jestem z daleka i nie mogę być na meczach ale wpłatę zrobić mogę tak jak moi koledzy wpłatę na transfery A nie na klub bo nie wiem co z tą kasą będzie. Proszę redakcję o pomoc w temsciemoze to pomoże podnieść nasz klub

odpowiedz
grzesiek - 04.08.2022 / 14:09, *.centertel.pl

@????: Był jeden taki piłkarz kupiony za pieniadze z funduszu na transfery z zawiszy bydgoszcz i sie kompletnie nie sprawdzul. Zapomnialem jak sie nazywał. Taki to wirtuoz był

odpowiedz
Wilk - 04.08.2022 / 15:55, *.co.uk

@grzesiek: Masłowski

odpowiedz
Dixi - 04.08.2022 / 14:01, *.plus.pl

Łańcuch jest taki: Bartuś S wbiegł w pole karne zatrzymał się i patrzył jak piłka jest podawana(strona bierna) do wbiegającego zawodnika który następnie strzelił gola. Cała obrona gra w systemie „pożar w burdelu” wszyscy pędzą byle do przodu a potem czekają trafi/nie trafi.

odpowiedz
ws - 04.08.2022 / 13:45, *.chello.pl

Rozumiem,że wiedząc o kontuzji Kramera pierwszą potrzebą jest napastnik a nie obrońca ale nie sądzę,żeby Prijovic czy Pekhart byli tak przygotowani do sezonu, że od razu strzelą 2-3 bramki w meczu. Widzieliśmy już w poprzednim sezonie męki Pekharta w ataku a teksty Vuko ,że pracuje w pressingu to ściema. Jak przegramy z Piastem to znów będzie mowa o potrzebie zakontraktowania stopera. Porażki z Cracovią by nie było gdyby nie chaos w obronie. Zacznijmy od 0 z tyłu a może coś wpadnie

odpowiedz
Nemanja Nikolic - 04.08.2022 / 13:42, *.t-mobile.pl

Hello guys, im ready to play again in Legia, just let me know...;)

odpowiedz
Stara Ochota - 04.08.2022 / 13:35, *.t-mobile.pl

Wygląda na to że chłop zaczyna sobie uświadamiać w jakie bagno wdepnął...

odpowiedz
Super - 04.08.2022 / 13:33, *.plus.pl

Ble ble ble ..lanie wody...Najgorsze okno od 10 lat..szrot albo widzewiak i albo kontuzjowani.Nk i kawałek o Sliszu potwierdza musi grać choć jest 12 zawodnikiem przeciwnika bo musimy lamage sprzedać...Dramat myślałem że gorzej niż za Kucharskiego nie będzie jest...A powrót Pekharta będzie wisienka na torcie kompetencji pana Zielińskiego ..

odpowiedz
(L)K - 04.08.2022 / 13:32, *.metrolink.pl

Skoro Trener twierdzi, że prowadzony przez niego zespół potrzebuje jak najszybciej doświadczonego łowcy bramek to dlaczego nie chce skorzystać z Nikolicia. Jest wolnym zawodnikiem, z kartą na rękę, nie trzeba za niego płacić i myślę, że skoro samemu zawodnikowi zależ na powrocie na Ł3 to i finansowo by się z klubem porozumiał. Tylko czy faktycznie Pan Trener jest aż tak bardzo zdeterminowany w poszukiwaniu goleadora.

odpowiedz
Dimas - 04.08.2022 / 14:43, *.info.pl

@(L)K: Zieliński nie ma go w notesie i tematu nie ma :) ot filozofia jak wróci Pekhart i nikt inny w ataku nas nie wzmocni to już moje zaufanie do dyrektora sportowego będzie wynosić 0 bo póki co nie to pięknie gada - kadra słabsza niż sezon temu to co Wy oczekujecie od trenera? Utrzymać nas utrzyma i tyle 3-4 napastników się pozbyto jeden gorszy drugi lepszy a przyszedł koleś z kontuzją który i tak bramkostrzelny nie jest. Poparcie trenerowi leci ale kim on ma grać? Zanosi się znów rok w plecy dla mnie trener po następnym sezonie może być oceniany jak nauczy czegoś obecne miernoty w Legii

odpowiedz
Prion - 04.08.2022 / 13:29, *.interkam.pl

On chyba do tej pory nie wie jaki babol popełnił odchodząc z Pogoni i trafiając do pełnej kłopotów zadłużonej biednej Legii gdzie począwszy od prezesa kończąc na dyrektorze Zielińskim nie mają pojęcia o wzmocnieniu drużyny a ponad to nie mają przebicia w finansach

odpowiedz
Kibic Legii - 05.08.2022 / 00:23, *.net.pl

@Prion: jak na pieniądze które ma do dyspozycji Zieliński to narazie zrobił dobre transfery a okno się jeszcze nie skończyło.

odpowiedz