fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 2-0 Piast (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Piast Gliwice przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA LEGIA - PIAST
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
VENTOR - 05.08.2022 / 23:02, *.centertel.pl

PIERWSZA POŁOWA DO D...PY I DO ZAPOMNIENIA.PIAST SŁABIUTKI.MECZ SIE ODBYŁ.TO TYLE

odpowiedz
Ol - 05.08.2022 / 22:58, *.centertel.pl

Nie wzniecać się tym Mucim , on tylko strzela co 5 meczy

odpowiedz
Rybasocho - 05.08.2022 / 22:51, *.t-mobile.pl

Wystarczyło wystawić odpowiednich ludzi na właściwym miejscu a nie jakieś Hany Montany, pichy czy co gorsza paralityka Slisza czy ponadnapadziora Rosolka. Brawo Kosta. Wreszcie. Super zmiany super odwaga. Teraz jeszcze zakup kontrolowany kogoś do pomocy przy strzelaniu goli obok muciego i do Jerzy kogoś mądrego i jazda. A może tamtych 4 nieudaczników wymienić na jednego konkretną ?

odpowiedz
WdW - 05.08.2022 / 21:56, *.com.pl

ładnie się mecz rozwinął z dziadowskiego początku do pełnej dominacji ,jednak zmiana słabszych piłkarzy na lepszych coś dała,no kto by się spodziewał

odpowiedz
WdW - 05.08.2022 / 21:45, *.com.pl

piosenka "niepokonany Klub" w zaistniałej sytuacji jest co najmniej nie na miejscu

odpowiedz
(L)ychu - 05.08.2022 / 22:32, *.autocom.pl

@WdW: a dlaczego tak uważasz? . waleczne miasto i waleczny klub i wszystko w tym temacie . Pozdrawiam !!!

odpowiedz
(L) - 05.08.2022 / 21:31, *.mm.pl

I znowu nadzieja, i znowu nic... Gliwice autobus i nie wiemy co zrobić

odpowiedz
TO NIE LEGIA NA BOISKU TO TWÓR MIODUSKIEGO I JEGO WIZJI, LEGIA JEST TYLKO NA TRYBUNACH... - 05.08.2022 / 21:26, *.37.16

CHYBA JUŻ NIKOMU SIE NIECHCE OGLĄDAĆ TAKICH WIDOWISK SPORTOWYCH W WYKONANIU NASZEJ DRUŻYNY, MIODUSKI OKAZAŁ SIE OSZUSTEM WMAWIAJĄC NAM WSZYSTKIM ŻE ZA PIĘĆ LAT ZBUDUJE LEGIE NA LIGE MISTRZÓW ,5 LAT MINEŁO A LEGIA STAŁA SIE ŚREDNIAKIEM DO BICIA,TYLKO NAJWIERNIESI WIERZĄ JESZCZE CUD, ILE TO JESZCZE POTRFA, TO TAK JAK DYKTATORZY TRZYMAJĄ LAPY NAD SWOIMI KRAJAMI I MĘCZĄ SWOICH LUDZI....

odpowiedz
Sobal 74 - 05.08.2022 / 21:21, *.t-mobile.pl

Jak w klubie który podobno ma grac co roku w pucharach Niema ani jednego napastnika tego w Legii niebylo nigdy niszczą Nasz klub

odpowiedz
wtf - 05.08.2022 / 21:21, *.chello.pl

Czy oni trening strzelecki odbywają razem z rugbystami?

odpowiedz
jo - 05.08.2022 / 21:18, *.plus.pl

Amatorki ciąg dalszy. Z przodu lej po bombie po napastniku...

odpowiedz
Jim - 05.08.2022 / 21:12, *.tpnet.pl

W starym kinie Pana Mietka

odpowiedz
wtf - 05.08.2022 / 21:11, *.chello.pl

Nie usnąć na meczu Legii graniczy z cudem.

odpowiedz
WdW - 05.08.2022 / 20:56, *.com.pl

ale nas klepią

odpowiedz
Gocław - 05.08.2022 / 20:28, *.net.pl

Ojoooo jojooooo
Do boju Legiooo
Loczek. Co????
Ty wiesz co.......

odpowiedz
Ziggy1984 - 05.08.2022 / 20:20, *.mm.pl

proszę bardzo link
http://strims.top/LegiaWarszawaPiastGliwice.php

odpowiedz
Batman111 - 05.08.2022 / 19:48, *.centertel.pl

soccer-live , duży wybór transmisji

odpowiedz
Marcin - 05.08.2022 / 19:42, *.159.220

Podrzuci ktoś linkiem

odpowiedz
WdW - 05.08.2022 / 19:25, *.com.pl

widać że trener jest ogarnięty i nie wystawia na siłę tylko dla tego ze kogoś lubi albo mu sie podoba tak jak to buc Vukowic robił i tak jak Hiszpan poniżej napisał ,jak ten skład nie da rady to żaden nie da rady bo lepszego składu nie mamy

odpowiedz
Michał - 05.08.2022 / 19:24, *.plus.pl

Jazda z nimi na pełnej k....e. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki

odpowiedz
Monster (L) Miłkowice - 05.08.2022 / 19:10, *.tpnet.pl

Mój skład na mecz.
Tobiasz
Johansson ... Augustyniak ... Jędrzejczyk ... Mladenović
... Sokołowski ... Josue ...
Wszołek ... Kapustka ... Baku
Muci

odpowiedz
Hiszpan - 05.08.2022 / 19:07, *.play-internet.pl

Plus za odstawienie Hanny,Slisza,Picha i Rosołka. Jak ten skład nie da rady to już żaden.

odpowiedz
(L)ychu - 05.08.2022 / 22:57, *.autocom.pl

@Hiszpan: Powiem tak wczoraj odczułem satysfakcję patrząc jak łach Posrań męczy sie z islandczykami to zadość uczynienie za wyśmiewanie się z Legii w poprzednim sezonie tylko że ta Legia grała w fazie grupowej LE a ten łach może nawet nie wejść do tej fazy rozgrywek . Szeroka kadra zespołu jest ważna ale podstawą jest mentalność zespołu i motoryka !!!

odpowiedz
AdamJ - 05.08.2022 / 19:04, *.chello.pl

Brak Slisza sprawił, że jestem umiarkowanym optymistą. Proszę jeszcze o zmianę stylu gry na bardziej pragmatyczny i dostosowany do poziomu obecnego składu osobowego, zamiast dotychczasowego nieudolnego "prowadzenia gry".

odpowiedz
. - 05.08.2022 / 19:00, *.plus.pl

. rzuci ktoś linkiem że strumyka..

odpowiedz
Redi - 05.08.2022 / 18:57, *.play-internet.pl

Od jakiegoś czasu Legia jest idealnym klubem na przełamanie,także dziś...oby nie.

odpowiedz
To nie jest wina piłkarzy że grają w klubie w którym nie powinni nigdy grać!!! - 05.08.2022 / 18:52, *.virginm.net

Nie pozdrawiam mioduski złodzieju.
PUSTY STADION!!!!!

odpowiedz
SS-20 - 05.08.2022 / 18:58, *.plus.pl

@To nie jest wina piłkarzy że grają w klubie w którym nie powinni nigdy grać!!!: Pusty dzban.

odpowiedz