Ernest Muci strzela gol - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia 2-0 Piast

Krok po kroku

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa pokonała wreszcie na własnym stadionie Piasta Gliwice, którego wizyty na Łazienkowskiej były ostatnio zmorą gospodarzy. Mecz rozstrzygnął się kilka minut po przerwie, kiedy do siatki gości trafili Ernest Muci oraz Filip Mladenović. Gra piłkarzy Kosty Runjacia w pierwszej odsłonie była mizerna, ale po zmianie stron wszystko wyglądało już lepiej.

Pierwsze kilkanaście minut spotkania było spokojne. Legia co prawda częściej utrzymywała się przy piłce, ale miała problemy z kreowaniem akcji w ofensywie. Gospodarze starali się przede wszystkim atakować skrzydłami, jednak niestety wobec defensywnej postawy przyjezdnych żadne dośrodkowanie nie mogło dotrzeć do dobrze ustawionego partnera. Pierwsze uderzenie, aczkolwiek niecelne miało miejsce w 38. minucie. Wówczas po wrzutce od Filipa Mladenovicia główkował Ernest Muci, jednak posłał piłkę obok słupka. Pierwsza połowa upływała pod znakiem walki. Na bisku wielokrotnie iskrzyło między piłkarzami obydwu drużyn, co skutkowało kilkoma żółtymi kartkami. Niewiele przed przerwą byliśmy świadkami drugiego strzału, jednak znowu niecelnego. Tym razem dobre dogranie od Bartosza Kapustki mógł wykorzystać Josue. Portugalczyk huknął ile sił w nogach, ale ewidentnie zabrakło mu precyzji.

fot. Mishka / Legionisci.comfot. Mishka / Legionisci.com

Po zmianie stron Legia ruszyła do ataku i wreszcie zaczęło to wyglądać lepiej. Akcje się zazębiały i już kilka minut po starcie drugiej połowy wynik otworzył Muci. Albańczyk dostał płaskie podanie od Makany Baku i w sytuacji sam na sam spokojnie pokonał bramkarza Piasta. Od tego momentu gliwiczanie musieli się otworzyć, co napędzało kolejne akcje gospodarzy. Już w 51. minucie zobaczyliśmy drugiego gola! Tym razem do Kapustka idealnie obsłużył Mladenovicia, który wpadł w szesnastkę gliwiczan i piekielnie mocnym strzałem nie dał najmniejszych szans Frantiskowi Plachowi. To było kilka fantastycznych minut podopiecznych Kosty Runjaicia, którzy szybko wynagrodzili kibicom nudną pierwszą odsłonę.

Po godzinie gry wreszcie do ofensywny podłączył się Mattias Johansson. Szwed dostał podanie przed polem karnym, ograł jednego z rywali, lecz ostatecznie strzelił wysoko ponad poprzeczką. Równie niecelną próbę zademonstrował niebawem wprowadzony z ławki rezerwowych Damian Kądzior, który chciał zaskoczyć Kacpra Tobiasza z rzutu wolnego. Następne kilkanaście minut to kolejne akcje ze strony Legii. Uderzenia z dystansu spróbował m.in. Igor Charatin, który został jednak w porę zablokowany. W 85. minucie nie po raz pierwszy z dobrej strony pokazał się Josue. Portugalczyk znalazł sobie miejsce do oddania strzału i niestety chybił o metr. W doliczonym czasie gry rozmiary porażki mógł zmniejszyć Michał Chrapek. Pomocnik mierzył w kierunku okienka bramki Tobiasza, który mógł spokojnie odprowadzić piłkę wzrokiem. Za moment z rzutu wolnego ładnie strzelił Josue. Na posterunku był jednak Plach.

Ekstraklasa
4. kolejka
#LEGPIA
19045
Warszawa
5.08.2022
20:30
Legia Warszawa
Piast Gliwice
Legia Warszawa
2-0
Piast Gliwice
47' Muci
51' Mladenović
(0-0)
1 Kacper Tobiasz
6 Mattias Johansson
29 Lindsay Rose 63'
55 Artur Jędrzejczyk
25 Filip Mladenović 84'
14 Ihor Charatin
13 Paweł Wszołek
27 Josue
67 Bartosz Kapustka 61'
28 Makana Baku 77'
20 Ernest Muci 85'
31 Cezary Miszta
23 Joel Abu Hanna
8 Rafał Augustyniak 63'
99 Bartosz Slisz
5 Yuri Ribeiro 84'
11 Robert Pich 77'
18 Patryk Sokołowski 85'
86 Igor Strzałek
39 Maciej Rosołek 61'
Frantisek Plach 26
Constantin Reiner 37
Jakub Czerwiński 4
Ariel Mosór 2
84' Arkadiusz Pyrka 77
61' Michał Kaput 28
Tom Hateley 24
76' Grzegorz Tomasiewicz 20
63' Alexandros Katranis 98
Michał Chrapek 6
76' Kamil Wilczek 18
Karol Szymański 33
Miguel Munoz 3
76' Alberto Toril 9
76' Rauno Sappinen 11
84' Michael Ameyaw 19
Gabriel Kirejczyk 27
61' Damian Kądzior 92
Oskar Leśniak 30
63' Jakub Holubek 14
Trener: Kosta Runjaić
Asystent trenera: Aleksandar Rogić
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Bartosz Kot
Trener: Waldemar Fornalik
Asystent trenera: Tomasz Fornalik
Kierownik drużyny: Adam Fudali
Lekarz: Maciej Mierzwiński
Masażyści: Grzegorz Biliński, Kamil Furgalski
Sędziowie
Główny: Tomasz Musiał
Asystent: Marek Arys
Asystent: Marcin Ciepły
Techniczny: Patryk Gryckiewicz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (60)

+dodaj komentarz
Dezerter - 07.08.2022 / 11:10, *.t-mobile.pl

Jak na razie w kroku, to się wszystko rozjechało na rzadko. Czym się różnią transfery Rakowa i Legii? Oni sprowadzają piłkarzy z Włoch, my też, tyle że z tych, spod Warszawy...

odpowiedz
Step by step... - 07.08.2022 / 01:45, *.57.101

Brawo!i Slisza brak i meczyk naTak!

odpowiedz
Arek - 07.08.2022 / 00:41, *.tpnet.pl

Ale, że trener szmaciarzy nic nie napisał. Miało przecież być 0:2, podobno. Pewnie by się cieszył, a tu nie pykło coś chyba. Zresztą takich niby kibiców pełno było przed tym meczem. Oczywiście, nie ma co się jarać zbytnio, bo to początek sezonu. Ale drugi mecz na Ł3 i drugie zwycięstwo. Oby tak dalej, bo tu powinna być twierdza.

odpowiedz
Gigi - 06.08.2022 / 23:29, *.165.128

Wystarczyło pominąć w ustalaniu składu Slisza i już jest jakaś poprawa.

odpowiedz
Farme(L) - 06.08.2022 / 21:47, *.virginm.net

Nie jest kolorowo, ale dają nam nadzieję. 20% zdobyczy punktowej niezbędnej do utrzymania już jest, 9.45% zdobyczy niezbędnej do zdobycia Mistrza jest(wg zeszłorocznej tabeli), miejmy nadzieję, że ominą nas kontuzje (nie licząc tych które już są) przyjdzie w między czasie kilka wzmocnień, trener to poukłada i wrócimy na zasłużone miejsce. Mam nadzieję, że jeszcze w bieżącym sezonie, choć łatwo nie będzie…

odpowiedz
fly - 08.08.2022 / 08:02, *.com.pl

@Farme(L):

Pozostając w matematycznej retoryce, to 11,77% sezonu za nami, więc może być mało na mistrza. :)

odpowiedz
olew - 06.08.2022 / 21:20, *.vectranet.pl

Fajny meczyk, piękne brameczki, drugi mecz z dopingiem ( tylko te dymy obciachowe...) , pól godziny po meczu mijała mnie grupa dziesięciolatków wrzeszcząca - Legia mistrz ! I o to chodzi ! Wiem , wiem; frekwencja na poziomie 20 tysięcy to jednak słabo jak na Warszawkę, ale było gorzej... No i pamiętajmy o Powstaniu i Powstańcach, dzięki nim jesteśmy Ludźmi. Brawo Legia !

odpowiedz
Legionista - 06.08.2022 / 21:06, *.play-internet.pl

Carlitos jest przymierzany do Lecha. Może warto teraz go do Legii ? Tak myślę że to dobre rozwiązanie i kosta miałby na niego plan

odpowiedz
Kris - 21 godzin temu, *.centertel.pl

@Legionista: nie przyjdzie z dwóch powodów :

Byl i go nie chcieli a dwa czym mu zapłacą ?

odpowiedz
Atmosferić - 06.08.2022 / 21:01, *.orange.pl

Wieteska w 1 składzie Clermont w 1 kolejce - przeciw PSG - Messi i Neymar go sprawdzą :-D

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.08.2022 / 19:41, *.play-internet.pl

Cóż,Legia nas przyzwyczaiła do sytuacji,którą się określa stwierdzeniem "wynik lepszy niż gra".Na plus można zaliczyć fakt,że mioduski zapewne pozwolił trenerowi,żeby sam (przez chwilę zapewne) ustalał skład,bo po raz drugi farta z utrzymaniem się w lidze możemy nie mieć,więc punktujemy teraz,a jak się sytuacja w tabeli uspokoi,to znowu Slisz z Rosołkiem będą nas czarować swoimi bajecznymi zagraniami od samego początku spotkania.Po drugie zaś musimy pamiętać,że do tej pory graliśmy z ogonami ligi,więc jakiegoś powodu do megaoptymizmu nie widzę,chociaż nie raz zdarzało się i z nimi przegrać.Martwi indolencja strzelecka,bo 2-3 celne na całe spotkanie,to zwyczajna żenada,tym bardziej,że ze słabszymi od Piasta,to już chyba grać nie będziemy.No cóż,niech punktują chłopaki,póki mogą,bo już od następnej kolejki będzie "pod górę i pod wiatr."Z fartem Legionistki i Legioniści.

odpowiedz
Ju(L)ius - 07.08.2022 / 09:06, *.vectranet.pl

@FOREVER LEGIA : W tamtym sezonie też miało być łatwo na początku z "ogonami", a później miał być dramat z czołówką..... Pamiętasz jak było?

odpowiedz
Matt - 06.08.2022 / 17:39, *.tpnet.pl

Duet Josue-Baku coś pogra w tym sezonie. Szkoda, że nie ma trzeciego do tego tańca.

odpowiedz
Darek - 06.08.2022 / 16:21, *.tpnet.pl

Pierwsza połowa to tylko kopanie się w środku pola. Jeden niecelny strzał i jeden rzut rożny.Druga połowa trochę lepsza ale bez szału. Czy graliśmy lepiej niż z Cracovia? Myślę, że nie. Po prostu przeciwnik był słabszy. Zwycięstwo bez napastnika, tym razem się udało. Baku się starał. Trochę walczył, miał kilka odbiorów. Gdy stracił piłkę wracał się i udawało mu się ją odzyskać. Na pewno jego występ na plus.
Teraz mecz z beniaminkiem i pewnie w dupę będzie bo to już u nas tradycja gdy gramy z beniaminkiem.
Doping miazga. Warto było być.

odpowiedz
Wolfik - 06.08.2022 / 15:44, *.mm.pl

W tej chwili by ograć fornalikowego Piasta wystarczy chcieć. Za bardzo nie przeszkadzają, ale to nie nasz problem tylko głównego hamulcowego ligi.

Druga połowa napawa pewnym optymizmem, chociaż pamiętajmy z jak beznadziejnym (na tą chwilę) zespołem przyszło się nam mierzyć.

Debiut Grzelaka na plus.

odpowiedz
Wdw - 06.08.2022 / 15:37, *.com.pl

miodek pewnie niezadowolony że trafił się trener co się mu postawił i nie chce na siłę promować jego pupilków Slisza i Rosołka na których loczek chce zarobić jak najszybciej ,jedna jaskółka oczywiście wiosny nie czyni bo w tamtym sezonie tez mieliśmy z 3 mecze które były poprawne ale cieszy postawa trenera który widać ze zaczyna cos rozumieć i nie daje sobie jak na razie szkodnikowi prezesowi wchodzić na głowę,oby jak najdłużej

odpowiedz
13 - 06.08.2022 / 14:52, *.play-internet.pl

Brawo!

odpowiedz
ZenekL3 - 06.08.2022 / 12:38, *.chello.pl

Po słabej pierwszej połowie, niezła ga w drugiej. Trochę się działo a gdyby nie spora ilość niecelnych podań było by lepiej. Baku, Mladenowicz i Kapustka kroczek do przodu. Niestety mecz mało wymierny, bo przeciwnik strasznie słaby ale w zeszłym sezonie i z takimi dostawaliśmy w d.

odpowiedz
Dimas - 06.08.2022 / 09:55, *.play-internet.pl

Wreszcie wyszli agresywnie, Muci może odpali na dłużej choć dalej czekamy na napastnika, Kapustka powoli się rozkręca tak jak mówiłem wyjść, wygrać, zapomnieć teraz trzeba 3 pkt z Łodzi przywieźć i będzie git w końcu optymalne zmiany w składzie

odpowiedz
Cypis - 06.08.2022 / 09:02, *.centertel.pl

No w końcu!!! Slisz nie gra i od razu są wyniki. Zawsze mówiłem do póki on będzie w składzie nigdy nie będzie dobrze. W końcu przyszedł trener który ma oczy i widzi że takie grajki do niczego się u nas nie przydadzą! Brawi Legia! Nara slisz

odpowiedz
gutek - 06.08.2022 / 08:44, *.com.pl

ostatni zespół w lidze pokonany-hura

odpowiedz
CHYCZ - 06.08.2022 / 08:56, *.vectranet.pl

@gutek: przed meczem nie był ostatni. To Legia ich tak uszczęśliwiła, że teraz są;)

odpowiedz
nerwosoL - 06.08.2022 / 09:22, *.160.165

@gutek: Mniej masła - Gutek. Mniej masła.

odpowiedz
Masło zdrowsze od margaryny - 06.08.2022 / 11:46, *.t-mobile.pl

@nerwosoL: więc masło jest ok

odpowiedz
Arbuz - 06.08.2022 / 08:35, *.vectranet.pl

Niezła gra bez Sliszowego.Przypadek?

odpowiedz
roadrunner - 06.08.2022 / 08:20, *.centertel.pl

Przyzwoita wygrana oby takich było jak najwięcej tylko nie można się zachlysnąć i zaglaskać tylko dalej cieżko trenować bo
tylko prawdziwy trening przynosi owoce :-) Brawo Erni będzie jeszcze z niego kawał grajka może drugi Ondrej Duda nam się objawił ?

odpowiedz
gazza - 06.08.2022 / 08:00, *.inetia.pl

Nie ma Slisza ...Rosołek wchodzi w końcówce...
I od razu widać poprawę...
Hamulcowych należy odstawiać od pierwszego składu !

odpowiedz
SzB - 06.08.2022 / 07:52, *.netfala.pl

Odstawienie kilku parodystów piłki nożnej od razu dało efekt, oby to był początek powrotu na właściwe tory.

odpowiedz
STARA (L) - 06.08.2022 / 07:52, *.play-internet.pl

Jak na razie dupy nie urywa, ale ważna jest wygrana..

odpowiedz
Robert Szenfeld - 06.08.2022 / 06:37, *.centertel.pl

Augustyniak jak na razie strzał w 10 .. zobaczymy dalej. A z przodu .. Muci potrzebuje pół sytuacji, żeby strzelić bramkę .. i jaki spokój na twarzy. Rosołek raczej restauratorem zostanie.

odpowiedz
jo - 06.08.2022 / 06:21, *.plus.pl

Augustyniak wyglądał po kilku dniach wspólnych treningów o wiele lepiej niż Rose... Będzie z niego wiele pożytku .

odpowiedz
Michał - 06.08.2022 / 05:30, *.plus.pl

No i dobra. Jedziemy dalej po zwycięstwa Legio Warszawa ukochana ma. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki

odpowiedz
Simon - 06.08.2022 / 01:40, *.orange.pl

Dobrze dziś Runajic to poustawiał, choć widać brak napastnika. Baku musi grać bo to jest koło napędowe najbardziej przypominające stylem Luquinhasa.

odpowiedz
Syn trenera - 06.08.2022 / 00:35, *.play-internet.pl

Mój post z wczoraj " ...Syn trenera - 12 godzin temu, *.plus.pl
Jak znów w składzie będą wirtuozi Slisz, Pich i Rosołek to zaczynamy mecz w 9 ok znów łomot będzie.Charatin za Slisza,Muci za Rosolka i Baku za Picha emeryta... I jedziemy .. "
Dziękuję , mam nadzieję, ze paralita Slisza wiecej w L nie zobaczymy, podobni PICH dziś nic nie wniósł, a Rosołek i Sokołowski same straty. Brak 2 napastników i skład ok... Szkoda, ze loczkowany żydzi sie na Prijovicia... Ehhh

odpowiedz
t - 06.08.2022 / 09:53, *.centertel.pl

@Syn trenera:
Podaj do siebie numer telefonu. Na pewno zadzwonią z Ł3 i wezmą cie do sztabu trenerskiego wirtuozie myśli szkoleniowej....

odpowiedz
AdamJ - 06.08.2022 / 00:20, *.chello.pl

Brak Slisza = zwycięstwo i tyle w temacie.

odpowiedz
anonim - 06.08.2022 / 08:35, *.grupaping.pl

@AdamJ: Brak presji w środku pola to Charatin wyglądał dobrze. Brak porównania

odpowiedz
Legion - 06.08.2022 / 00:19, *.chello.pl

Dziś wreszcie trener wystawił optymalny na ten moment skład, tzn. bez Rosołka, Slisza, Picha, za to z Mucim na ataku i Baku na skrzydle. Podobał mi się dziś Charatin, znacznie bardziej niż ten paralita Slisz. Fajnie Baku, wreszcie ktoś nieszablonowy i agresywny w odbiorze piłki. Dojdzie za niedługo do pierwszego składu Augustyniak i wtedy mam nadzieję, że Slisza już nie zobaczymy. Najlepiej jakby udało się go gdzieś sprzedać. Muci jak to Muci, może być niewidoczny ale swoje strzeli i jakąś indywidualną akcję będzie mieć.

odpowiedz
Pawełek - 05.08.2022 / 23:52, *.vectranet.pl

Nie było Ślisza i Ribeiro oraz ofensywnego antykocura Rosołka i od razu gra uległa poprawie.

odpowiedz
Stara Ochota - 05.08.2022 / 23:47, *.orange.pl

Po raz pierwszy od dawna dało się patrzeć na grę Legii, szczególnie w drugiej połowie były niezłe momenty. Super wejście Augustyniaka, prognozuje już za tydzień pierwszy skład, solidnie Charatin, Kapustka i Josue, fajny mecz Baku- asysta i bardzo aktywny, kilka razy pokazał też technikę i nie boi się zagrać nieszablonowo. Ogólnie po ostatniej beznadziei widać jakieś światełko w tunelu ale tak czy siak, napastnik potrzebny na cito!

odpowiedz
Mar - 05.08.2022 / 23:43, *.t-mobile.pl

Miała być zniżka na mecz z Górnikiem. Na piasta płaciłem 30 zl, a na Górnik Z 36 zł ze zniżką :) jakoś nie mówili, że bilety będą droższe taki chwyt marketingowy, ale kupiłem..:)

odpowiedz
L - 05.08.2022 / 23:29, *.aster.pl

Nie ma Slisza i od razu to widac. Charatin w kazdym elemencie gra przede wszystkim SZYBCIEJ, MOCNIEJ. Od razu lepiej sie gra jak ci defensywny pomocnik zgrywa na raz, albo podaje mocno, a nie jakies taśtasie po pol godzinie bo 3 dotknieciami pilki sie musi odwrocic, popatrzec i dopiero zagrac. Na razie Charatin, jak wydrowieje Maik to wchodzi Augustyniak (ktory od razu widac, ze ma jakosc, spokoj) i Slisz nie ma prawa sie z ławki podniesc.

odpowiedz
Rybasocho - 05.08.2022 / 23:24, *.t-mobile.pl

Kluczem był optymalny skład i odstawienie na ławę cieniasów i arcyniepotrzebnych pseudo piłkarzy ( pich hana Montana slisz i ten hit napadziora rosolek

odpowiedz
13 - 05.08.2022 / 23:22, *.play-internet.pl

Barwo!

odpowiedz
RobL - 05.08.2022 / 23:15, *.centertel.pl

Jednak te forum zostało zdominowane przez anty Legie!!! Zwycięstwo z nad najbardziej nieprzyjemnym rywalem od lat i 6!!! wpisów?.Pamiętajcie że Legia zawsze będzie WIELKA!

odpowiedz
(L)ychu - 05.08.2022 / 23:52, *.autocom.pl

@RobL: Spokojnie są kibice którzy są okreslani jako sukcesu . Ja mam takie zdanie ze nie wazne co sie dzieje kibic jest kibicem a nie marionetką albo kameleonem . Wiele historii przeżyłem na Łazienkowskiej od słąwetnego np 2:3 z Widzewem , Ligę Mistrzów i wyczekiwanie do końca wyniku Blackburn z Rosenborgiem także upokorzenia w lidze i europejskich pucharach . Pozdrawiam !!

odpowiedz
Sig - 06.08.2022 / 00:51, *.aster.pl

@RobL: po zwycięstwie poszli kibice w miasto. Piateczek wystartował.

odpowiedz
(L)ychu - 06.08.2022 / 01:18, *.autocom.pl

@Sig: Racja już są na Starówce :)

odpowiedz
Olo - 06.08.2022 / 02:14, *.plus.pl

@RobL: Dzieciaku, wyluzuj z tymi pompatycznymi hasłami, to nie przedszkole.

odpowiedz
(L)ychu - 06.08.2022 / 03:10, *.autocom.pl

@Olo: A skąd wiesz czy nie jest starszy od Ciebie?. Nie pisz takich stwierdzeń!!. Pompatyzm to hasło bardzo sarkastyczne . Przedszkole to bardzo wazna częśc zycia która pewnie kazdy z Nas praktykował i nie widzę w tym nic złego chyba że miałes luksusy i nie musiałeś chodzic do przedszkola . Nie obrażaj kolegów !!!

odpowiedz
oLaf - 05.08.2022 / 23:05, *.vectranet.pl

nareszcie, ile k... lat można czekać na zwycięstwo z tymi cieniasami~.

odpowiedz
Yeti - 05.08.2022 / 22:55, *.vectranet.pl

Augustyniak zaliczył udany debiut. Widzę go w pierwszym składzie w pięknym mieście inaczej Łodzi. Wraca dobry stary Mladen, niezły Baku. Generalnie druga połowa na duży plus.

odpowiedz
Kibic - 06.08.2022 / 00:05, *.plus.pl

@Yeti: Charatin tez zagrał bardzo dobry mecz jeszcze będą z niego ludzi a wielu go spisywało na straty.

odpowiedz
filand - 05.08.2022 / 22:39, *.t-mobile.pl

Dziękuję Legia za 2 ⚽️
58,3% zdobytych punktów. Jest kontakt z czołówka tabeli a nie miejscami spadkowymi gdzie kisi się Spartak Poznań...

odpowiedz
Krzysztof - 05.08.2022 / 22:58, *.jmdi.pl

@filand: Spartak Poznań :D :D :D dobre, dobre mordo! Zdróweczka!

odpowiedz
edd85 - 05.08.2022 / 23:20, *.mm.pl

@Krzysztof: Lokomotiw Wronki 2006

odpowiedz
filand - 05.08.2022 / 23:37, *.t-mobile.pl

@Krzysztof:
Mówisz I masz
5 ⚽️ jak 5 piw zimnych w 35 stopniowym upale...
Postaram

odpowiedz
Zaslisz - 05.08.2022 / 22:35, *.255.233

Bartosz patrz na Kharatina, spokój i agresja. Więcej nie potrzeba. Dlaczego ten chłopak nie grał jak jest tu chyba z rok już? Augustyniak fajnie. Muci spokój, szkoła dla napastników.

odpowiedz
Pab(L)o - 05.08.2022 / 22:32, *.mm.pl

Dziś najsłabsi Josue i Wszołek, Augustyniak kozak, każda sytuacja pewna, zdecydowana i udana. Charatin nie jakiś kozak, ale nic nie zepsuł jak przyzwyczaił nas Bartek, mam nadzieję, że wraca stary, dobry Mladen. Jędza pewnie i oczywiście Ernest na plus

odpowiedz
Zyz - 05.08.2022 / 22:35, *.orange.pl

@Pab(L)o: dodałbym jeszcze Baku na plus - gość jako jeden z nielicznych potrafi zagrać coś niestandardowego, a to przy murarce jest kluczowe.

odpowiedz