fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

80 zdjęć

Fotoreportaż z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

19045 kibiców stawiło się w piątkowy wieczór na stadionie Legii by dopingować zespół w meczu z Piastem Gliwice. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Łazienkowskiej:



Fotoreportaż z meczu - 80 zdjęć Mishki




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
LWST - 06.08.2022 / 10:27, *.plus.pl

Szacunek dla Starucha ,że jakoś się zawsze trzyma po odpaleniu piro ,każdy może sobie jakoś twarz zasłonić on nie i wiem co mówię bo byłem w tych "oparach" nie jeden raz ,pozdrawiam wszystkich !!

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 06.08.2022 / 12:21, *.play-internet.pl

@LWST: mordo,wczoraj na gnieździe nie było Starucha

odpowiedz
LWST - 06.08.2022 / 14:36, *.plus.pl

@Miasto dupiarza Rafałka: No to sorry ,ja oglądałem mecz tylko w necie ,ale kto by tam nie był to szacunek ,bo trochę "chemii" się nawdycha ;)Ja jestem kibicem Siarki i Legii ,co zrobić już tak mam ,to u nas po nie wielkim pokazie piro miałem całą koszulkę po odpadach z piro ,wiem też jak smakuje dym ,ale wiadomo,że to jest kwintesencja kibicowania .Legia Mistrz ,Siarka 1 liga i tego się trzymajmy .Pozdrawiam wszystkich !!

odpowiedz
TSWL - 07.08.2022 / 08:10, *.centertel.pl

@LWST: zeszyt do polskiego kupiony?

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 06.08.2022 / 00:24, *.plus.pl

39 kibiców Piasta w sektorze gości, a mieli przyjechać autokarami! Niepoważna ekipa, zawiodłem się na nich

odpowiedz
L - 06.08.2022 / 09:06, *.autocom.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: mordo oni w mc donaldzie zostali :)

odpowiedz