Makana Baku - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Baku: Liczą się zwycięstwa

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Dużo rozmawialiśmy w szatni. Byliśmy spokojni, że będziemy mieli swoje szanse i wykorzystaliśmy je. Jesteśmy szczęśliwi z powodu dobrze zagranej drugiej połowy i z tego, że wygraliśmy ważny mecz - powiedział po spotkaniu z Piastem Gliwice Makana Baku.

- Nie jestem skupiony na golach czy asystach. Liczą się zwycięstwa. Myślę, że ten mecz pokazał, jaki potencjał drzemie w naszej drużynie. Mam nadzieję, że będziemy to kontynuować.

- Czuję, że drużyna się dziś odrodziła. Wszyscy chcieli dziś wygrać. Byliśmy spokojni, strzeliliśmy bramki. Chcemy to powtórzyć w następnym meczu.

- Oczywiście, mogę grać wyżej, tak jak w drugiej połowie. Taki mam styl grania. Kiedy dostaję piłkę w stronę bramki, mogę pokazać swoje umiejętności. Dzisiaj było dobrze. Nie zagrałem mojego najlepszego meczu, ale wszystko przyjdzie krok po kroku.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.