fot. Krewcy Legioniści
REKLAMA

111 osób oddało krew na Legii

Krewcy Legioniści

W ubiegłą sobotę odbyła się na stadionie Legii kolejna honorową zbiórkę krwi zorganizowana w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Organizatorem akcji był KHDK Krewcy Legioniści we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w zbiórce krwi na Legii. Do oddania zgłosiło się łącznie 135 osób, a krew oddało 111 osób. Dzięki trzem autokarom-krwiobusom oddawanie krwi przebiegało bardzo sprawnie i szybko. Dziękujemy załodze autokarów z RCKiK za profesjonalizm oraz wszystkim, którzy pomogli nam przeprowadzić akcję. Do zobaczeni na kolejnej zbiórce na początku przyszłego roku!

fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
TopCWKS - 05.08.2022 / 00:54, *.fantex.net

Byłem,oddałem,będę wczesną wiosną 2023.
Jak zawsze.
Mocno Legia, brawo Krewcy, brawo SKLW!!!

odpowiedz
Arek - 05.08.2022 / 00:29, *.tpnet.pl

No i brawo dla tych 111. Dla pozostałych co tam poszli i chcieli oddać, zresztą również.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.