fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia gol! Kurde mol! (VIDEO)

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na pierwszy gwizdek sędziego w piątkowym meczu Legia - Piast na Żylecie została zaprezentowana oprawa z hasłem przewodnim: "Legia gol! Kurde mol!" uzupełniona o małe czerwone i zielone flagi oraz świece dymne w tym samych kolorach. Oprawę poprzedził hymn Polski i owacja dla Powstańców Warszawskich, obecnych tego dnia przy Łazienkowskiej 3.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Tymczasowy - 07.08.2022 / 19:51, *.t-mobile.pl

Burak czy też lewak nigdy nie skuma tej oprawy.

odpowiedz
LG - 07.08.2022 / 11:12, *.centertel.pl

Dla mnie oprawa zabawna i ciekawa. Taka na luzie. Napis na transparencie mega wyraźny, świece dymne wyszły kozacko.

odpowiedz
Magister Blokers - 06.08.2022 / 09:05, *.virginm.net

Ale mizeria....brak pomyslow na oprawy?

odpowiedz
TopCWKS - 06.08.2022 / 09:42, *.fantex.net

@Magister Blokers:
Jakbyś był na meczu,to byś wiedział,że w związku z obecnością Powstańców na trybunach nie było bluzgow na piasta więc i hasło z oprawy było na takim lajtowym poziomie. Wg mnie właśnie fajnie wyszło, chociaż szkoda że nie była oprawa z motywem powstanczym.....

odpowiedz
skrzat - 06.08.2022 / 10:59, *.centertel.pl

@TopCWKS: nic dodac nic ujac...

odpowiedz
Historyk - 06.08.2022 / 07:40, *.mm.pl

Zielone od prawej caly czas sie pojawia jakas twarz

odpowiedz
Waldek Kiepski - 06.08.2022 / 00:18, *.plus.pl

Dobre kurde, to je dobre, Halinka cho popatrz

odpowiedz
Mat - 06.08.2022 / 00:07, *.centertel.pl

Spodziewałem się Powstania na oprawie po odśpiewaniu hymnu, cześć i chwała Bohaterom!

odpowiedz
Franio - 07.08.2022 / 07:43, *.tpnet.pl

@Mat: a tu kurde mol, takie czasy

odpowiedz
E - 05.08.2022 / 23:54, *.vectranet.pl

z jajem;D

odpowiedz