fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz z Radomiakiem 2 września

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Mecz 8. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Radomiakiem Radom rozegrany zostanie w piątek, 2 września o godzinie 20:30 na stadionie przy Łazienkowskiej.

Najbliższe mecze Legii:
05.08. (PT) 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice
12.08. (PT) 20:30 Widzew Łódź - Legia Warszawa
19.08. (PT) 20:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze
26.08. (PT) 20:30 Stal Mielec - Legia Warszawa
30.08. (WT) 20:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa (PP)
02.09. (PT) 20:30 Legia Warszawa - Radomiak Radom



Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
pytanie? - 06.08.2022 / 01:12, *.chello.pl

Dlaczego Legia nie można grać w sobotę o godz.20? obserwatorzy z ramienia PZPN,czy tam Ekstraklasy dorabiają sobie w sobote i tylko w piątek mogą być na Legii?

odpowiedz
ding - 05.08.2022 / 18:47, *.chello.pl

Według Legii to można już zegarki regulować. Tak samo, jak kilka lat temu można było być pewnym, że Bełchatów swój mecz zacznie w sobotę o 13:00.

odpowiedz
Bartek - 05.08.2022 / 14:19, *.vectranet.pl

Mobilizacja fanów i akcja klubu fajna rzecz ale jak dalej będą takie terminy to ciężko będzie przekroczyć 20k na stadionie. Niedziela to najlepszy termin, zdecydowana większość osób ma ten dzień wolny, brak "konkurencji" centrów handlowych itp.

odpowiedz
123 - 05.08.2022 / 14:05, *.t-mobile.pl

I dlatego nie kupiłem karnetu.

odpowiedz
Walerek - 05.08.2022 / 14:01, *.netfala.pl

Niestety nie będę bo w nocy wracam z wczasów na Wyspach Zielonego Przylądka i nie dam rady być.

odpowiedz
Tomo - 05.08.2022 / 13:18, *.aster.pl

Te piątki to jakiś żart nie każdy pracuję do 16 w biurze. Kupiłem karnet i mam problem z chodzeniem na mecze bo akurat w tym tygodniu co gramy mam zawsze 2 zmiany.

odpowiedz
pw1916@o2.pl - 05.08.2022 / 13:52, *.gov.pl

@Tomo: No właśnie. A mi kolega złapał Covid(!) i robię dziś 7-22. Na C+ Online sobie obejrzę, a też mam karnet.

odpowiedz
Zbycho(L) - 05.08.2022 / 13:10, *.168.195

5 z kolei w piątek. Rozumiem kolegów "dojazdowiczów", ale lepiej tak niż w poniedziałek. W sobotę czy niedzielę zagramy jak zaczniemy się liczyć w tej dupoklasie.

odpowiedz
Ziółek - 05.08.2022 / 18:39, *.aster.pl

@Zbycho(L): 6 raczej...6 spotkań z rzędu w piątek...debil robi ten kalendarz moim zdaniem. Jak ktoś ma pracę do późna w piątek to jak ma ogarniać te mecze?

odpowiedz
:) - 05.08.2022 / 12:49, *.plus.pl

C+ ma swoje zdanie niestety w sprawie terminarza

odpowiedz
Gienek - 05.08.2022 / 12:16, *.netfala.pl

Czy kiedyś zagramy w sobotę lub niedzielę o 15:00 lub 17:30??? Chciałem zabrać 8-letniego syna, ale nie o 20:30...

odpowiedz
Kacper - 05.08.2022 / 12:10, *.chello.pl

Poczekajmy na Wrzesien lech i rakow nie beda grali w pucharach haha to Legia bedzie grac w Sobote albo w Niedziele . Smieli sie z Legii a sami oddpadna w 4 rundzie hahah i znowu gadajace glowy beda mowic jaki to rakow wspanialy hahaha a sie nie zakwalifikował . (L)

odpowiedz
Lukson - 05.08.2022 / 14:54, *.orange.pl

@Kacper : czekaj bo amica jeszcze nie awansowała do 4 rundy, a pierwszy mecz mają w dupę...

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 05.08.2022 / 11:39, *.vectranet.pl

Może jakiś mecz by dali w sobotę o 15:00 lub 17:30?!

odpowiedz
Meteor - 05.08.2022 / 11:43, *.plus.pl

@(L)Łomża(L): Daj spokój, mam ponad 300 km do Warszawy ... ja już nie wiem jak mam prosić o te wolne w piątki :(

odpowiedz
L - 05.08.2022 / 11:31, *.aster.pl

Oni sobie jaja robią? :D

odpowiedz