Constantin Reiner i Ernest Muci - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Muci: Ważna wygrana na własnym stadionie

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Od początku sezonu próbowałem zrobić wszystko, żeby pomóc drużynie we wszystkich meczach. Ta wygrana była bardzo ważna, bo na własnym stadionie zachowaliśmy czyste konto. Z każdym kolejnym meczem będziemy grać lepiej - powiedział po spotkaniu z Piastem Gliwice Ernest Muci.

- Czułem się dziś dobrze. Mogę grać na każdej ofensywnej pozycji. Wszyscy w drużynie są na tyle elastyczni, że wiedzą jak grać na poszczególnych pozycjach i mogą się dopasować. Myślę że naturalnym jest dla mnie granie z Kapustką i Josue. Dobrze nam się razem gra.

- Rywale byli nisko ustawieni w defensywie. Wszystkie mecze przeciwko Legii tak wyglądają. Trenerzy przeciwników wiedzą, że muszą się bronić. Na początku drugiej połowy mieliśmy swoje szanse i strzeliliśmy bramki. Silne drużyny tak robią, że kiedy mają okazje, zdobywają gole. My trafiliśmy dziś do bramki dwa razy i wygraliśmy mecz.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.