Paweł Wszołek i Damian Kądzior - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek: Mój występ? Za dużo pozytywów nie było

Bartosz Kuciński, źródło: Canal+ Sport - Wiadomość archiwalna

- Szczerze mówiąc, jak mamy wygrywać co mecz 2-0, to mogę przychodzić do klubu i za każdym razem dzwonić do kibiców. Najważniejsze, żebyśmy wygrywali – powiedział po meczu Paweł Wszołek, który przed spotkaniem włączył się w działania marketingowe klubu zachęcające do zakupu karnetów.- Z dzisiejszego meczu za dużo nie wyciągnę, bo mogłem wiele razy zachować się lepiej. Nie był to idealny mecz. Były dobre i gorsze momenty, ale myślę, że najważniejsze było, żebyśmy byli skoncentrowani, bo wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz. Z Piastem nie wygraliśmy sześciu meczów z rzędu. W wielu meczach mieliśmy przewagę, ale nie udawało nam się wygrywać. Mój występ? Za dużo pozytywów nie było, może dobra gra w defensywnie, zacięcie i moje włosy (śmiech).

- Dziś wyróżniłbym Baku. Uważam, że robił sporo wiatru w wielu akcjach, był bardzo widoczny, dzięki niemu lewa strona grała u nas dobrze.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.