fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Droższe bilety na mecz z Górnikiem. Promocyjne ceny przez tydzień

Woytek

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na kolejny domowy mecz Legii Warszawa. Spotkanie z Górnikiem Zabrze odbędzie się w piątek, 19 sierpnia o godzinie 20:30. Zgodnie z zapowiedziami klubu przez pierwsze 24 godziny wejściówki można kupować z 20% zniżką, która wynika z wysokiej frekwencji na ostatnim meczu przy Łazienkowskiej 3 - mecz z Piastem z trybun obejrzało 19 045 fanów.

Mecz z zabrzanami został zaliczony do najwyższej kategorii cenowej (A), a więc standardowy bilet na Żyletę kosztuje 45 zł, a nie 30 zł jak na pierwsze dwa mecze w sezonie (z Zagłębiem i Piastem). Po rabacie cena wynosi 36 zł, ale obowiązuje tylko do końca dzisiejszego dnia!

AKTUALIZACJA niedziela, 21:55 - Promocja została przedłużona do końca przyszłego tygodnia!

KUP BILET NA MECZ LEGIA - GÓRNIK



Cennik biletów na mecze Legii w sezonie 2022/23

Legia - Górnik - KATEGORIA A

Cennik biletów na mecze Legii w sezonie 2022/23

Schemat stadionu

Frekwencyjna promocja

Jeśli na danym meczu liczba kibiców przekroczy wymienione wartości, wówczas na kolejne spotkanie domowe ceny zostaną obniżone według poniższego zestawienia:

- 15 tys. osób w trakcie meczu to 15% taniej przez 24 godziny;
- 17 tys. osób w trakcie meczu to 20% taniej przez 24 godziny;
- 20 tys. osób w trakcie meczu to 25% taniej przez 24 godziny;
- 22 tys. osób w trakcie meczu to 30% taniej przez 24 godziny;
- 25 tys. osób w trakcie meczu to 35% taniej przez 24 godziny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Zafcy - 6 godzin temu, *.play-internet.pl

Poczekajcie z opiniami na temat Górnika do 90 minuty.W ostatnim meczu był lepszy od Rakowa.Włodarczyk miał setkę której Tobiasz by nie obronił

odpowiedz
maniek - 07.08.2022 / 10:42, *.centertel.pl

Zaczęło się "odrabianie strat" za pożegnanie Boruca po promocyjnej cenie...

odpowiedz
olew - 06.08.2022 / 21:10, *.vectranet.pl

Są wpisy, które obniżkę cen biletów - uznają za idiotyzm i oszustwo. To mnie upewnia w traktowaniu internetu jako "wiersza idioty odbitego na powielaczu ".

odpowiedz
Felo - 06.08.2022 / 19:32, *.telkab.pl

Idiotyzm

odpowiedz
Sen o - 06.08.2022 / 19:04, *.play-internet.pl

Z Piastem było super prawie 20k ludzi. Może trochę pomogła rocznica PW. Przyjemniej się ogląda gdy kibiców prawie full i to w wakacje. Cóż nam pozostaje? liga oby jeszcze piłkarzom chciało się biegać. Wczoraj bramki Super.

odpowiedz
Kmita - 06.08.2022 / 14:18, *.orange.pl

Laguna wchodzi za darmo, Łapówka ma dożywotni zakaz.

odpowiedz
Zdzicho - 07.08.2022 / 07:47, *.tpnet.pl

@Kmita: a Bolo Łącznik?

odpowiedz
Nurnee - 07.08.2022 / 09:49, *.orange.pl

@Zdzicho: Bolo? Tylko do kotłowni.

odpowiedz
zduneq - 06.08.2022 / 13:55, *.inetia.pl

koledzy, nie było mnie na meczu kilka lat.jak z miejscami na żylecie?po staremu czyli stoję gdzie chcę, czy coś się zmieniło w tym temacie?

odpowiedz
M - 06.08.2022 / 14:12, *.chello.pl

@zduneq: Po staremu...

odpowiedz
Piklopkiu - 06.08.2022 / 18:32, *.centertel.pl

@zduneq: mordo nie ma juz żylety nie te czasy .. rzeczywiście nie było Cie kilka lat…

odpowiedz
zduneq - 06.08.2022 / 22:20, *.t-mobile.pl

@M:
@Piklopkiu

dzięki za odpowiedź.Pod gniazdo się nie wybieram

do zobaczenia na Ł3!

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 06.08.2022 / 12:42, *.plus.pl

a ja tam uważam, że 1 kategoria powinna być na Lecha, Widzew i... Górnik. Kibicowsko to dobre ekipy. Mimo wszystko klub poleciał w chvja, bo nikt się nie spodziewał 1 kategorii na mecz z Górnikiem - to powinno się ogłosić o wiele wcześniej...

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 06.08.2022 / 20:59, *.play-internet.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: W tym dobrej inicjatywie klubu minusem jest to, że już
następnego dnia jest ta promocja (i to w weekend) na 1 dzień. Moim zdaniem powinna być np. 48godz. od poniedziałku. Co do zaliczenia Górnika do 1 kat. będą różne zdania.

odpowiedz
Paweł - 06.08.2022 / 12:39, *.orange.pl

Ciągle narzekanie, wielu z krytyków właśnie wyda 2 x więcej na wyjscie w sobotę i piątek. Moim zdaniem dobra oferta i ciekawe incjatywy. Uwazam że 50 zł jest normalna cena aby pójść na mecz i zapłacić kwotę taka raz na dwa tygodnie. Dla krytykujących kup karnet mi w tym roku wyszedł na ZYLETE dla mnie i na syna 560 zł i to naprawdę jet bardzo atrakcyjna.cena.

odpowiedz
Luk - 06.08.2022 / 12:03, *.timplus.net

Mimo iż darowałem sobie w tym sezonie mecze domowe, w sumie gwoździem do trumny dzięki, któremu nie kupiłem karnetu był pomysł w jakim w tym sezonie je sprzedawano to promocja zależna od frekwencji z poprzedniego meczu jest w mojej opinii strzałem w 10. Fakt, że najpierw musieli strzelić sobie w kolano i sprzedaż karnetów mocno kulała, ale wybrnięcie z sytuacji im się udało. Tylko ciekawi mnie kto dobiera kategorie cenowe i na jakich zasadach, wie ktoś może?

odpowiedz
L - 06.08.2022 / 11:49, *.aster.pl

Typowe dzialanie. Zrobili ze zwyklego meczu 1 kategorie i bohatersko promocja przez 24h :DDDDDDDDDDD

odpowiedz
Krys - 06.08.2022 / 11:04, *.waw.pl

Bilety zakupione, dla narzekających jakby były za 5 PLN to i tak za drogo????

odpowiedz
L - 06.08.2022 / 11:50, *.aster.pl

@Krys: chlopie, ale sa po 45 i 75 zl. Na mecz z Gornikiem. Najwyzsza kategorie cenowa ci dali na ligowy mecz z Gornikiem a ty uszami klaszczesz.

odpowiedz
Krys - 06.08.2022 / 12:10, *.waw.pl

@L: To ile musisz dostać % promocji, abyś pojawił się na meczu 90-100%???

odpowiedz
Andrzej - 06.08.2022 / 12:44, *.plus.pl

@Krys:
To nie chodzi o cenę biletu Ale zakwalifikowanie Gornika do kategorii A to żenada. Górnik na tym samym poziomie co Lech czy Raków.
Kolejna sprawa jak już dają rabat to mogli dac go chociaż przez tydzień bo niewiele osób dziś z niego skorzysta.
A wygląda to słabo że po jednym meczu z dużą frekwencją już myślą tylko o kasie A nie o utrzymaniu ilości kibiców na stadionie.
Niech podadzą ile dziś w promocji sprzedadzą biletów.

odpowiedz
zduneq - 06.08.2022 / 14:00, *.inetia.pl

@Andrzej :

ależ pitolisz.Górnik to jedna z najbardziej utytułowanych Polskich drużyn.W tamtym sezonie zajął 8 miejsce i grał dość widowiskowo(55 bramek strzelonych i 55 straconych).Ja kupiłem bilet na żyletę za 36zł i to jest naprawdę spoko cena przy dzisiejszych cenach ogółem

odpowiedz
StaryPojebnarzekający - 06.08.2022 / 19:09, *.play-internet.pl

@Krys: Zdecydowanie za drogo te 5zł! Powinni płacić za przyjście na mecz i 3 browary w Źródełku gratis!

odpowiedz
Andrzej - 06.08.2022 / 22:24, *.plus.pl

@zduneq:
Sam pitolisz.
To ze Gornik jest utytułowanym klubem pelna zgoda ale przez ostatnie lata zajmuje regularnie odległe miejsca. Pisząc o ostatnim czy nawet ostatnich sezonach Piast plasował się wyżej.

Ktoś kto odpowiada w Legii za te wszystkie działania czy promocje całkowicie się nie zna i odwala masę błędów co wpływa negatywnie na opinie. Już się okazuje ze promocja będzie trwała tydzień, pojawiła się lista druzyn z podziałem na kategorie ale zapomnieli wpisać Radomiaka, w kat B jest wpisana Jagiellonia a w pytania i odpowiedziach

Jak zostały przyporządkowane zespoły do kategorii A?
Zespoły, które w sezonie poprzednim zajęły miejsca pucharowe zostały przyporządkowane do kat.A oraz zespoły, z którymi mamy bogatszą historię kibicowska, w tym przypadku Widzew i Jagiellonia.

odpowiedz
Kibic - 07.08.2022 / 11:12, *.net.pl

@Andrzej : nie chodzi tylko o poziom sportowy przy ustalaniu kategorii

odpowiedz
Maciej - 06.08.2022 / 09:51, *.229.114

Uważam ze do kategoria A powinno się wliczać tylko Lecha, Raków, Pogoń i Lechię

Kategoria B Górnik Widzew Piast Jagiellonia

Reszta to C

odpowiedz
Wycior - 06.08.2022 / 10:03, *.vectranet.pl

@Maciej: to zależy czy przyjmiesz kryteria kibicowskie czy sportowe. Bo taka amica to na dziś C ;)

odpowiedz
Michu - 06.08.2022 / 10:31, *.com.pl

@Maciej: Lechia? Predzej Widzew bym dal

odpowiedz
(L) - 06.08.2022 / 12:29, *.centertel.pl

@Maciej: rakow pogon lechie do A ??

Kategoria A lech widzew gornik

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 06.08.2022 / 14:24, *.play-internet.pl

@(L): Kibicowsko tak, ale trzeba też uwzględnić sportowo więc Raków na pewno, Pogoń i Lechię.

odpowiedz
Kibic L - 07.08.2022 / 11:14, *.net.pl

@Maciej: lechia w A a widzew w B ? No widzisz nie każdy tak uważa, wiec zdania są podzielone, nigdy wszystkim nie dogodzisz.

odpowiedz
Koko123 - 06.08.2022 / 09:05, *.10.77

Ale w czym masz problem? Najlepiej wszystko skrytykować moim zdaniem dobry pomysł.

odpowiedz
L - 06.08.2022 / 11:51, *.aster.pl

@Koko123: dobry pomysl ze taki mecz zostal zaliczony do najdrozszej kategorii zeby teraz bohatersko obnizyc cene o 20% ? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
Mioduski odlecial - 06.08.2022 / 08:25, *.autocom.pl

Czy sie smiac czy plakac .

odpowiedz
t - 06.08.2022 / 09:49, *.centertel.pl

@Mioduski odlecial:
Pewnie i tak nie miałeś zamiaru iść ale ponarzekać trzeba..

odpowiedz
Silvio - 06.08.2022 / 11:05, *.play-internet.pl

@Mioduski odlecial: nie bądź pi...a i przestań narzekać.

odpowiedz
Mioduski odleciał - 06.08.2022 / 15:46, *.autocom.pl

@t: miałem klakierze

odpowiedz