Szymon Marciniak, Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Widzewem

źródło: Legionisci.com

Szymon Marciniak z Płocka został wyznaczony do sędziowania meczu 5. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź i Legią Warszawa, który odbędzie się 12 sierpnia o godzinie 20:30. Na liniach asystować mu będą Paweł Sokolnicki i Bartosz Heinig, sędzią technicznym będzie Damian Kos, natomiast w wozie VAR zasiądą Tomasz Musiał i Arkadiusz Wójcik.

KURSY NA WIDZEW - LEGIA
FORTUNA



Obsada sędziowska 5. kolejki:
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin: Paweł Malec (Łódź)
Widzew Łódź - Legia Warszawa: Szymon Marciniak (Płock)
Cracovia - Piast Gliwice: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Górnik Zabrze - Stal Mielec: Bartosz Frankowski (Toruń)
Pogoń Szczecin - Wisła Płock: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Radomiak Radom - Lechia Gdańsk: Tomasz Musiał (Kraków)
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Lech Poznań - Śląsk Wrocław: Piotr Lasyk (Bytom)
Korona Kielce - Warta Poznań: Sebastian Krasny (Kraków)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Paco - 12.08.2022 / 14:38, *.190.43

Może być wesoło, taki skład sędziów. Kabaret gnębić Legie w akcji . Najgorsze jest to ze wszyscy to widza i nikt z tym nic nie robi. A pajace w Cplus większość wsioki prześcigają się jak przypodobać się wsiowym burakom z prowincji jadąc na legie . Smoku iTwarog byli obiektywni teraz same chamy z pipidowka

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 12.08.2022 / 12:38, *.plus.pl

Przestańcie ciągle pisać, że z Płocka, on jest od lat z Warszawy, wiem bo mam kolegę sędziego, a piszę to w komentach na LL! Od lat!!!!!

odpowiedz
jasio865 - 12.08.2022 / 10:12, *.play-internet.pl

Panie sędzio Marciniak!!!coraz częściej dopuszcza Pan do zbyt ostrej gry!!!w meczu Górnik -Rakow już w 10minucie powinna być kartka żółta w 14czerwona,albo Sz.Panie albo gramy w piłkę albo MMA??tu trzeba się zastanowić!!!!pilnie!!!

odpowiedz
OLaf - 12.08.2022 / 10:00, *.centertel.pl

Byle szympans z Warszawskiego Zoo by lepiej sędziował niż ten gamoń, najgorszy sędzia w Europie ten łysy dzban

odpowiedz
A DZIADKI LEŚNE DALEJ RZĄDZĄ I NIKT ICH NIE RUSZY... - 12.08.2022 / 03:42, *.57.13

MUSIAŁ NA VARZE BĘDZIE SPAL A MARCINIAK POKAŻE SWOJE TRUDNE OPANOWANIE I ŻÓŁTYMI CZERWONYMI SYPNIE I POPSUJE ŚWIĘTO PLKI NOŻNEJ, PYTANIE CZEMU NIE DAĆ SZANSY MŁODYM I NIEPRZEKUPNYM SEDZIĄ ODP, BO PILKARSKI POKER NIE AKCEPYUJE NIE SWOICH LUDZI....

odpowiedz
(L) eon - 12.08.2022 / 02:34, *.inetia.pl

Jest Marciniak. Będzie dobrze . Trzeba myśleć pozytywnie.

odpowiedz
Arek - 11.08.2022 / 23:54, *.tpnet.pl

O jakim varze tu piszecie? Jest Marciniak, varu nie będzie.

odpowiedz
Micha(L) - 11.08.2022 / 23:37, *.chello.pl

.............masakra....kiedy ktoś z tym skończy?!!!! Utrzymujemy tą całą "ekstra" klasę, to na Nasze mecze przychodzą tłumy, a oni swoje - drukarze, drukarze i .......drukarze. Ehhhh te kompleksy Stolicy....

odpowiedz
Lary - 11.08.2022 / 23:16, *.orange.pl

Tragedia

odpowiedz
Pawełek - 11.08.2022 / 18:13, *.vectranet.pl

Znowu Musiał...

odpowiedz
Alan - 11.08.2022 / 16:54, *.t-mobile.pl

Zawsze dziwiła Mnie ta rubryka ona chyba jest tylko po to by wypłakać swoje zale i poszukać wymówek w razie przegranej, bledy sie zdarzaja to nieodloczny element piłki nożnej a jeśli już chcemy na siłę coś znaleźć to nie znajdziemy bo patrzac na bilans odnośnie błędów sędziowskich i tak jesteśmy na plus.

odpowiedz
Zbycho(L) - 11.08.2022 / 16:47, *.waw.pl

Marciniak (gówny) i Musiał (pod wozem VAR). Będzie się działo. Przez 90 minut LEGIA w osłabieniu (i to minus 2). Tego jeszcze nie grali. Strasznie muszą Nas nie lubić.

odpowiedz
Piotrek Ochota - 11.08.2022 / 15:37, *.gov.pl

No zayebiście...

odpowiedz
Żmija - 11.08.2022 / 14:53, *.t-mobile.pl

No to pograne…

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 12.08.2022 / 12:41, *.plus.pl

@Żmija :

Ty trollu, pod każdym newsem o obsadzie to piszesz, niemniej ja i pewnie Ty mamy ubaw czytając odpowiedzi do Twojego wpisu tych co dają się nabrać

odpowiedz
rudy102204 (L) - 11.08.2022 / 14:48, *.centertel.pl

Redakcjo, idealnie dobrane zdjęcie ????????

odpowiedz