Widzew Łódź - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Niedźwiedź: Cała Polska będzie kierowała oczy na to spotkanie

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Nie możemy powiedzieć, że to będzie mecz jak każdy inny. Wiemy jaka jest historia obu klubów i meczów pomiędzy nimi, ale trzeba pamiętać, że punkty nie zostaną pomnożone przez 2 - mówi przed piątkowym spotkaniem trener Widzewa Łódź, Janusz Niedźwiedź.

- Czeka nas ciekawe spotkanie, bo i my, i Legia lubimy operować piłką, mieć ją przy nodze. Legia ma jakościowych zawodników, to dobry zespół, który ma swoje atuty, ale ma też wady. Drużyna po przyjściu nowego trenera potrzebuje czasu, żeby złapać automatyzmy. Trener Runjaić preferuje dominację, grę piłką, ma swoje stałe ustawienie 1-4-1-4-1, które preferuje od dawna, z określonymi zachowaniami piłkarzy na boisku. Można więc ten zespół łatwo zdiagnozować, ale też jest sporo jakości piłkarskiej w Legii. My jednak jesteśmy też przekonani o swojej jakości i chcemy ją zaprezentować na boisku.- Mieliśmy spotkanie o podobnym ciężarze gatunkowym, z Podbeskidziem o awans. Wtedy zawodnicy byli skupieni na swoich zadaniach, było widać charakter, walkę, determinację od pierwszej minuty. Spodziewamy się, że to będzie spotkanie bardzo energetyczne, ale konsekwentne i optymalne, jeśli chodzi o nasze zachowanie zarówno w ataku, jak i obronie.

- Każdy chce grać w tym meczu, to normalne. Wiemy, że cała Polska będzie kierowała oczy na to spotkanie. Trzeba sobie poradzić z presją, przyjąć na klatę i być odważnym w tym, co robimy.

KURSY NA WIDZEW - LEGIA
FORTUNA

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.