Widzew na meczu z Legią w październiku 2019 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Komplet widzów obejrzy mecz Widzewa z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Piątkowy mecz Widzewa z Legią obejrzy komplet, około 18 tysięcy kibiców. Fani RTS-u wykupili przed sezonem wszystkie karnety, ale od kilku dni osoby, które na stadion się nie wybierają, miały możliwość udostępnienia swoich miejsc innym kibicom.



W pierwszej fazie przekazanych innym kibicom zostało 2500 miejsc na stadionie. Kolejne osoby rezygnujące z pojawienia się na trybunach przekażą wejściówki do ogólnodostępnej puli. Biorąc pod uwagę olbrzymie zainteresowanie meczem, możemy być pewni, że wszystkie zwolnione bilety znajdą nabywców.

Fani Legii otrzymali na piątkowy mecz 907 biletów, które oczywiście rozeszły się w mgnieniu oka.

Ostatnie spotkanie Widzewa z Legią rozegrano 30 października 2019 roku w ramach 1/16 finału Pucharu Polski. Na trybunach pojawiło się wtedy 16 724 kibiców, w tym 907 fanów z Łazienkowskiej.

KURSY NA WIDZEW - LEGIA
FORTUNA {BUKMECZ=MPL52807881}


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
RTS - 12.08.2022 / 16:45, *.centertel.pl

Nie wypisujcie głupot Legia i Widzew to firmy same w sobie nic dziwnego że emocje są większe niż przy innych rywalach

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 12.08.2022 / 15:42, *.orange.pl

Mecz z LEGIĄ to dla nich największa podnieta...Swoją drogą jak widzę taką mobilizację to jeszcze bardziej chciałbym żebyśmy wygrali. Jak wygra RTS to następne 50 lat będą o tym opowiadać...

odpowiedz
kuman - 12.08.2022 / 04:19, *.cyfrowypolsat.pl

na Widzewie zawsze jest komplet

odpowiedz
POPULARYZATOR PIŁKI NOŻNEJ W POLSCE.... - 12.08.2022 / 03:47, *.57.13

JA BYM WOLAŁ MECZE LEGI I WIDZEWA I WIDZEWA I LEGII ZAWSZE NA NEUTRALNYM STADIONIE, CZYLI NARODOWYM I JESTEM PEWNY ŻE ZAWSZE BY BYŁ ZAPEŁNIONY, NIESTETY DZIAŁACZE W POLSCE KLUBU DALEJ NIE POTRAFIĄ WYKORZYSTAĆ TAKICH OKAZJI KIEDY ZWAŚNIONE KLUBY GRAJĄ I SĄ EMOCJE NA BOISKU NA TRYBUNACH I PO ZA...MOŻLIWE? A DLACZEGO NIE!

odpowiedz
PZPN - 12.08.2022 / 09:47, *.centertel.pl

@POPULARYZATOR PIŁKI NOŻNEJ W POLSCE....: co to za absurdalny pomysł? Rozgrywki ligowe wszędzie na świecie rozgrywane są w systemie mecz u siebie i na wyjeździe. Niech sobie cały ten Widzew awansuje do finału PP to może dostaną szansę gry na Narodowym

odpowiedz
Boniek - 12.08.2022 / 10:58, *.133.167

@POPULARYZATOR PIŁKI NOŻNEJ W POLSCE....: narodowy trzeba zaklepac z wyprzedzeniem rocznym lub dwuletnim,a kto wiedzial ze rts awansuje?

odpowiedz
(L) eon - 12.08.2022 / 02:25, *.inetia.pl

Czytając te wpisy zorientowałem się że chyba nikt z forum nie pamięta, z przyczyn naturalnych, życia przed Widzewem. No to był taki czas ( teraz to piszę jak stary w plemieniu) kiedy nikt z Żylety nie znał takiego klubu jak ten z Łodzi. Znany był ŁKS który to spadał to , znowu wchodził do ligi , czasami coś nawet zdobył. Ale to nikogo nie obchodziło , bo prawdziwe walki były z Górnikiem, który przed MP Legii 1970 seryjnie zdobywał tytuł, widocznie takie były wyroki KC. No i Stal Mielec po 1973 - najlepszy mecz jaki oglądałem na Ł3 w życiu w lidze to był moim zdaniem ten z nimi na 3-2 (chyba się nie mylę z wynikiem ) kiedy na płycie grało pewnie 3/4 , albo więcej kadry , to już raczej po zdobyciu trzeciego miejsca na świecie przez Polskę. Same umiejętności powodowały poziom meczu. A Łódź? Ja mam takie wspomnienie, że jak byłem pierwszy raz tam jako małolat z Żylety na meczu PP kurnik - Legia 5-2 to dostałem przy przemarszu owocem drugiej świeżości niegroźnie w głowę, bo dzicz łódzka kibicowała kurnikowi . Zwyczajnie nie uważam że jest to jakiś specjalny mecz, pobrać 3 pkt i jechać na imprezę , tak by to załatwiła stara Legia.

odpowiedz
A3 - 12.08.2022 / 10:03, *.centertel.pl

@(L) eon: Panie co Pan wspominasz jakieś historie sprzed 50 lat... Czasy się zmieniły, na ulicach tez juz nie popier...aja Warszawy i Syreny

odpowiedz
oLaf - 12.08.2022 / 11:24, *.vectranet.pl

@A3: eee tam, super wspominki, ucz się lepiej małolacie od starszych : )

odpowiedz
A3 - 12.08.2022 / 18:56, *.centertel.pl

@oLaf: Jeszcze nie Zgred, juz nie Malolat :) Pozdrawiam ;)

odpowiedz
Arek - 11.08.2022 / 23:50, *.tpnet.pl

Ja tam zaczynam już czuć tą spinkę. Dawno czegoś takiego nie było. I to są rzeczywiście prawdziwe derby Polski, a nie tam z jakimś łachem skądś tam.

odpowiedz
zwz - 12.08.2022 / 09:00, *.mm.pl

@Arek: chyba zwariowales. Nie ma czegos takiego, jak "prawdziwe derby". To sie zmienia od koniunktury. Kiedys było to Legis - Górnik, potem Legia- Widzew, potem Legia- Wisła, a teraz jest Legia- Lech. Ale fajnie, ze Widzew wrocil, bo lepiej gtac z Widzewem, niz z Termalicą, czy Piastem.

odpowiedz
Lupus - 12.08.2022 / 09:40, *.centertel.pl

@zwz: A nie daj Boże z Łęczną!

odpowiedz
Lata 90 i początek 2 tysiecznych - 11.08.2022 / 20:06, *.orange.pl

Wtedy to były mecze, cała Polska na nie czekała. Na boisku jak i na trybunach zawsze sporo się działo, nie zapomnę meczu na Łazienkowskiej z 2002 roku jak Rts wysypał się z sektora, Tedki wyskoczyły z Krytej a potem i Żyletą się wysypała, obroniona Duma i Sława, konkretny dym, psy i polewaczka na murawie...

odpowiedz
Jesień 2002 - 11.08.2022 / 23:17, *.chello.pl

@Lata 90 i początek 2 tysiecznych: słynna oprawa "Witamy W Piekle"

odpowiedz
LG - 12.08.2022 / 08:04, *.chello.pl

@Lata 90 i początek 2 tysiecznych: też to wspominam, kiedyś to były czasy! do RTS-u jeden krok, do RTS-u jeden krok, jedziemy gwał..ć i rab...ać!

odpowiedz
Łzienkowska 2/3.Tylko RTS. - 11.08.2022 / 19:24, *.plus.pl

Legia, mój ulubiony wróg. Brakowało tej rywalizacji w ekstraklasie. To są emocje, tym się żyje przed meczem, w trakcie, a w zależności od wyniku, jeszcze długo potem.

odpowiedz
Micha(L) - 12.08.2022 / 00:30, *.chello.pl

@dokładnie 22 lata;)

odpowiedz
Kibic - 11.08.2022 / 18:49, *.tpnet.pl

Ostatnie spotkanie Legii z Widzewem miało miejsce na jesień 2020 roku w Pucharze Polski (bez kibiców) , w artykule jest błąd.

odpowiedz
gazza - 11.08.2022 / 18:02, *.inetia.pl

Fajny wyjazd bo i blisko i nowy stadion i kibicowsko ok.
Żałuje że nie pojadę - Oby piłkarze dostosowali się do poziomu na trybunach !

odpowiedz
Legionista79 - 11.08.2022 / 16:52, *.plus.pl

Mecz stal mielec-Legia bilety wyprzedane w 40 minut

odpowiedz
oLaf - 11.08.2022 / 16:38, *.vectranet.pl

zacznę: przyszliście chamy bo my tu gramy!!!

; P

odpowiedz
L - 11.08.2022 / 17:51, *.190.158

@oLaf: ale tak serio to jedyny chyba klub, o ktorym tak na serio nie mozna powiedziec co jasno pokazuje jaki mecz jest najwazniejszy w kraju. A nie z jakims lechem, jak probuja wmowic calemu swiatu poznaniacy.

odpowiedz
stef - 11.08.2022 / 20:10, *.inetia.pl

@L: zdecydowanie racja

odpowiedz
Legionista SnD - 12.08.2022 / 22:55, *.orange.pl

@L: niema czegoś takiego jak lech zdech to przwciez amika wronki

odpowiedz
DERBY POLSKI !! - 11.08.2022 / 15:36, *.tpnet.pl

Na reszcie. Tyle lat czekania. Dreszczyk emocji już jest. Teraz godnie pokazać się na trybunach i murawie i stare dobre czasy wracają. (L) !!!

odpowiedz