Fani Górnika przy Ł3 w listopadzie 2018 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Górnika przyjadą pociągiem specjalnym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Fani Górnika Zabrze prowadzą zapisy na pierwszy wyjazd w sezonie 2022/23. W piątek, 19 sierpnia zabrzanie przyjadą do Warszawy na mecz z Legią. Za przejazd w obie strony pociągiem specjalnym, wraz z biletem na mecz, kibice KSG zapłacą po 130 złotych.



Zabrzanie po raz ostatni obecni byli na naszym stadionie w maju tego roku, kiedy w sektorze gości pojawili się w 629 osób, w tym GKS Katowice (29) i Wisłoka Dębica (17). Na meczu we wrześniu 2020 nie mieli możliwości przyjechać na nasz stadion, a w listopadzie roku 2019 pojawili się na naszym stadionie w 852 osoby, w tym Hajduk Split (55). Wtedy też zaprezentowali biało-czerwone chorągiewki i skromne ilości pirotechniki nad transparentem "Patrioci". W listopadzie 2018 roku, Torcida stawiła się przy Łazienkowskiej w 495 osób, w tym ROW Rybnik (1).



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
TomTom1916 - 16.08.2022 / 18:49, *.plus.pl

@torca Czeladz....Chłopie z całym szacunkiem dla ekipy Górnika Zabrze jedyna TORCIDA prawdziwa istnieje na Hajduku Split..wasza to jest chiński przeszczep jakiś . Nie napinaj się tak bo ci zwieracz puści.

odpowiedz
TomTom1916 - 16.08.2022 / 18:45, *.plus.pl

Nie mogli po prostu przyjechać drugą linią metra ? ;)

odpowiedz
Trzaskowski R. - 16.08.2022 / 13:12, *.centertel.pl

zapraszamy, zapraszamy... jeszcze sporo km tuneli metra zostało do wykopania

odpowiedz
Torca Czeladź - 16.08.2022 / 10:45, *.plus.pl

Jakoś w ostatnich latach to , poza 2 meczami- LGBT Warszawa- dostaje od Górnika lanie - przypominam też przedostatnie w Warszawie ( 3-1) dla Górnika, czy ostatnie mecze w Zabrzu ( 2-0, 3-1, 3-2 dla Górnika), prawda, że jeśli Górnik przegrywa z LGBT- to raczej w Warszawie ( ostatnie sezony 1-5, czy 2-5 )- a tak poza tym to Górnik jest górą w ostatnich sezonach. Jakby na to nie patrzeć, to są to mecze ze smaczkiem, choć już nie takie derby Polski- jak w latach 70-tych. Oby w tym meczu nie były to stare derby Polski, jak te ostatnie w Łodzi- gdzie LGBT zagrała jednostronny mecz- deklasując całkowicie Widzewa- będąc o 2 klasy lepszym zespołem (obiektywnie). Przy obecnej słabości Lecha, Lechii, Pogoni i Rakowa , który traci impet- to LGBT wydaje się w tym momencie być faworytem na majstra. Zapewne będzie faworytem w meczu z Górnikiem, ale Górnik potrafi- jak pokazują ostatnie sezony i wyniki z L- grać z powodzeniem. Reasumując: Górnicy- zagrajcie, jak za danych lat.... Powodzenia z Zagłębia Dąbrowskiego.

odpowiedz
fff - 16.08.2022 / 11:24, *.52.135

@Torca Czeladź:


wypad stąd popaprańcu jarający się śmiesznymi wynikami meczów

odpowiedz
Trzaskowski R. - 16.08.2022 / 13:22, *.centertel.pl

@Torca Czeladź: Torcipa z Czeladzi? No ciekawe czy tak się z tym obnosisz na mieście. Jeszcze Cię ZS nie przekopało po mordzie?
...
A poza tym chyba się zagubiłeś w internecie, że się pojawiłeś na legioniści.com

odpowiedz
Widzę tęczowy chłopcze skrót LGBT jest bliski twemu sercu - 19.08.2022 / 13:43, *.centertel.pl

@Torca Czeladź:

odpowiedz
Górnik - 16.08.2022 / 10:04, *.centertel.pl

U nas zawsze jest cooltura

odpowiedz
Olomanolo - 16.08.2022 / 09:47, *.play-internet.pl

No i zawita do Stolycy - zabrzańska potęga która nadaje się tylko do kopania węgla

odpowiedz
Tomek Mokotów - 18.08.2022 / 10:34, *.vectranet.pl

@Olomanolo:

A co to jest "Stolyca" bo chyba ci się strony pomyliły, do proktologa chciałeś?

odpowiedz
Grzybiarz - 16.08.2022 / 08:16, *.209.68

Czy jest w planach wspólne grzybobranie z grzybiarzami z Zabrza?

odpowiedz
Felek - 16.08.2022 / 08:33, *.netfala.pl

@Grzybiarz: W planach są tylko zawody w przeciąganiu liny ;-)

odpowiedz
dino - 16.08.2022 / 10:36, *.vtelecom.pl

@Grzybiarz:
Tak w lasku bielanskim w piatek o 15, bedziesz?

odpowiedz
GÓRNIK DO KOPALNI ZAKOPAĆ TRUJĄCY WĘGIEL... - 16.08.2022 / 03:37, *.248.45

A JA PAMIĘTAM MECZ W WARSZAWIE I PRZEJŚCIE PEOTESTUJĄCYCH Z RZĄDEM GÓRNIKÓW CO KAMIENIAMI RZUCALI W KIERUNKU KIBICÓW I STADIONU....SZKODA ŻE TAKIE TWORY KOMUNISTYCZNE JAK GÓRNIK JESZCZE ISTNIEJĄ POWINNI JAK RUCH OD 4 LIGI ZACZYNAĆ ZA SETKI KUPIONYCH MECZY W ICH HISTORII....I BAN NA ZAWSZE,,,

odpowiedz
hahahaha - 16.08.2022 / 08:43, *.alfa-system.net

@GÓRNIK DO KOPALNI ZAKOPAĆ TRUJĄCY WĘGIEL...:

Chory łeb kurczaku masz

odpowiedz
(L) - 15.08.2022 / 22:37, *.ilabs.pl

Kilka lat temu dali bana na wyjazdy dziewczynom.
To aktualne?

Jedna z ekip , których po ludzku nue trawie.
Nie kosa jak Widzew czy Wisła. Po prostu ich nie lubie.

LEGIA MISTRZ POLSKI 1994!!!!

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 15.08.2022 / 22:45, *.play-internet.pl

@(L): oczko w głowie czerwonych włodarzy ze Śląska. Powstali chyba w roku 47 a już 10 lat później zaczeli seryjne zdobywać mistrzostwa.

odpowiedz
Gienek - 16.08.2022 / 00:05, *.vectranet.pl

@(L): Górnik to największy relikt PRL w ekstraklapie. Powstali za najgłębszej komuny, a później byli rozpieszczani przez śląską czerwoną burżuazję. Wszystkie mistrzostwa zdobyte za komuny, kupione za talony na węgiel.

odpowiedz
13sektor - 16.08.2022 / 00:15, *.proxnet.pl

@(L): dziewczyny nie jeżdzą z Górnikiem na wyjazdy od lat 90-tych.

odpowiedz
Narcyz KSG - 16.08.2022 / 22:38, *.t-mobile.pl

@Gienek: To Legenda Polskiej piłki, czy się to wam jaśnie wielmożni hrabiowie co mają wszystkich w d..... podoba czy nie, Górnik Zabrze jest Legendarny I to was boli gorole.

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 15.08.2022 / 22:18, *.plus.pl

Ekipa dobra i liczna, są głośni, ale tylko ubliżać potrafią buraki, gardzę takimi

odpowiedz
Michu - 15.08.2022 / 21:36, *.com.pl

Przecież grali mecz wyjazdowy w Radomiu

odpowiedz
Oliwier L - 15.08.2022 / 22:21, *.play-internet.pl

@Michu: W Radomiu gości nie wpuszczają

odpowiedz
Michu - 15.08.2022 / 22:54, *.com.pl

@Oliwier L: a to wiesniaki

odpowiedz
Yeti - 15.08.2022 / 21:34, *.vectranet.pl

W końcu górnicy mają okazję, żeby zobaczyć kawałek cywilizacji i choć na kilka godzin opuścić zabrzańską biedę i smród.

odpowiedz
Narcyz KSG - 16.08.2022 / 22:26, *.t-mobile.pl

@YeOtoczcie się murem, a w czym wy jesteście lepsi?byłem w wojsku na Pradze syf,bród, ubóstwo gorolu jeden.ti:

odpowiedz
mojo jojo - 15.08.2022 / 21:23, *.t-mobile.pl

j&^%@ górnik jak za dawnych lat! Legia&Zagłębie!

odpowiedz
realista - 15.08.2022 / 20:33, *.play-internet.pl

A Legię uwielbiają Wszędzie wyłączając Radom i Sosnowiec wszędzie pieją na waszą cześć i witają was serdecznie taką jedną piosenką .haha.

odpowiedz
Maciek - 15.08.2022 / 21:04, *.t-mobile.pl

@realista: ta piosenka to hymn ich miernych klubów.

odpowiedz
L - 15.08.2022 / 21:41, *.aster.pl

@realista: miara wielkosci liczba twoich wrogow. Fajnie, ze sie interesujesz Legią tak bardzo, milo nam :)

odpowiedz
floyd - 15.08.2022 / 19:06, *.t-mobile.pl

Jeszcze do niedawna, jak miał przyjechać górnik to wiadomo było, ze wokalnie i liczbowo będzie na najwyższym poziomie.
Obecnie, ta banda zakompleksionych wieprzy, pół meczu ubliża Legii a drugie pół napina się na sektorze ze swoimi śmiesznymi zgodami.
Ich historia to idealny przykład jak z dobrej ekipy stać się… Lechem Poznań. Zreszta to ich nieoficjalne ziomki są, wiec wszystko zostaje w rodzinie

odpowiedz
Greg - 15.08.2022 / 20:20, *.tpnet.pl

@floyd:

No tak bo jak Legii ktoś ubliża to są kompleksy a jak Legia ubliża to są teksty w stylu festiwal uprzejmości.....

odpowiedz
Legiak83 - 15.08.2022 / 20:50, *.inetia.pl

@floyd: jest w tym trochę prawdy co piszesz. Rzeczywiście nie tak dawno u nas górnik miał pier...lniecie wokalne, a co do Lecha to gołym okiem widać że pikują w dół nie tylko sportowo. Oprawy, doping i frekwencja u nich ostatnio to jakieś nieporozumienie. Ale to nie nasz problem, my mamy swoje, bo też nie jest za różowo. Ale dzięki licznym mobilizacjom u ludziom którym się chce jakoś to się trzyma, oby zawsze. Takie czasy panowie, znak czasu i wygasający fanatyzm nie tylko w PL.

odpowiedz
floyd - 15.08.2022 / 21:26, *.161.126

@Greg : gdybys czasem podniósł głowę znad klawiatury, to byś wiedział ze nie mówię tylko o ubliżaniu. Zreszta, nasze bluzgi również uważam za bezsensowne i wcale mi się ( poza małymi wyjątkami ) nie podobają. Podobne kompleksy były widoczne doskonale w piątek: oprawa o Legii, bluzgi pół meczu a jakże o Legii, pokazywanie gołych tyłków w stronę sektora gości, sędziowie przekupieni przez Legie ( ciekawe qrwa za co :) ) itd.

odpowiedz
L - 15.08.2022 / 21:43, *.aster.pl

@Greg : przeciez Legia nikomu nie obliza dluzej niz 5 minut, a oni pol meczu. Najlepszy przyklad to wyjscie pilkarzy na boisko. Legia spiewa o Legii, a Gornik o ... Legii. Widzisz roznice czy dalej nie?

odpowiedz
L - 15.08.2022 / 21:45, *.aster.pl

@floyd: + standardowo obrazanie pilkarzy po meczu. Specjalnie te typy wokol trybuny vip i na niej zostaja zeby zwyzywac pilkarzy schdozacych do szatni. U nas tego w ogole nie ma, a w Lodzi na porzadku dziennym, zreszta nie tylko.

odpowiedz
L - 15.08.2022 / 21:50, *.aster.pl

@floyd: Lech zawsze byl slaby wokalnie i ultrasowo a dobry liczbowo. Oni maja cos w sobie takiego, ze jak przegrywaja to od razu frekwencja w dol 2 razy (u siebie) i przestaja spiewac. Taka tam maja mentalnosc poddawania sie + maja beznadziejny repertuar. Wystarczy porownac nowosci. Nasze nowosci sa od razu hitem, ich nowosc jest tak zalosna ze wstyd to spiewac. I tekstowo i melodyjnie (roz**emy caly stadion w ch** - WTF?). Gornik slabnie tak jak kazdy, bo sie czasy zmieniaja, nowe pokolenia.

odpowiedz