Johansson, Rose, Muci, Nawrocki, Rosołek, Josue, Kastrati, Pich - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do meczu z Widzewem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Przed meczem z Widzewem sztab szkoleniowy ma do dyspozycji niemal wszystkich zawodników. We wtorek na boisku brakowało jedynie Blaza Kramera, który wróci dopiero za ponad miesiąc. Przed rozpoczęciem treningu kontrolę przeszedł napój, który na zajęcia przyniósł Paweł Wszołek. Kosta Runjaić osobiście sprawdził czy zawartość butelki jest odpowiednia. Na szczęście dla zawodnika zawartość zdała testy jakościowe i można było przystąpić do zajęć ;)

Fotoreportaż z treningu - 38 zdjęć Woytka

Na początek piłkarzy w obroty wziął Stergios Fotopoulos. Trener przygotowania fizycznego wyjaśniał każde kolejne zaplanowane ćwiczenia, a zawodnicy wykonywali je na dużej intensywności. Potem rozpoczęły się interwałowe gierki na utrzymanie i... powrót do serii sprintów. Dobrą informacją jest to, że Lindsay Rose trenuje na pełnych obrotach. Jednego z ćwiczeń nie dokończył Josue, który poczuł ból w udzie. Portugalczyk został jednak szybko rozmasowany przez fizjoterapeutów i wrócił na ostatnią fazę zajęć, którą był turniej trzech drużyn na skróconym boisku. Składy były następujące:



Zieloni: Skibicki, Celhaka, Charatin, Baku, Mladenović, Kapustka, Jędrzejczyk
Fioletowi: Augustyniak, Wszołek, Abu Hanna, Slisz, Sokołowski, Strzałek, Ribeiro
Różowi: Rosołek, Pich, Johansson, Musi, Nawrocki, Kastrati, Josue/Rose

Podczas gierki błysnął Igor Strzałek, który nie tylko zdobył bramkę, ale efektownie wygrał pojedynek bark w bark z Kacprem Skibickim. - Skąd on ma tyle siły? - dziwił się Kacper Tobiasz. Siłą w środku pola operował także Rafał Augustyniak, a w tym wypadku ofiarą był Fiip Mladenović, który ze śmiechem szybko zripostował postawę nowego kolegi: - Spokojnie, to nie liga rosyjska!

W turnieju najlepsza okazała się ekipa Josue. Kapitan ustawił kompanów do pamiątkowego zdjęcia i stwierdził, że zwycięstwo z Lirimem Kastratim w składzie liczy się podwójnie ;) Ostatnio obaj zawodnicy złapali bardzo dobry kontakt.

W środę Wojskowi będą trenowali o 11, a po czwartkowym treningu i przedmeczowej konferencji trenera udadzą się na mecz z Widzewem Łódź, który zaplanowano na piątek na godzinę 20:30.

Fotoreportaż z treningu - 38 zdjęć Woytka

KURSY NA WIDZEW - LEGIA
FORTUNA

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Fotoreportaż z treningu - 38 zdjęć Woytka


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
Tylko zwycięstwo - 11.08.2022 / 10:59, *.centertel.pl

Hej Legia,w Łodzi tylko zwycięstwo!

odpowiedz
Z Woli - 11.08.2022 / 09:54, *.centertel.pl

Trzeba mieć nadzieję że Legia wygra.

odpowiedz
e(L)o - 10.08.2022 / 16:02, *.11.93

coś śmierdzi porażką z pejsami

odpowiedz
Redi - 10.08.2022 / 15:56, *.play-internet.pl

Ile czasu poważny, profesjonalny klub może szukać napastnika? Bo Legia jest jeszcze poważna i profesjonalna, prawda?

odpowiedz
Ginka - 11.08.2022 / 01:33, *.chello.pl

@Redi: być może prawda, ale w legijnej kasie hula wiatr.

odpowiedz
CHCESZ PRACOWAĆ W PEWEXIE CZY W PARYŻU.... - 10.08.2022 / 15:46, *.144.60

DAĆ STRZAŁKA NA SZPICY I TYLE PO CO KOMBINOWAĆ!HALO!TRENERZE!

odpowiedz
Pawciu - 10.08.2022 / 15:40, *.mm.pl

oby atmosfera z treningow przeniosla sie na wynik meczu z Widzewem i na pozostale

odpowiedz
Amadeusz - 10.08.2022 / 14:46, *.206.36

Nie wystawiać w tym meczu Augustyniaka,bo będzie klops.Gościu mówił wprost w wywiadach,że jest kibicem widzewa,kocha widzew,żadni inni widzewiacy w przeszłości Rzeźniczak,Broź tak nie mówili.

odpowiedz
Alan - 10.08.2022 / 15:35, *.t-mobile.pl

@Amadeusz:
To rozumiem że w meczu z Piastem miał ' jechane ' ? Tak jak np. inni co grali w Polonii czy Lechu.....

odpowiedz
Rybasocho - 10.08.2022 / 13:43, *.t-mobile.pl

Żeby tylko Kosta nie zmienił zdaje się w miarę optymalnego składu z ostatniego meczu. Zwłaszcza ten nasz kot co rosołek go zwią

odpowiedz
L - 10.08.2022 / 12:17, *.t-mobile.pl

u buka 2 na tych z Łodzi - pewniak

odpowiedz
Bukmacher - 10.08.2022 / 14:24, *.centertel.pl

@L: 2 to akurat typ na Legię w tym meczu

odpowiedz
L - 11.08.2022 / 10:15, *.t-mobile.pl

@Bukmacher: Masz rację. 1 - pewniak na tych z Łodzi.

odpowiedz
M3 - 10.08.2022 / 12:11, *.zus.pl

Mam nadzieję, że ktoś wytłumaczy naszym zagranicznym piłkarzom, że mecz z widzewem jest na najwyższym kibicowsko poziomie i nie można tego przegrać !!! Nie z widzewem !!!

odpowiedz
KIBIC - 10.08.2022 / 13:06, *.tpnet.pl

@M3: O tym samym pisałem.

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 10.08.2022 / 11:56, *.4.114

Koniecznie nie przegrać tego meczu bo będzie napina RTS-iarzy...

odpowiedz
Darek - 10.08.2022 / 11:46, *.chello.pl

Czy wygramy w Lodzi?Wątpię.Beniaminek u siebie mocno zmotywowany.Z beniaminkami ostatnie lata to cienko nam idzie.Do tego dopiero co wygraliśmy.Dwie wygrane z rzędu grając bez napastnika? Jakoś nie wierzę w zwyciestwo w Łodzi.
Po meczu jak zwykle piłkarze powiedzą,że rywal był mocno zmotywowany,trybuny nie pomagały ale przeanalizujemy ten mecz i wyciagniemy z niego wnioski.

odpowiedz
Hej Legio - 10.08.2022 / 11:27, *.157.170

Jazda z ku...wami!!!

odpowiedz
LG - 10.08.2022 / 10:44, *.chello.pl

Na alei Piłsudskiego ma siedzibę swą, taka stara k.... co ją łódzki Widzew zwą!

odpowiedz
Kruk - 10.08.2022 / 18:00, *.tpnet.pl

@LG: Nie ważne w której lidze, ważne że je.... Widzew!

odpowiedz
Januszek - 10.08.2022 / 10:37, *.chello.pl

Juz zbieram baterie i doszywam dodatkowe kieszenie - wiadomo kamieniarze

odpowiedz
Syn trenera - 10.08.2022 / 09:56, *.play-internet.pl

Gdzie Napastnik Zieliński impotencie transferowy..

odpowiedz
Kot - 10.08.2022 / 09:11, *.centertel.pl

Czemu teraz wszyscy nie mogą kupić biletu?

odpowiedz
Tylko Legia - 10.08.2022 / 08:24, *.play-internet.pl

Walczyć trenować Warszawa musi panować!

odpowiedz
Wanda z Radomia - 09.08.2022 / 23:21, *.105.240

Śmiechom nie było końca!

odpowiedz
Domino - 10.08.2022 / 05:42, *.2.180

@Wanda z Radomia: żebyśmy po meczu nie śmiali się baranim głosem!

odpowiedz
exsa - 09.08.2022 / 22:03, *.tpnet.pl

Do Trenera: Dlaczego Strzalek nie dostaje szansy gry ?

odpowiedz
Trener - 10.08.2022 / 08:36, *.geckonet.pl

@exsa: Jeszcze nie jest gotowy. Dostanie szansę w innym meczu, tak w 7-8 kolejce. Pozdrawiam.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.08.2022 / 18:46, *.petrotel.pl

https://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/news-polskie-kluby-zawodza-w-pucharach-ale-dwa-znalazly-sie-w-top,nId,6210011

odpowiedz
iiii - 09.08.2022 / 18:09, *.interkam.pl

z widzewem musza nie dac sobie strzelic pierwsi bramki bo pozniej tamtych trybuny poniosą jak z Lechia-nooo tylko Gdanszczana udalo sie zrobic korzystny rezultat naszym moga puscic zwieracze jak w Krakowie po 1 0- i wtedy bedzie problem

odpowiedz
Tomek - 09.08.2022 / 18:03, *.inetia.pl

Czy coś wiadomo o zapisach na wyjazd?

odpowiedz
Tomek - 09.08.2022 / 20:58, *.t-mobile.pl

@Bla: dziekuje za info

odpowiedz
Bla - 10.08.2022 / 06:48, *.play-internet.pl

@Tomek: nie ma sprawy

odpowiedz
Michu - 10.08.2022 / 23:16, *.com.pl

@Tomek: chlopie o czym mówisz, to tylko dla wybranego grona, kolesiostwa. Nawet zapis na termalice nie będzie a ty chcesz na widzew

odpowiedz
Kibic - 09.08.2022 / 18:01, *.datapacket.com

Uświadomcie tam piłkarzy, że mecze z Widzewem, to DERBY POLSKI. Niech wiedzą co ich czeka i mentalnie przygotują się na festiwal nienawiści na trybunach!

odpowiedz
L - 09.08.2022 / 18:39, *.aster.pl

@Kibic: a co oni sa jakimis anonimowymi grajkami jakich ma widzew ze sie maja przestraszyc jakichs wyzwisk z trybun? LOL

odpowiedz
Kibic - 09.08.2022 / 19:32, *.38.150

@L: Ty chyba nie jesteś świadomy meczów Legia - Widzew, Widzew - Legia. Rocznik pomilenijny, zgadłem? "LOL"

odpowiedz
Bardzo - 09.08.2022 / 21:43, *.t-mobile.pl

@Kibic: cz to łódź, czy zabrze, czy inny poznan... Z Legia wszędzie grają ponad trylion %. Trzeba wyjść na walkę i walczyć z chamami do upadłego. W to, że jesteśmy w ich zasięgu, to wyłącznie wina kudłatego.

odpowiedz
otp - 09.08.2022 / 17:48, *.wtvk.pl

Prosimy o szansę dla Strzałka w lidze! Choćby z 20-30 minut...

odpowiedz
Praga Północ - 09.08.2022 / 17:11, *.waw.pl

Aaaa i mój ulubiony (obok Josue) Maik wraca. Jestem szczesliwy!

odpowiedz
SEBO(L) - 09.08.2022 / 17:09, *.centertel.pl

Wszołek uczynił pierwszy krok ku integracji drużyny w wersji polskiej,skupiającej się na osiągnięciu wspólnego celu... ;) Wymowna forma.

odpowiedz
Praga Północ - 09.08.2022 / 17:08, *.waw.pl

Z wódą na trening :))
Muci się uśmiecha <3
Nasz młody Strzałek na plus.
Oje...ć widzew z pkt i można umierać ;)

odpowiedz
Praga Południe - 10.08.2022 / 10:53, *.centertel.pl

@Praga Północ : niskie masz ambicje jak dla Ciebie szczyt wszystkiego to wygrać ze śmiesznym piłkarsko Widzewem

odpowiedz
JACEK ZIELIŃSKI - 09.08.2022 / 17:08, *.interkam.pl

Drodzy...po fochu Tamasa i Prijo moja lista napastnikow rowna sie 0!Prezes mnie pociesza mowi,ze gramy tym co jest,zebym odpaczł nie jezdzil nie szukal bedzie oke

odpowiedz