2022-08-05 | Legia Warszawa - Piast Gliwice, Filip Mladenović, gol, radość - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

31. urodziny Mladenovicia

Redakcja, źródło: Legionisci.com

31. urodziny obchodzi dzisiaj obrońca Legii Warszawa, Filip Mladenović. Zawodnik dobrze wszedł w obecny sezon. Zagrał w trzech spotkaniach i zanotował w nich bramkę oraz asystę. Łącznie Serb w barwach naszej drużyny rozegrał 75 meczów, w których strzelił 10 goli i 16 razy asystował. W sezonie 2020/21 świętował mistrzostwo Polski z Legią. Ostatnio Filipowi urodził się drugi potomek.

Z okazji urodzin Redakcja LL! Życzy solenizantowi dużo zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią. Sto lat Mladen!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Arek - 15.08.2022 / 15:34, *.tpnet.pl

Nie wiem, czy to dzieciak, czy, że wyleczył kolano, ale łapie formę widać. Najlepszego Mladen!

odpowiedz
L - 15.08.2022 / 09:15, *.inetia.pl

Wypadało by umowę przedłużyć

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 15.08.2022 / 01:19, *.plus.pl

Przeczytałem "urodziny Kulenovicia" i już myślałem, że wraca Wukowicz by wstawić na blisko Kulenowicza kosztem Carlitosa

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.