REKLAMA

Piłka nożna kobiet

Lebuda zawodniczką Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Drużyna Legia Ladies wzmocniła się czołową zawodniczką Jantara Ostrołęka - do naszej drużyny trafiła Kinga Lebuda, występująca na boku pomocy, która w minionym sezonie awansowała z Jantarem do III ligi. Z kolei z naszym klubem po czterech latach żegna się Julia Rachoń.

Legia Ladies przygotowują się do nowego sezonu pod okiem nowego sztabu szkoleniowego. Wiele wskazuje na to, że legionistki zagrają barażowe spotkanie o awans do III ligi, jeszcze przed rozpoczęciem sezonu 2022/23.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.