REKLAMA

Kursy na mecz

Do Łodzi po trzy punkty!

Woytek, źródło: artykuł sponsorowany - Wiadomość archiwalna

W XXI wieku Legią Warszawa nie przegrała 17 kolejnych starć z Widzewem Łódź w Ekstraklasie. Ostatni raz obie drużyny na najwyższym szczeblu rozgrywek zagrały ze sobą 10 listopada 2013 roku. Wówczas w Łodzi Legia wygrała 1-0 po bramce Tomasza Jodłowca.

Pełna oferta zakładów na mecz Widzew - Legia

Łodzianie osiem ostatnich sezonów spędzili w niższych ligach. W tym czasie dwukrotnie podejmowali Wojskowych na swoim stadionie w ramach 1/16 finału Pucharu Polski i dwukrotnie musieli uznać wyższość drużyny ze stolicy. Obecny sezon rozpoczęli od dwóch porażek, remisu i jednej wygranej.

Legia z kolei dwukrotnie kończyła mecze wyjazdowe bez wygranej (remis w Kielcach, porażka w Krakowie). Tym razem przyszła pora na wygraną? Bukmacherzy Fortuny ustawili kurs na zwycięstwo podopiecznych Kosty Runjaicia na 2,0, a na wygraną Widzewa 3,85.

KURSY NA WIDZEW - LEGIA
FORTUNA: 1 3.85 X 3.60 2 2.05

Prosty bonus na start
Fortuna ma dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający na wygraną Legii z Widzewem za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie, czyli ok. 1050 zł
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Betbuilder w Fortunie

Betbuilder jest czymś w rodzaju konstruktora zakładów bukmacherskich, który pozwala tworzyć własne spersonalizowane zakłady w ramach jednego wydarzenia sportowego. Po dodaniu kilku zakładów z jednego meczu bukmacher automatycznie przelicza kurs całkowity zbudowanego zakładu. W skrócie, tworzysz jeden zakład z wieloma zdarzeniami w ramach jednego spotkania/meczu.

Do swojego zakładu możesz dodać kilkanaście różnych selekcji z oferowanych rynków. Trzeba jednak pamiętać o tym, iż nie mogą się one bezpośrednio wykluczać. Mogą być to:
zwycięzca meczu
obie drużyny strzelą
suma goli, rzutów rożnych, kartek
dokładny wynik meczu
wynik do przerwy
podwójna szansa
wynik do przerwy/wynik końcowy
kto zdobędzie bramkę
kto dostanie kartkę

Taka opcja dostępna jest na wtorkowy mecz Widzew - Legia.

Kursy na mecz

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.