REKLAMA

Tenis

Półfinał Berkiety w Orlen Open Polska

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Od niedzieli na kortach Górnika Bytom rozgrywany był turniej ITF juniorów Orlen Open Polska 2022 - X memoriał Jacka Widawskiego. Zawodnik Legii, Tomasz Berkieta bardzo dobrze zaprezentował się w singlu, docierając do półfinału. W nim zmierzył się w największą gwiazdą zawodów, Paragwajczykiem, Danielem Vallejo, wiceliderem rankingu ITF juniorów (967 ATP).

Legionista po wygranym pierwszym secie 7-5, w dwóch kolejnych nie zdołał zwyciężyć i to zawodnik z Ameryki Południowej awansował do finału.

Wyniki Berkiety w Orlen Open Polska w singlu:
I runda: Tomasz Berkieta - Gustavs Dambins (Łotwa) 6-4, 6-3
II runda: Tomasz Berkieta - Gino Romano (Argentyna) 6-1, 6-1
III runda: Tomasz Berkieta - Borys Zgoła 7-5, 6-3
1/4 finału: Tomasz Berkieta - Iliyan Radulov (Bułgaria) 3-6, 6-1, 7-5
1/2 finału: Tomasz Berkieta - Adolfo Daniel Vallejo (Paragwaj) 7-5, 1-6, 1-6

Wyniki Berkiety w Orlen Open Polska w deblu:
I runda: Tomasz Berkieta/Mateusz Lange - Demanet/Ratiu 2-6, 3-6


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.