REKLAMA

Snooker

Wyniki legionistów w Poland Snooker Open

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Lwówku Wielkopolskim odbyły się największe w Polsce snookerowe zawody z udziałem dwóch zawodików Legii - Kuby Makowskiego oraz Sebastiana Milewskiego. Legioniści pewnie przeszli przez fazę grupową, odnosząc w niej komplet zwycięstw, a także zapisali kilka notowanych brejków (Kuba - 45, 44, 41, 25, 21; Sebastian - 43, 29, 23, 23).

Najdalej w rywalizacji w strefie pucharowej dotarł Sebastian Milewski, który zameldował się w najlepszej ósemce, ale w ćwierćfinale przegrał z Marcinem Nitschke 1-3. Makowski zakończył rywalizację jedną rundę wcześniej.

Wyniki legionistów:
Jakub Makowski 2-0 Jakub Kaczmarek
Jakub Makowski 2-1 Kacper Piechota
Jakub Makowski 2-0 Waldemar Dębski
Jakub Makowski 2-1 Dariusz Wiśniewski
1/8 finału: Kinga Pietrzak 3-2 Jakub Makowski

Sebastian Milewski 2-0 Hubert Szawaryński
Sebastian Milewski 2-1 Maksymilian Lenkajtis
Sebastian Milewski 2-0 Grzegorz Rąpała
Sebastian Milewski 3-2 Konrad Juszczyszyn
1/4 finału: Sebastian Milewski 1-3 Marcin Nitschke

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.