REKLAMA

Rugby

Czumer-Iwin zagrała w reprezentacji w Chile

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Reprezentacja Polski kobiet w rugby zajęła drugie miejsce w turnieju kwalifikacyjnym do HSBC World Rugby Sevens Series, który odbył się w Santiago de Chile. W naszej reprezentacji wystąpiła zawodniczka Legii, Tamara Czumer-Iwin. Polki w finale przegrały z Japonią 0-17. Porażka ta sprawiła, że Polki nie wywalczyły przepustki do elitarnego cyklu.

W pierwszym meczu Polska pokonała Argentynę 36-5, a w kolejnych spotkaniach fazy grupowej Polski pokonały Papuę Nowa Gwinea 71-0 oraz Belgię 36-12. W 1/4 finału nasza reprezentacja pokonała Kolumbię 36-0, a w półfinale kadrę Chin 22-15. W finale lepsze były Japonki.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Piotr - 17.08.2022 / 09:23, *.12.142

Co na to Pan Prezes Rugby

odpowiedz
Mariusz - 16.08.2022 / 05:12, *.play-internet.pl

To w której reprezentacji zagrała w Chile? ????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.