Filip Mladenović i Patryk Stępiński - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: Dawno nie widziałem tak dobrej naszej pierwszej połowy

Bartosz Kuciński, źródło: Canal+ Sport

- Bardzo się cieszę z dzisiejszego meczu, Myślę, że zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę. Dawno nie widziałem takiej pierwszej połowy w naszym wykonaniu. Kiedy ostatnio tak graliśmy? Może kiedyś, kiedy zdobywaliśmy mistrzostwo, dwa lata temu. Możemy się cieszyć z drugiej części gry, a drugą przeanalizować - powiedział po meczu Filip Mladenović.

- Ernest Muci to zawodnik, który ma dużo umiejętności technicznych. Kiedy przyszedł do Legii, potrzebował trochę czasu. Jest młody i może grać na różnych pozycjach. Ja go też widzę bardziej na pozycjach 8 lub 10, ale okazało się, że może być napastnikiem. To chłopak, który potrzebuje otwarcia i pewności sobie i może zrobić dobrą karierę.- Musimy poczekać do końca sezonu, ale jestem naprawdę zadowolony z tego, jak funkcjonuje wszystko co jest związane z przygotowaniem fizycznym. Mówiłem parę dni temu, że potrzebuję jeszcze paru spotkań, żeby złapać rytm i bardzo dobrze się czuję i myślę, że widać to też na boisku. Staram się utrzymać to do końca i to też może być udany sezon.

- Dzisiaj trochę inaczej to wyglądało, graliśmy na posiadanie. Nie chciałem zagrywać piłki na siłę. Dostałem 2-3 razy futbolówkę i powiedziałem do Muciego i Makany, że już nie chcę dostawać, powiedziałem stop, ale to są rzeczy, które ja jako boczny obrońca muszę robić.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
(L) eon - 13.08.2022 / 13:56, *.net.pl

Czy ktoś rozumie ostatni akapit? Chce powiedzieć że nie chce piłek do pójścia do przodu na skrzydle? Przecież to go wyróźnia na tle ligi. Czy ten facet tego nie rozumie czy ja czegoś?

odpowiedz
Swider - 13.08.2022 / 17:10, *.plus.pl

@(L) eon: chodziło mu o to, że dostał 2 piłki pod rząd i na 3 sprint już nie miał siły. Musiał chwilkę odsapnąć, tak to zrozumiałem z wywiadu w TV.

odpowiedz
Lebaid - 13.08.2022 / 11:48, *.play-internet.pl

Co to znaczy, że nie chce dostawać piłki do dośrodkowań?! Przecież właśnie takie celne zagrania Cię wyróżniają Mladen ;)

odpowiedz
Dimas - 13.08.2022 / 09:28, *.info.pl

Szacuneczek za grę i naukę języka polskiego - widać że forma wraca Mladen:)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.