Carlitos - fot. Mishka / Legionisci.com

Transfery

Carlitos na ostatniej prostej. Pozostały testy medyczne

Woytek, źródło: SportoweFakty.WP.pl

Jeśli nic się nie skomplikuje na ostatniej prostej, to nowym piłkarzem Legii Warszawa zostanie Carlitos - poinformował w niedzielę rano portal sportowefakty.wp.pl. 32-letni Hiszpan finalizuje w tym momencie odejście z Panathinaikosu i lada dzień powinien zostać piłkarzem stołecznego klubu.

W sobotni wieczór dziennikarz Piotr Koźmiński dodał, że zawodnik w niedzielę stawi się w Warszawie na testach medycznych - wszystkie szczegóły transferu z Panathinaikosu zostały dograne.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (164)

+dodaj komentarz
mojo jojo - 15.08.2022 / 00:17, *.t-mobile.pl

Carlitos i al pacino to są bracia ?

odpowiedz
piotrek9mln - 14.08.2022 / 20:02, *.tpnet.pl

Carlitos i Josue to są bracia?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 14.08.2022 / 20:54, *.datapacket.com

@piotrek9mln : Tak glabie, jeden hiszpan drugi portugalczyk. Bracia.

odpowiedz
Dino - 14.08.2022 / 21:21, *.centertel.pl

@piotrek9mln : Lopes to brat Carlitosa

odpowiedz
piotrek9mln - 15.08.2022 / 10:08, *.tpnet.pl

@Sobo(L)ew: to był żart pajacu! Chodziło mi o to że są podobni

odpowiedz
Dimas - 14.08.2022 / 19:26, *.info.pl

Zobaczymy po pierwszych jego meczach ( o ile przyjdzie ) Muci akurat wymiennie może z Kapustką grać bo Kapi nie oszukujmy się gra na 60% po tak ciężkiej kontuzji potrzebuje 2-3 miesięcy do 100% formy. Technicznych zawodników nigdy za dużo na wrzutki Mladena jest Wszołek więc wolę więcej kombinacyjnej gry. A nie jest powiedziane że Muci łatwo odda miejsce a w razie jego kontuzji jest napastnik w kadrze bo wiemy że Carlitos potrafi gole strzelać,Kramer w tej rundzie za dużo nie pogra. Utrwalić taką grę jak 45 minut w Łodzi i z każdym w tej lidze jesteśmy w stanie wygrać.

odpowiedz
Komornik Stefan - 14.08.2022 / 19:22, *.t-mobile.pl

,,Carlitos dopłacił z własnej kieszeni 150 000 Euro, żeby rozwiązać kontrakt i przyjść do Legii,, Srajcie dalej we własne gniazdo. Szacun Carlitos.

odpowiedz
LWST - 14.08.2022 / 19:54, *.plus.pl

@Komornik Stefan: Jeśli to prawa to szacunek wielki ,zawsze go lubiłem .Pewnie stawia sobie za honor to ,żeby pokazać ,że Pinokio nie sprawiedliwie go oceniał i nie dawał szans pokazania ile na prawdę potrafi dać Legii !!

odpowiedz
Sobo(L)ew - 14.08.2022 / 20:00, *.datapacket.com

@Komornik Stefan: Carlitos to klasa czlowiek i klasa pilkarz. Zostal zgnebiony podobnie jak gnebionym byl Orlando Sa. Kutafonovic pewnie robil laske vukovicovi. Albo mial siostre ktora to odwalala. Miejmy nadzieje ze transfer dojdzie do skutku i tak klasowy pilkarz do nas trafi. Na pewno pokaze swoj caly potencjal pod okiem porzadnego trenera.

odpowiedz
tomiacab - 14.08.2022 / 21:23, *.centertel.pl

@LWST: dokładnie. Carlitos miał pod górkę bo pinokio na zlecenie pudla sadzał go na ławie, bo trzeba było kulwegnovicia sprzedać

odpowiedz
(L) - 14.08.2022 / 19:08, *..

Ale zdjęcie to mu wybraliście...

odpowiedz
Exp - 14.08.2022 / 17:19, *.plus.pl

To nie jest budowa, remont tylko łatanie dachu kawałkiem folii

odpowiedz
Wietes, pszekot, nakrył moszną messsiego - 14.08.2022 / 17:06, *.lewtelnet-access.de

Na tym foto łudząco podobny do Sida z epoki lodowcowej


Zastanawiające jest tylko o ile zszedł z oczekiwań finansowych?
w patohinajkosie miał podobno 800 000, a tyle to Zielu ma na kontrakty dla krakersów na najbliższe 10 okienek transferowych

odpowiedz
Piorun - 14.08.2022 / 16:20, *.orange.pl

Nie bylo transferów, źle. Są transfery żle. A za stary, a za młody, a za wysoki, a za niski. A może poczekajmy z opiniami. Jak zacznie walić bramy, to nie będzie wam głupio?

odpowiedz
kalosz - 14.08.2022 / 15:59, *.mm.pl

dickson choto by sie przydał:)

odpowiedz
Baja Bongo - 14.08.2022 / 16:17, *.orange.pl

@kalosz: Taaa, i Mieszko I...

odpowiedz
Glb - 15.08.2022 / 01:20, *.124.67

@Baja Bongo: A Mieszko już dawno tutaj nie mieszko.

odpowiedz
Baja Bongo - 15.08.2022 / 16:15, *.orange.pl

@Glb: A nieprawda, mieszka u pierwszego Mieszka, na ulicy Mieszka I numer L23.

odpowiedz
a mogl Miodek kupić Lewego - 14.08.2022 / 15:14, *.plus.pl

nie chciał już być u Niemców - ale widocznie Zielu się koleguję z wybitnym znafcą futbolu dr Mirosławem Trzeciakiem i stwierdził ze Hiszpan bedzie lepszy ( i w dodatku mlodzy)

odpowiedz
Anty Kosta - 14.08.2022 / 13:32, *.plus.pl

Dobrze to teraz sprzedać Slisza żeby się budżet spial.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 14.08.2022 / 16:29, *.play-internet.pl

@Anty Kosta: 1000000000% i w pakiecie Picha i Rosołka i Sokołowskiego lebiege ...

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 14.08.2022 / 20:24, *.plus.pl

@Anty Kosta: no jakby tak zrobili to można okienko uznać za udane.

odpowiedz
Kolega po szalu - 14.08.2022 / 20:27, *.plus.pl

@Trener Bramkarzy: Slisz Rosołek Skibicki i Kastrati na sprzedaż żeby spiąć budżet i będzie bardzo udane zakończenie transferów także dyrektorze Jacku do roboty !!! Uruchamiaj kontakty - taka mała podpowiedź może AEK Ateny ich weźmie? hehe

odpowiedz
paw_pawela - 14.08.2022 / 13:27, *.telkab.pl

Uważam że ok jest gwarancją min. 10 bramek, pamiętam jednak że dużo gestykulował nie dostając podania ... trochę jak Josue, bedzie się działo ...

odpowiedz
MUNDEK - 14.08.2022 / 13:04, *.com.pl

dobry ruch jacka trener pomału to wszstko poukłada te klocki do kupy bedzie galanta paczka chyba ta legia nie jest taka biedna bo sporo transferów zrobiono i wygloda na to ze sa one przemyslane i trafione zobaczycie ze i pich tesz sie pszyda zespołowi a co do włodarczyka to narazie nic nie zawojował w górniku czekam co pokaze kramer po kontuzi bo jak zdazyła sie kontuzja to wszyscy jechali po lekarzach a co maja powiedzic w lechu w sprawie salomona albo w sprawie modera skoro jeszcze raz maja go operowac albo hazard w realu tesz słaby dział medyczny maja taka jest sport

odpowiedz
Arek - 14.08.2022 / 12:11, *.t-mobile.pl

Jeszcze Kulenovic i odbudujemy potęgę

odpowiedz
AAA - 14.08.2022 / 11:41, *.play-internet.pl

Do misza praga-no prochu nie wymyśliłeś od Rosolka być słabszym to musiałby grać bez dwóch nóg bo nawet z jedną byłby lepszy także Rosołek nie łapie się nawet do drużyny AMP

odpowiedz
misza praga - 14.08.2022 / 11:35, *.orange.pl

Ważne, żeby był w lepszej dyspozycji niz drewniany Rosołek, choć od Rosołka być lepszym to żadna sztuka.

odpowiedz
Adson 78 - 14.08.2022 / 10:13, *.plus.pl

Może i Rosołem jest dobrym piłkarzem ale na 1 ligę i dlatego ja wolę Carlitosa od rosołka !!! a jeszcze paru piłkarzy powinni się pozbyć ( Abu Hanna , Ribeyro , Celhaka ) Pozdro ( L )

odpowiedz
WAŻNE ŻEBY ZGRAŁ SIE I poLubił Z DRUŻYNĄ...Jako pierwszy!WITAMY!WELCOME! - 14.08.2022 / 01:03, *.120.27

32 lata ostatie Lata na Latanie W LEEEGIIII! NIEMUSI BYĆ SUPER NAPADZIOREM NICH STRZELI 14 GOLI W SEZONIE I WYSTARCZY!

odpowiedz
Sobo(L)ew - 14.08.2022 / 15:57, *.datapacket.com

@WAŻNE ŻEBY ZGRAŁ SIE I poLubił Z DRUŻYNĄ...Jako pierwszy!WITAMY!WELCOME!: Najwazniejsze zeby ktos wylaczyl ci internet i wyslal do psychologa, zebys wkoncu przestal drzec morde. I poszedl do szkoly gamoniu jeden.

odpowiedz
WAŻNE przesLanie A NIE JAKOŚĆ A NIE JAKOŚĆ.... - 14.08.2022 / 16:40, *.120.108

@Sobo(L)ew: IDŻ SIE URŻNIJ BO JESZCZE NIE WYTRZEŻWIAŁEŚ....

odpowiedz
Dezerter - 14.08.2022 / 00:45, *.t-mobile.pl

Warto jeszcze spróbować z Karbownikiem, niech się chłopak odbuduje.

odpowiedz
ja - 14.08.2022 / 05:44, *.play-internet.pl

@Dezerter: Ty trzeźwy jesteś? Karbownik poszedł do Niemców

odpowiedz
Dezerter - 14.08.2022 / 08:59, *.t-mobile.pl

@ja: Kupili kogoś innego, taki był ostatni news, który czytałem. Coś się zmieniło?

odpowiedz
*** - 14.08.2022 / 12:07, *.chello.pl

@Dezerter: Chłopie ,Karbownik juz znalazł klub,widać,że sezonowo się interesujesz ,brawo ;)

odpowiedz
Dezerter - 14.08.2022 / 13:29, *.t-mobile.pl

@***: Który klub?

odpowiedz
Arek - 14.08.2022 / 14:58, *.tpnet.pl

@Dezerter: Fortuna Dusseldorf, czy jak to się tam pisze.

odpowiedz
Arek - 14.08.2022 / 15:00, *.tpnet.pl

@Dezerter: Fortuna Dusseldorf, czy jak to tam. W każdym razie Karbo już w Fortunie i tu na bank nie przyjdzie. Będzie grał z Kownacką.

odpowiedz
Dezerter - 14.08.2022 / 15:57, *.orange.pl

@Arek: Dziękuję za najnowsze info, kilka dni temu wyczytałem, że Fortuna kupiła innego zawodnika na tę pozycję, i zrezygnowali z Karbo. Okazało się, że pozyskali obu.

odpowiedz
Bombenhagen - 14.08.2022 / 00:19, *.telus.net

Przypominam, że to nie jest typowa dziewiątka, tylko raczej cofnięty napastnik przeznaczony do grania za plecami dziewiątki. Górnych piłek raczej nie ogarniał przy wrzutkach za swojej poprzedniej kadencji i tym bardziej teraz też nie będzie tego robił

odpowiedz
Kmita - 14.08.2022 / 00:47, *.t-mobile.pl

@Bombenhagen: A dość już tego wyspiarskiego grania górą. Czas na klasyczne kombinacje, z nutą szaleństwa.

odpowiedz
Siwy - 14.08.2022 / 03:37, *.sky.com

@Bombenhagen: idealnie! Przecież z Mucim to wychodzi

odpowiedz
PanTrener - 13.08.2022 / 23:42, *.chello.pl

zatrudnianie Carlitosa jest jak zarudnianie Hładuna jakims debilizmem ze strony wladz, wiem ze Runiajic potrzebuje kogos na przedzie ale nie tedy droga, sensowniejszym bylo zostawic włodarczyka lub kupic/wypozyczyc kogos szybkiego i mlodego

odpowiedz
Arek - 14.08.2022 / 00:15, *.tpnet.pl

@PanTrener: a na jakiej podstawie byś zostawił Włodarczyka? Chyba tylko po to, żeby cisnąć z nim jak z Rosołkiem. Zresztą, kto wie, stary Włodar wracał do nas kilka razy, to może i młody, jak się bardziej rozwinie też wróci. Póki co, raczej nie miałby szans tu grać, więc niech gra w Zabrzu.

odpowiedz
Kibic - 14.08.2022 / 01:54, *.net.pl

@PanTrener: wlodarczyka ? Hahahah o co Ty chcesz grać jak o mistrza to nie z Wlodarem
Z całym szacunkiem dla niego

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 14.08.2022 / 15:26, *.play-internet.pl

@PanTrener: Jak to się dzieje, że biedna Stal Mielec sprowadziła napastnika Hamulića jakiegoś Bośniaka, który już pokazał odpowiednie umiejętności na Ex.

odpowiedz
PawLo - 13.08.2022 / 23:08, *.mm.pl

Carlitos Witamy w Legii !!!! Prowadź Nas do Zwyciestw !!!

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 13.08.2022 / 23:03, *.plus.pl

Niedługo poleci Lista, wróci Vuko i posadzi tak jak kiedyś Carlitosa na ławkę i będzie grał Rosołek lub wróci Kulenowicz

odpowiedz
Kwas70 - 14.08.2022 / 08:38, *.tele2.se

@Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze: I Slisz w pierwszym skladzie

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 13.08.2022 / 22:59, *.plus.pl

Zarząd mówił, że przekraczamy budżet, a teraz ściągają kopacza - o co tu ku....a chodzi?

odpowiedz
Fan - 15.08.2022 / 16:41, *.plus.pl

@Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze: może jest oferta na Slisza ale pod warunkiem że kogoś ściągną wcześniej i wtedy sprzedadzą żeby budżet się spial?

odpowiedz
lechu47 - 13.08.2022 / 22:39, *.orange.pl

Dobry z niego grajek, ale Carlitos jak był w Legii dużo balował. Piwko na starym mieście w ciągu dnia też było grane, dlatego Vuko go nie wystawiał. Mam pewne obawy. Nikolic był lub jeszcze jest wolnym zawodnikiem. Do tego Prijovic i może wróciłyby stare dobre czasy, gdzie bramy walili Ci dwaj panowie jedną za drugą...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.08.2022 / 22:46, *.orange.pl

@lechu47: Darek Czykier, przed meczem walił litra z gwinta, a później biegał, jak Forest Gump. Jedno małe piwko jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Chodzi o coś innego, o zmotywowanie człowieka do max wysiłku, i dobre wkomponowanie w zespół. I to mam nadzieję, Runaić wykona bardzo dobrze.

odpowiedz
Aejao - 13.08.2022 / 22:55, *.t-mobile.pl

@lechu47: Nikilic już by nie dał rady. Prijo jeszcze tak ale temat upadł.
Carlitos był trudny do prowadzenia ale może na starość zmądrzał ?

odpowiedz
L - 14.08.2022 / 00:00, *.aster.pl

@lechu47: przeciez Nikolic tez balowal, Prijo jeszcze bardziej. A Carlitos tez ladowal jedną za druga

odpowiedz
Walymy - 14.08.2022 / 17:17, *.starlinkisp.net

@L: Walył bramy, kopał piłę buciorami, aż mu sznurówy pękały!

odpowiedz
RobL - 13.08.2022 / 22:25, *.centertel.pl

Wygląda na to że to najlepsze okno transferowe od lat!Trener,Wszołek, Baku, Augustyniak, Nawrocki...Carlitos.ps.zwyciestwo nad czerwoną zarazą bezcenne

odpowiedz
Kula daje fulla - 13.08.2022 / 22:18, *.151.132

Kulenowicz byłby lepszy a nie emeryt Carlinos

odpowiedz
1982 - 14.08.2022 / 09:19, *.chello.pl

@Kula daje fulla: Chyba Cię łoś pokąsał. Tego Kulenovica przypomnij sobie na przykład na yt. Ten niby napadzior wywolywał swoja grą agresje... nigdy wiecej takiego paralityka!

odpowiedz
13 - 13.08.2022 / 21:52, *.com.tr

Witamy! Druga szansa dana. Nie spier... tego proszę.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 13.08.2022 / 21:33, *.play-internet.pl

Super super super............. teraz tylko Slisz out moze ktos się skusi na koniec okna .. Pich i Rosołek i maestro Sokołowski rezerwy... i spoko.. Jest ekipa...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.08.2022 / 20:55, *.orange.pl

"To już pewne! Legia dopięła kolejny głośny transfer. Piłkarz w niedzielę wyląduje w Warszawie!
Carlitos ze swojej strony naciskał władze Panathinaikosu na rozwiązanie kontraktu, bo ostatnio nie było mu po drodze z klubem. A jako że Grecy pozyskali nowego napastnika, to też nie zamierzali zatrzymywać Hiszpana.
Sytuację wykorzystała Legia, która szybko dogadała się ze swoim byłym piłkarzem.
I nie ma co ukrywać, pomógł tutaj sentyment. Bo Carlitos na brak propozycji nie narzekał. Z Panathinaikosem skontaktowało się w jego sprawie pięć klubów, a trzy były gotowe podpisać umowę od razu. Na finiszu wygrała jednak Legia!"

odpowiedz
Paco - 13.08.2022 / 20:48, *.orange.pl

Zapraszam chłopak chce tu grać i to jest bardzo ważne . Czekamy

odpowiedz
NerwosoL - 13.08.2022 / 19:41, *.t-mobile.pl

A zdrowy chociaż? Pytam, bo powoli staje się tradycją kupowanie rannych i obitych.

odpowiedz
Daniel - 13.08.2022 / 19:24, *.t-mobile.pl

Kramer i carlitos dobry duet by był chociaż nie wiadomo w jakiej formie będzie Kramer po kontuzji i rechabilitacji

odpowiedz
Kiwi - 13.08.2022 / 18:24, *.play-internet.pl

Lepszy Carlitos niż ten drewniany Rosołek .

odpowiedz
Wietes, pszekot - 13.08.2022 / 20:03, *.lewtelnet-access.de

@Kiwi: ale wiesz że Carlitos po hiszpańsku to Rosołek?

odpowiedz
Prawda - 14.08.2022 / 10:41, *.play-internet.pl

@Wietes, pszekot: Hahaha, mistrz xD

odpowiedz
Antyberg - 13.08.2022 / 16:01, *.orange.pl

Bardzo dobra decyzja, niech przychodzi!

odpowiedz
Endriu - 13.08.2022 / 15:56, *.net.pl

Jestem dobrej myśli :-)
Myślę, że to lepszy wybór niż Priyo czy Pekhart, jak wróci Blaz to Kosta będzie miał większe pole manewru

odpowiedz
Baja Bongo - 13.08.2022 / 15:16, *.orange.pl

Ole! Walnie 5 brameczek, to ci, którzy teraz krytykują , będą mieć brązowe majty z radości.

odpowiedz
Żyrardów - 13.08.2022 / 18:03, *.play-internet.pl

@Baja Bongo:
Zmien dillera
Rozumiem dobry nastrój po meczu ale Tobie chyba zaczyna szkodzić

odpowiedz
Baja Bongo - 13.08.2022 / 19:48, *.orange.pl

@Żyrardów : Mam czyste gatki, nic mi nie zaszkodziło, ale Ty masz pełne nachy, idź do Mamy, to założy pumpersa i nie pompuj tu tej szowinistycznej głupoty i nienawiści do innych ludzi.

odpowiedz
Żyrardów - 13.08.2022 / 20:59, *.play-internet.pl

@Baja Bongo:
Hahahaha...:)))
Sprawdź dobrze te nachy

odpowiedz
Żyrardów - 13.08.2022 / 15:05, *.play-internet.pl

Ja nie jestem takim optymistą
Caritas to samolub i dość szybko złapałby się za rogi z Josue a Kosta niewiem czy umiałby go ułożyć
Vuko probowal beż korzyści dla (L)
Wolałbym Nikolica on grał dla zespolu

odpowiedz
Hiszpan - 13.08.2022 / 15:47, *.play-internet.pl

@Żyrardów : Jakbyś był na jego miejscu i z bliska doswiadczal miłości Vuko do kulawego Sandro nie wiesz jak byś się zachował.

odpowiedz
Żyrardów - 13.08.2022 / 18:00, *.play-internet.pl

@Hiszpan: :)))
Rozumiem Cie ..ale pilka to gra zespolowa
Widocznie Sandro grał zespołowo
Carlitos to narcystyczna gwiazdeczka i w (L) pożytku z niej nie będzie
Szkoda kasy
Już wolę Kamińskiego z juniorow

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.08.2022 / 19:49, *.orange.pl

@Żyrardów : Widocznie Sandro grał? Sam nie jesteś tego pewny, to nie pisz gamoniowatych tekstów.

odpowiedz
Hiszpan - 13.08.2022 / 21:59, *.telnaptelecom.pl

@Żyrardów : Fakt , Sandro łapany na spalonym co 2 min wpływał na team spirit że ho ho :-)

odpowiedz
Felek - 13.08.2022 / 15:05, *.play-internet.pl

Lepszy rydz niż nic.

odpowiedz
Hiszpan Junior - 13.08.2022 / 15:56, *.t-mobile.pl

@Felek: jednak podgrzybek lub maślak lepszy

odpowiedz
wojti - 13.08.2022 / 15:05, *.chello.pl

Serio....? To ma być ten transfer na który czekamy ? Nie będę tego komentował.....

odpowiedz
Dezerter - 13.08.2022 / 15:09, *.orange.pl

@wojti: Ja tez czekałme na Lewego, ale widzisz, w kasie pusto...

odpowiedz
Arek - 13.08.2022 / 16:11, *.tpnet.pl

@wojti: ale jednak skomentowałeś. Ty to jednak jesteś gamoń. Nie komentuję, ale jednak skomentuję. Respect for you ku...wa.

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 13.08.2022 / 19:19, *.it-home.pl

@Dezerter: w kasie pusto nie jest przez kibiców przez brak pucharów czy mistrzostwa TYLKO PRZEZ NIEUDOLNE ZARZADZANIE I SPRZEDAWANIE ZA BEZCEN ALBO ZA DARMO NIEZŁYCH GRAJKOW. TO WINA 110% MIODUSKIEGO

odpowiedz
Dezerter - 13.08.2022 / 19:53, *.orange.pl

@MIODUSKI KONFABULANT : To już wiemy, ale fakt jest taki, że w kasie pusto. Dlatego trzeba szanować każdy rozsądny transfer. Nigdy nie ma pewności, czy wypali w 100% , ale w tym przypadku są szanse. Gość grał w ekstraklasie, zdobywał bramy, i do tego grał w Legii, zna te klimaty. Potrafi z piłką robić lepsze cuda, niż Ivi Lopes z Rakowa. Wierzę w Runaicia, że poukłada to puzzle.
A co do tematu wiodącego - nic się nie zmieniło, won z klubu.

odpowiedz
Hermol - 13.08.2022 / 14:48, *.vultrusercontent.com

Zastanawiam się, czym go przekonali, w Panathinaikosie miał kontrakt na 800 tysięcy €, w Legii może liczyć co najwyżej na połowę tego.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.08.2022 / 15:13, *.orange.pl

@Hermol: Carlitos to Hiszpan. Żywioł, gorąca krew, lubi głośny doping i Legijne klimaty, uwielbia być na tip - topie , Wiesz, o co chodzi, prawda? W Legii tego doświadczy. Gdy zacznie walić bramy, pokochamy go wszyscy, Ty też?

odpowiedz
floyd - 13.08.2022 / 15:58, *.161.126

@Leśny Dziadek: No tak, bo w Grecji to same pikniki chodzą na mecze i skubią słonecznik

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.08.2022 / 16:06, *.orange.pl

@floyd: A tego nie wiem, byłeś tam i oglądałeś przez cały sezon mecze jakiegoś zespołu?
Ale ten słonecznik się nie zgadza, przysmaki Greków to inne klimaty.
Skub słonecznik , popijaj winem za 10 zeta i do przodu. Nie bój żaby, żaba w wodzie i nie bodzie.

odpowiedz
Rysiek Stopa - 13.08.2022 / 16:22, *.alfanet24.pl

@Hermol: regularną grą może

odpowiedz
Farme(L) - 13.08.2022 / 14:43, *.virginm.net

Powiem, że dawno nie cieszyłem się na transfer do Legii zawodnika jak teraz.
Nie jest może wyczekiwanym przez wszystkich napastnikiem marzeń, ale wiemy co można się po nim spodziewać. Jeśli Kosta to dobrze poukłada i nic się po drodze nie wysypie to ofensywa na Top Ligii jest. Defensywa się kuruje plus jeszcze ktoś mógłby przyjść do rotacji. Jeszcze gdyby najszybszy biegacz odszedł to uznałbym to okno za bardzo solidne. Może niespodziewanie jakieś trofeum do gabloty spłynie w tym sezonie…

odpowiedz
JfK - 13.08.2022 / 14:24, *.chello.pl

Kto będzie podchodził do rzutów wolnych? Josue czy Carlitos? Bitka będzie?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.08.2022 / 14:06, *.orange.pl

Dla przypomnienia, proszę wrzucić w You Toba, w wyszukiwarkę:

Carlitos o Legii Warszawa | LOTTO Ekstraklasa | Liga+ Extra
CARLITOS LOPEZ - DELANTERO - 2019
arlitos "Majestic" | Best Moments (2020/21)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.08.2022 / 13:55, *.orange.pl

Raków ma Iviego, my będziemy mieli Carlitosa (oby).

odpowiedz
Dezerter - 13.08.2022 / 13:28, *.orange.pl

W sumie patrząc na to, że pieniądzy na transfery nie było, nie ma i nie będzie, Zielu wykonal jednak kawałek dobrej pracy. Ciekawy jestem współpracy: Josue Carlitos Kapi Muci. Może być ciekawie.

odpowiedz
(L) eon - 13.08.2022 / 13:25, *.net.pl

Mam nadzieję że skorygował w tzw. międzyczasie swoje ego. Jeżeli tak , to będzie dobrze. Nie to że jakieś fajerwerki. ale te swoje 12- 18 goli do końca rundy powinien dorzucić. Fakt, że kluczowe czy dogadają się mentalnie i na boisku z Josue. Bo jak się potrafi ściąć Portugal z Hiszpanem to widziałem kiedyś na własne oczy. Mają jakieś takie remines. jak Polacy z niedawno z Ukraińcami czy Litwini z nami. Alu tu mam nadzieję wypali współpraca.

odpowiedz
Rafał - 13.08.2022 / 13:11, *.centertel.pl

To tym razem w roli Wąskiego witającego Carlitosa wystąpi Jacek Zieliński.

odpowiedz
Kmita - 13.08.2022 / 13:26, *.orange.pl

@Rafał: Laguna, Łapówka w mini i Bolo też będą.

odpowiedz
Biała siła - 13.08.2022 / 13:53, *.vectranet.pl

@Kmita: Będą ,,może i Dykta przyjedzie.

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 13.08.2022 / 15:55, *.plus.pl

@Rafał:

Buenos Aires!

odpowiedz
Kolega po szalu - 14.08.2022 / 10:38, *.plus.pl

@Rafał: a zamieszka u Siary w willi

odpowiedz
Olek grom - 14.08.2022 / 10:40, *.plus.pl

@Kmita: Przecież Łapówka ma zakaz stadionowy.

odpowiedz
Władysław sloik - 14.08.2022 / 10:43, *.plus.pl

@Kolega po szalu: Czarek Arni i Stępień beda jego obstawa po przylocie na lotnisko

odpowiedz
PawLo - 13.08.2022 / 12:57, *.mm.pl

Brawo Legia !!! Carlitos Witamy w Legii !!!

odpowiedz
Ekonomista - 13.08.2022 / 12:51, *.prioritytelecom.net

Niech ma płatne od przebiegniętego dystansu

odpowiedz
e(L)o - 13.08.2022 / 12:37, *.vectranet.pl

masakra...odgrzewane emeryckie kotlety. wstyd

odpowiedz
L - 13.08.2022 / 12:54, *.aster.pl

@e(L)o: 32 emeryt, lol. W najwiekszych klubach swiata graja 34 i 35 latek a u nas placz, ze 32 letni napastnik to emeryt. Lepszy oczywiscie Szymon Wlodarczyk, bo mlody i Polak XDDDDDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
matus007 - 13.08.2022 / 12:27, *.orange.pl

OOO TAK !!! technik dobry

odpowiedz
asdf - 13.08.2022 / 12:20, *.tpnet.pl

Kiepsko. Poruszanie się Zielińskiego wyłącznie wśród byłych napastników Legii wygląda już zabawnie. Carlitos ma problemy z odpowiedzialnością taktyczną, która dla Runjaicia jest wręcz kluczowa. Nie widzę tego.

odpowiedz
L - 13.08.2022 / 12:58, *.aster.pl

@asdf: zabawnie? Przeciez on juz to tluamczyl 100 razy dlaczego tak jest. Bo ma ograniczony budzet i dosyc juz wywalilismy kase na pilkarzy, ktorzy sie nie sprawdzili wiec bierzemy takich, u ktorych prawdopodobienstwo niewypalu bedzie malutkie. Mamy dlugi a niektorzy dalej chca sciagac pilkarzy niewiadomych. Chcesz kolejnych Kastratich, ktorzy przeciez CV maja bardzo dobre a jednak nie wypaliły? Co ja mowie o Kastratim, masz Kramera, a dalej ktos placze, ze bierzemy kogos sprawdzonego, kto nam zapewni jakas liczbe goli w sezonie. Carlitos ma gola, czyli cos czego nie wytrenujesz i co bardzo nam sie przyda. Nie pamietam placzu na Nikolicia, ze nie pracuje i jest surowy taktycznie, a przeciez tak samo byl, nawet bym powiedzial, ze bardziej bo jest wolniejszy i czesto mu sie nie chcialo. Carlitos akurat biegac lubi.

odpowiedz
docent - 13.08.2022 / 13:01, *.antik.sk

@asdf: zgadzam sie

odpowiedz
Arek - 13.08.2022 / 16:20, *.tpnet.pl

@asdf: to się nazywa, minimalizacja ryzyka. Ogarniasz? Zieliński zresztą mówił o tym, kilka dni temu, tylko trochę innym językiem. Runjaić potem to tylko potwierdził, mówiąc o obcięciu budżetu na jedynkę o 16%, a Ty się Ronaldo spodziewałeś. A może Messiego. Zielińskiemu dostało się za to od internetowych oszołomów, ale prawda jest taka, że jeśli to się uda, będzie całkiem udane okienko, jak na możliwości, jakimi obecnie dysponuje.

odpowiedz
Kktomekk - 13.08.2022 / 12:06, *.telefonica.de

Josue i Carlitos razem na boisku- nie widzę tego.
Za duże ego obu gości

odpowiedz
Farme(L) - 13.08.2022 / 14:00, *.virginm.net

@Kktomekk : o Mladenie i Josue tez tak mówili…

odpowiedz
Legion - 13.08.2022 / 11:50, *.chello.pl

Dobry ruch, ciekawe w jakiej jest formie fizycznej. Mam tylko nadzieję, że jak już wskoczy do pierwszego składu to Muci będzie dostawał swoje minuty na boisku, czy to zmieniając Carlitosa czy Kapustkę, i to nie wchodząc w 80 minucie tylko wcześniej. Pozostaje czekać jeszcze tylko aż Nawrocki wróci do pierwszej 11 za Rose, a Augustyniak za Charatina i wyglądać to będzie nienajgorzej.

odpowiedz
L - 13.08.2022 / 12:59, *.aster.pl

@Legion: W dobrej, a w jakiej ma byc? Sezon w Grecjii ruszyl, Carlitos normalnie sie przygotowywal z zespolem, zagral jakis ogon w pucharach teraz. Jest normalnie w rytmie meczowym.

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 13.08.2022 / 13:53, *.centertel.pl

@Legion: niebjestem fanem Charatina, ale jest faktem że odkąd gra nie przegrywamy.
Vo do Augustyniaka mam wątpliwości
Charakterystyczna rzecz wczoraj po wejściu na boisko Augustyniaka były conajmniej 2 sytuacje kiedy mogła pójść kontra (w zasadzie już szła) a on ją zatrzymywał i podawał do tyłu, raz nawet spod pola karnego Widzewa piłka wróciła do Tobiasza. Pytanie na ile jest to sposób gry Augustyniaka a na ile trener mu kazał tak grać. Obie alternatywy złe.

odpowiedz
Dezerter - 13.08.2022 / 15:41, *.orange.pl

@Pab(L)o Loża: A może robimy błąd w ocenie zawodników, kórym potrzebny jest czas do aklimatyzacji w klubie? Charatin odpalił po...roku... A może Augustyniak też potrzebuje trochę czasu? Jak myślisz, kolego?

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 13.08.2022 / 17:49, *.centertel.pl

@Dezerter: Nie wiem. Od razu odpalali nieliczni. Liuboja, Nilolic, Vadis, Luqui,, Duda ... Kuchy.
Nawet Rado potrzebował czasu.
Problem, że w Legii czasu nie ma.
A co do Charatina ma swoje ograniczenia ale jak się okazuje od biegającego (bez sensu?) Batrka Slisza jest lepszy (na razie). Chociaż przez pobyt Bartka w Legii było parę takich meczów, że wydawało się już już wszedł na ten poziom i niestety nie zostawał na nim. Ostatni raz chyba rok temu.
Augustyniaka nie znam. Te hamulcowe akcje raczej nie wyglądały mi na wynikające z mitycznej aklimatyzacji. Wygląda na raczej pewnego siebie. To wynikało z jego sposobu gry. Być może trener mu kazał uspokoić środek, a być może ten typ tak.ma jak to mowią. Nie wiem sam jestem ciekaw

odpowiedz
Smuda - 13.08.2022 / 11:45, *.t-mobile.pl

Zajebiste info

odpowiedz
Tak tak tak !!!! - 13.08.2022 / 11:33, *.centertel.pl

Zajefajne info z rana. Carlitos WRACAJ. CZEKAMY.

odpowiedz
Jack - 13.08.2022 / 11:17, *.orange.pl

Na ostatniej prostej ?
Tak samo jak ci dwaj środkowi obrońcy co już mieli podpis złożyć.
Pożyjemy zobaczymy.

odpowiedz
L - 13.08.2022 / 11:20, *.aster.pl

@Jack: no i przeciez juz byli w Warszawie po testach ale wpadla nam lepsza opcja Augustyniaka.

odpowiedz
Rytm - 13.08.2022 / 11:15, *.centertel.pl

Carlitos
Baku Kapustka Josue Wszołek
Charatin (Augustyniak)
Mladenovic Nawrocki Jędrzejczyk Johanson
Tobiasz

Najmocniejszy pierwszy skład w lidze.

odpowiedz
L - 13.08.2022 / 11:22, *.aster.pl

@Rytm: ale w mediach i tak sie dowiesz, ze jakis Sousa spadkowicz z Portugalii lepszy, albo jakis Amaral - gosc jednego sezonu i w ogole Lech ma 2 rownorzedne 11. I bardzo dobrze, niech nas lekce waza.

odpowiedz
kaktus - 13.08.2022 / 11:22, *.orange.pl

@Rytm:
Zasadniczo tak, ale bym zupełnie obrócił tą jedenastkę...
Tobiasza postawiłbym mimo wszystko na bramce, a Carlitosa dał do ataku... ;)

odpowiedz
Kacperek - 13.08.2022 / 11:54, *.chello.pl

@L: Masz racje , hahah za dwa tygodnie nie bedzie zadnej druzyny w Pucharach hahahah jaraja sie tym rakowem aaa w dupe dostana od Slavi bo Slavia nie pozwoli siebie 2x pod rzad przegrac z druzyna z PL

odpowiedz
Jasio - 13.08.2022 / 12:16, *.datapacket.com

@kaktus: Chyba nawet tak byłoby lepiej. Ciekawe spostrzeżenia masz. Ja się zgadzam z tobą.

odpowiedz
L - 13.08.2022 / 13:02, *.aster.pl

@Kacperek: Lech awansuje do fazy grupowej i tez sie beda jarac mimo ze mieli droge zlozona z samych ogorkow, z ktorymi sie meczyli. I dobrze. Beda grali co 3 dni i skoncza w dolnej polowie jak my rok temu.

odpowiedz
Rytm - 13.08.2022 / 14:43, *.centertel.pl

@L: i sami 2 lata temu, kiedy grali w LE i w lidze cieniowali.

odpowiedz
Endriu - 13.08.2022 / 22:07, *.net.pl

@Rytm: ????
Zgadzam się

odpowiedz
Kolega po szalu - 15.08.2022 / 15:36, *.plus.pl

@Kacperek: niech odpadają to zaczniemy gra. Wreszcie w soboty u niedzielę a nie w piątki gdzie nie każdemu pasuje co robią na zmiany

odpowiedz
Bolo - 13.08.2022 / 11:06, *.com.pl

Prijo byłby lepszy, oby Carlitos grał zespołowo a nie robił z siebie gwiazdę.

odpowiedz
L - 13.08.2022 / 11:24, *.aster.pl

@Bolo: Prijo lepszy?! Przeciez on od 2 miesiecy na wakacjach. Do gry bylby jakos w grudniu, a wtedy to juz bedzie Kramer. Carlitos za to w formie fizycznej i lepszy strzelec od Prijo a chyba takiego pilkarza nam teraz trzeba. A co do gry zespolowej to serio sledzisz pilke? Carlitos robi z siebie gwiazde? Przeciez to bardzo zespolowo grajacy napastnik.

odpowiedz
Bolo - 13.08.2022 / 12:38, *.com.pl

@L: śledzę od 1999, i uważam że Prijo by lepiej u nas pasował, nie mam nic do Carlitosa jak się dogada dobrze z zespołem i będziemy drużyną, to Carlitos też się bardzo przyda.

odpowiedz
L - 13.08.2022 / 13:07, *.aster.pl

@Bolo: o, to ja tez od 1999, fajnie :) Jak dla mnei Prijo dobrze wyglada w duecie napastnikow, Carlitos jest bardziej rozbiegany, mozemy z nim stworzyc fajna maszynke do kombinacyjnej gry, w dodatku Hiszpan ma umiejetnosc strzelania goli a to u nas bardzo wazne. Szcze to ja juz mam dosyc pracujacych napastnikow, chcialbym w kongu kogos kto nam bedzie strzelal gole, umial wejsc w drybling, zagrac kombinacyjnie a Carlitos sie do tego nadaje. Pamietaj, ze mamy Kramera czyli kogos w stylu Prijo. Potrzebni nam sa dwaj tacy sami napastnicy? A co do dogadania sie, nie rozumiem tej obawy, przeciez Carlitos to jest Hiszpan, usmiechniety, pogodny czlowiek, dlaczego mialby sie nie dogadac. Poza tym zobacz na jego sytuacje z Legia. Odchodzil wsciekly na Vuko i mimo tego sie nie zrazil a wrecz chce jeszcze udowodnic, ze sie nadaje. A przede wszystkim mamy napastnika na juz, a Prijo, jak juz pisalem lezy na lezaku od 2 miesiecy i co nam po takim pilkarzu? Szybciej Kramer bedzie gotowy do gry niz Prijo. Poza tym Serb znajac zycie po roku juz by chcial odejsc.

odpowiedz
Bolo - 13.08.2022 / 15:38, *.com.pl

@L: No masz dużo racji Twoje argumenty mnie przekonują, może po prostu styl i mocny charakter Prijo bardziej mi leży, biorąc pod uwagę że drużyna w poprzednim sezonie była bez wyrazu i brakowało silnych postaci, w zespole. Oby było tak jak mówisz i żeby była mocna ekipa a Kramer okazał się tak dobry jak Prijovic

odpowiedz
Paco - 13.08.2022 / 10:40, *.orange.pl

Czekamy na powrót .

odpowiedz
Trampek - 13.08.2022 / 10:18, *.net.pl

Zakładam , że ..... Zieliński nie rozmyśli się po raz kolejny - gdy otrzyma informacje telefoniczną od ... kolegi z boiska / który w ostatnim okresie swoich występów ligowych w LEGII strzelał jedną bramkę na pół roku /. Dlatego w tym układzie ostrożnie trzeba podchodzić do tej w sumie pozytywnej informacji .

odpowiedz
Fcm - 13.08.2022 / 13:54, *.centertel.pl

@Trampek: co jak co, ale akurat ruchy Zielińskiego są przemyślane i adekwatne do sytuacji budżetowej.

odpowiedz
(L) - 13.08.2022 / 10:17, *.jmdi.pl

W tej sytuacji to dobra opcja i klasyczny napastnik.

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 13.08.2022 / 10:16, *.plus.pl

Się okaże że przekracza budżet i jednak nie dyrektorze?

odpowiedz
Dimas - 13.08.2022 / 23:54, *.info.pl

@Kibic z what's up'a: Pewnie ktoś odchodzi - Kastrati miał gdzieś iść może się dogadał ;)

odpowiedz
Kolega po szalu - 13.08.2022 / 10:15, *.plus.pl

Do rozgrywania i klepania z Josue i Kapustka się nada. Być może Runjaic znajdzie na niego pomysł bo w Pogoni też nie miał typowych napastników ostatnio i stawiał na Zahovicia podobnego stylem gry do Carlitosa.

odpowiedz
Wieczny fan Zielińskiego - 13.08.2022 / 10:11, *.plus.pl

Brawo dyrektor tylko kto teraz na wylocie Nawrocki? Josue?

odpowiedz
Trampek - 13.08.2022 / 11:17, *.net.pl

@Wieczny fan Zielińskiego: Rosołek

odpowiedz
:) - 13.08.2022 / 10:10, *.plus.pl

Bierzemy co jest dostępne w dodatku już kiedyś u nas byl.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 13.08.2022 / 10:08, *.plus.pl

Dobry ruch ale to bardziej pozycja Josue na boisku a nie klasyczny łowca goli. Jako jedyny napastnik grał u Sa Pinto i średnio to wyglądało z kolei w Wiśle najlepiej grał wystawiany w duecie z Ondraskiem. Cóż zobaczymy zawsze to większe pole manewru dla trenera.

odpowiedz
Trampek - 13.08.2022 / 10:28, *.net.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : U Sa Pinto - to to Carlitos nie był ulubieńcem. U Sa Pinto to ulubieńcem był ten co w meczach ligowych ,strzelał ... jedną bramkę na pół roku .

odpowiedz
Hiszpan - 13.08.2022 / 09:55, *.play-internet.pl

Dobry ruch. Dawaj Carlos. Bądź spokojny pupil Vuko słodki Sandro nie wróci dopóki jego sułtan Aco nie pojawi się w Legii.

odpowiedz
robal - 13.08.2022 / 09:55, *.vectranet.pl

Potrafi grać w piłkę ale nie jest typowym egzekutorem. Legia oprócz Carlitosa potrzebuje typowego lisa pola karnego takiego jak Nikolić. Z tego co pamiętam to on najlepiej gra z tyłu za napastnikami albo jako drugi wycofany napastnik ale nie jako typowy gość, który kończy akcje. Do klepania z Josue ,Kapustką i Mucim i Wszołkiem to się bardzo nada no i ma niezły strzał z dystansu. Nie wiadomo w jakiej jest formie ale i tak brać go bo na pewno się przyda

odpowiedz
grzesiek - 13.08.2022 / 10:05, *.centertel.pl

@robal: egzekutorem typowym moze i nie, ale takim lisem pola karnego w sumie jest. Jakis rewelacyjny transfer to nie jest. Ale przyda sie. Tymbardziej ze potrzebujeny napastnika

odpowiedz
Zduneq - 13.08.2022 / 10:11, *.inetia.pl

@robal: ależ kocopoły wypisujesz.W Wiśle Carlitos w 36 meczach(3200 minut) zdobył 24 bramki i 7 asyst.Potem w Legii gdzie w 52 meczach(3500 minut czyli 300 minut więcej w przeliczeniu na mecze to wychodzi 3,5 meczu ) strzelił 21 bramek i miał 7 asyst.Jak wiadomo wtedy pupilkiem Vuko był kulawy Sandro i w 6 meczach Carlitos zagrał mniej niż 45 minut, w 1 45 minut, a w dwóch kluczowych spotkaniach z Rangersami nie zagrał nawet minuty.W Panathinaikosie w 68 spotkaniach(3300 minut) zdobył 18 bramek i zanotował 6 asyst.
I chcesz mi powiedzieć, że nie jest to list pola karnego?

odpowiedz
robal - 13.08.2022 / 10:25, *.vectranet.pl

@Zduneq: Nie obserwowałem za bardzo jego gry w Wiśle. W Legii miał mało trafień z pola karnego. Pamiętam wspaniałe uderzenie z Górnikiem Zabrze z dystansu. On w Legii w ogóle nie nawiązał do świetnych statystyk z Krakowa. Pamiętajmy, że od tamtych czasów gry w Wiśle minęły lata. On jest w tym momencie po prostu innym piłkarzem. Mimo wszystko jeżeli chociaż będzie grać tak jak to robił w Legii to będzie wzmocnieniem drużyny. No i musi się podporządkować trenerowi i drużynie, a podobno w przeszłości różnie z tym bywało. Tak czy inaczej jego ewentualny transfer będzie na plus

odpowiedz
Razmi - 13.08.2022 / 18:36, *.chello.pl

@robal: Strzela sporo bramek z pola karnego. Zobacz sobie podsumowanie jego ostatniego sezonu w koniczynkach - jest na YouTube. To jest super napastnik dla obecnej Legii.

odpowiedz
Lol - 13.08.2022 / 09:53, *.90.2

Zamiast zgarnąć 16 letniego kocura to biorą 32 latka którego się pozbyli.

odpowiedz
Kibic - 13.08.2022 / 11:05, *.com.pl

@Lol: a co to przedszkole ?

odpowiedz
Krzysztof Dujka - 13.08.2022 / 12:01, *.t-mobile.pl

@Lol: ja jestem ciekawy tego Dashmira Elezi jak gra

odpowiedz
Atos - 13.08.2022 / 09:46, *.vectranet.pl

Pewne info.
Bilet kupiony. Jutro Carlitos melduje się w Warszawie.

odpowiedz
Dimas - 13.08.2022 / 09:45, *.info.pl

Uwierzę jak zobaczę po byli i tacy co po testach czekali na kontrakt i dupa ;)

odpowiedz
Pawciu - 13.08.2022 / 09:41, *.mm.pl

Super ale niech ktos go na dzien dobry utemperuje jego silne "ego" bo wazniejsza jest druzyna a nie on

odpowiedz
Kibic - 13.08.2022 / 09:37, *.com.pl

No i gitara oby pasował do drużyny i dobrze dogadał się z Josue

odpowiedz