Carlitos - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Carlitos w Warszawie, czyli powrót niechcianego napastnika

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

Nowym piłkarzem Legii Warszawa zostanie 32-letni Carlos Daniel López Huesca, czyli popularny Carlitos. W niedzielę Hiszpan, który grał w naszym klubie w sezonie 2018/19 i na początku sezonu 2019/20, przyleciał do Warszawy. Po przejściu testów medycznych napastnik podpisze kontrakt i od środy zacznie treningi z drużyną. Według informacji dziennikarzy transfer z Panathinaikosu ma w sumie oscylować w granicach 450 tys. euro.

Według informacji Tomasza Włodarczyka z meczyki.pl Legia zapłaci 100 tys. euro plus 200 tys. euro bonusu w przypadku zdobycia mistrzostwa Polski. Z kolei Piotr Koźmiński ze sportowefakty.we.pl dodał, że Carlitos sam dopłacił do transferu 150 tys. euro. W Legii otrzyma dwuletni kontrakt na poziomie 400 tys. euro rocznie.



Z Hiszpanii do Polski

Hiszpan urodził się 12 czerwca 1990 roku w Alicante. Swoją karierę rozwijał właśnie w tym regionie, a pierwsze kroki stawiał w Alicante CF. Jako junior grał jeszcze w Hercules CF, Torellano CF, Realu Murcia oraz Elche CF. W seniorskiej piłce zadebiutował w Torrellano Illice. W 2012 wyjechał do Rosji i podpisał kontrakt z Pietrotriestem Petersburg. Jego pobyt na wchodzie Europy nie trwał jednak długo i po roku wrócił do rodzimego kraju. Po dwóch sezonach znów zdecydował się na wyjazd z Hiszpanii i zakotwiczył na Cyprze, w Arisie Limassol. Kolejny raz jego przygoda zagraniczna skończyła się szybko, bo trwała zaledwie pół roku. Znów wrócił do Hiszpanii i grał w CD Eldense oraz rezerwach Villarealu. Z owych rezerw w 2017 roku trafił do Polski, a jego nowym klubem została Wisła Kraków. Podpisał z nią roczny kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejny rok. Zadebiutował w meczu z Pogonią Szczecin, strzelając bramkę oraz notując asystę. Łącznie w krakowskim klubie rozegrał 36 spotkań, zdobył 24 bramki i miał 7 asyst. Za sezon 2017/18 na Gali Ekstraklasy odebrał trzy statuetki – króla strzelców, dla najlepszego napastnika sezonu oraz za najlepszego piłkarza sezonu.

fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com
fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com

Z Krakowa do Warszawy

Carlitos nie zdecydował się jednak pozostać dalej w Krakowie, co wykorzystała Legia Warszawa. 5 lipca 2018 roku podpisał z wojskowymi 3-letni kontrakt, a zadebiutował w przegranym 2-3 meczu o Superpuchar Polski z Arką Gdynia. W sezonie 2018/19 zagrał w 45 meczach, zdobywając 19 bramek i notując 7 asyst. W następnym sezonie zdołał zagrać jedynie w 7 spotkaniach i przed końcem okienka transferowego został skreślony przez trenera wojskowych, Aleksandara Vukovicia. W tej sytuacji został sprzedany do Al-Wahda Abu Zabi. - Najgorszy moment na Łazienkowskiej? Ten, w którym musiałem odejść. Nie były to dla mnie łatwe chwile, bo bardzo się zżyłem z tym klubem. Legia dużo dla mnie znaczy. Nigdy nie zapomnę momentów, gdy cały stadion skandował moje nazwisko, doceniając poświęcenie i pracę dla klubu i dla nich. To coś zupełnie wyjątkowego (…) Wszyscy wiedzą, że ja nie odszedłem z Legii Warszawa z własnej woli, nie chciałem tego transferu. Zmusiły mnie do tego okoliczności – tak Carlitos komentował swoje odejście w rozmowie z „Super Expressem”.

fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie szło mu jednak tak dobrze, jak w Polsce i po pół roku przeniósł się do greckiego Panathinaikosu Ateny. Przez 2 lata gry w Grecji rozegrał 68 spotkań, strzelając 18 goli i notując 6 asyst. W 2022 roku zdobył z Panathinaikosem puchar Grecji. W obecnym sezonie rozegrał zaledwie jeden mecz, a trener Ivan Jovanović zakomunikował mu, że nie widzi dla niego miejsca w składzie.

Carlitos mierzy 176 cm wzrostu i waży 70 kg. Dobrze gra technicznie i ma nosa do strzelania bramek. Legia szukała zawodnika na pozycję „9” i wydaje się, że powrót Carlitosa może być idealnym wzmocnieniem.

WYNIKI SONDYPowrót Carlitosa do Legii to...
SUMA GŁOSÓW: 9383
START: 14.08.2022 / KONIEC: 21.08.2022



fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (131)

+dodaj komentarz
ac.milan - 17.08.2022 / 21:17, *.t-ipconnect.de

POCZEKAMY ZOBACZYMY!!! WIARA CZYNI .....

odpowiedz
Miszcz - 17.08.2022 / 09:41, *..

W słabej Wiśle grał rewelacyjnie więc może w słabej Legii też tak będzie grał

odpowiedz
gutek - 17.08.2022 / 07:34, *.chello.pl

kolejny dziadek w drużynie-na ligę wystarczy ale LM to się obliżemy

odpowiedz
Arek - 17.08.2022 / 08:46, *.163.202

@gutek: czy ty się z h na głowy zamieniłeß? LM? Można realnie powalczyć o LE ,przy odrobinie szczęścia , oczywiście trzeba zdobyć mistrza ,i dotrwać przynajmniej do 3 rundy eLM. Choć patrząc od strony finansowej to lepiej grać w LK i coś tam osiągnąć ,nadrobić punktów do rankingu i może za 3 lata dobrej gry w LK można zacząć marzyć o LM

odpowiedz
13 - 17.08.2022 / 11:00, *.204.50

@Arek: Wreszcie ktos z glowa na karku. Dokladnie tak powinni myslec Miodki, ale chyba niestety do tej pory mysleli jak kolega powyzej...

odpowiedz
Legia - 17.08.2022 / 07:19, *.centertel.pl

Legia schodzi na psy, coraz gorsze transfery, Carlitos jest wyjątkiem, jest po Nikoliciu napastnikiem którego Legia powinna zatrzymać za wszelką cenę. Jednak działacze Legii woleli ich za bezcen oddać.... Żałosne.

odpowiedz
Simon - 16.08.2022 / 21:54, *.t-mobile.pl

Jak wiadomo Carlitos nie lubi być sadzany na ławce i strzela fochy. Mam więc nadzieję że nie zabetonują teraz drogi do składu Muciemu tylko dlatego że jest Carlitos, bo Muci pokazuje się z dobrej strony i zasługuje na szacunek.

odpowiedz
quna - 16.08.2022 / 19:56, *.t-mobile.pl

Nr 70 czeka

odpowiedz
wojti - 16.08.2022 / 14:52, *.chello.pl

Carlitos ok....mam wrażenie że da nam dużo radości ale.....z trochę innej beczki....na transfermakt jest pełno fajnych napastników w róznych kwotach....za 300 do 500 k euro jest ich multum i mam wrażenie że każdy z nich da nam tyle samo co Carlitos a są i znacznie młodsi....czy ...z całym szacunkiem dla Carlitosa to wszystko na co nas stać...czy to najlepsza opcja bo kiedyś coś grał....zostawiam Was z tą kwestią.....podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki....jak widać można
hmmm....dodam więcej....to wygląda jak.....tonący chwyta się brzytwy

odpowiedz
mrsn - 16.08.2022 / 15:53, *.orange.pl

@wojti: problem w tym że trzeba jeszcze zachęcić czymś takiego zawodnik

odpowiedz
Pawełek - 16.08.2022 / 14:04, *.netfala.pl

No i co z tym Carlitosem???

odpowiedz
znajca - 16.08.2022 / 13:52, *.com.pl

Żeby tylko zatrybiło piłkarsko na linii Josue - Carlitos. I żeby nie okazało się, że obaj wymienieni będą koncentrować się na rywalizacji ze sobą nawzajem na częstotliwość wymachiwania gałęziami. Obym się mylił, ale wieszczę wewnętrzny konkurs na rozmiar iberyjskich cohones.

odpowiedz
masi - 16.08.2022 / 16:03, *.19.180

@znajca: cojones

odpowiedz
eri - 16.08.2022 / 19:10, *.com.pl

@znajca:

Zgadzam się w 100%, jedyną moją obawą jest to, że z dwoma takimi ananasami na boisku jak Josue i Carlitos, każdy sędzia będzie miał mało cierpliwości.

odpowiedz
Andrzej - 16.08.2022 / 22:31, *.centertel.pl

@eri: nie wiem jaki to zniesie Josue, ale teraz wolne powinien uderzać Carlitos. On chociaż trafiał, a Josue od roku podobno świetnie bije, ale ani razu nie trafił!

odpowiedz
Ania - 16.08.2022 / 13:29, *.centertel.pl

Za delikatny był/jest niestety. Moim zdaniem słaby wybór, ale jak nie było nikogo innego, to ten przynajmniej znany w L

odpowiedz
13 - 16.08.2022 / 13:35, *.205.14

@Ania: masz racje ze delikatny...
Ale czy widziałaś jego bramki od sezony z Wisłą az do teraz? Dobrze ustawiony i odpowiednio zmotywowany oraz zdyscyplinowany wciagnie lige nosem.

odpowiedz
13 - 16.08.2022 / 10:29, *.205.14

Do redakcji.
Transfer Carlotosa to najgoretszy temat.
Jakies wiesci?

odpowiedz
Pacocha - 15.08.2022 / 23:52, *.play-internet.pl

Jeszcze jeden wpis.. Większość moich przewidywań co do transferów się sprawdziła wiec ego rośnie:) ale muszę się tu przyznac ze krytykowałem i nie wierzyłem w Josue. Bije się w pierś bo teraz widzę ze to jest typ co ma gorąca glowe ale ma tez bardzo mocny charakter i duży talent. Cieszę się ze został. Myśle tez ze jako kapitan sprawdzi się bardzo dobrze. Przepraszam za brak wiary i trzymam kciuki za Josue!!!

odpowiedz
Pacocha - 15.08.2022 / 23:48, *.play-internet.pl

Cieszę się ze wrócił bo nie pokazał pełni możliwości poprzednim razem. To dobry zawodnik. Będziemy się jeszcze cieszyć jego grą. Nie krytykujcie Ziela bo robi co może. Myśle ze Legia pozamiata ta kartoflowa ligę z palcem...
Ważne żeby rosła w sile z każdym kolejnym oknem.
Jeszcze mógłby wrócić Boguś bo tego Pana naprawdę mega szanuje.. Legia Mistrz!!!

odpowiedz
Maverick - 15.08.2022 / 23:10, *.vectranet.pl

Ha ha i tak to nic nie da.Co z tego ze go teraz ściągną jak za rok pod koniec sezonu go sprzedadzą bo typ okaże się rewelacja.Odejdzie znów kilku czołowych piłkarzy i znów jak co rok będzie problem ze składem aby pogodzić europejskie puchary z liga.Widać co się teraz dzieje w poznaniu.Mnie to mierzi ani nie wzrusza.Ale pytanie,czy jest sens aby jakieś zagraniczne gwiazdki grały w naszych zespołach? ...Wydaje mi się ze nie. Ten caritas, mimo że jest dobrym piłkarzem, jednak uważam że jest całkowicie zbędny tak jak ten słoweniec Kramer...który nie istnieje.
Te wzmocnienia obojętnie kto by nie przyszedł i tak nic nie dadzą. Bo albo pol składu zostanie sprzedane albo samo odejdzie.I znowu trzeba będzie po prędce budować zespół w zasadzie od nowa.A przez ten czas legia odpadnie z pucharów oraz będzie na samym końcu ligi tak jak teraz są zdechlaki.Na co komu puchary skoro żadna drużyna nie daje rady!!!!
Zrobić ligę amatorska tak jak w Islandii san Marino i w innych krajach grać sama młodzieżą.Myślę ze liga może nie była by silniejsza ale ciekawsza dla oka ze względu na to ze każdy chciałby się pokazać, wybić się, a przez to poziom może stał by się wyzszy

odpowiedz
Kamilosz - 16.08.2022 / 15:21, *.plus.pl

@Maverick: zważaj że Zielek może każdego sprzedaż, ale z KOstją mają już poselekcjonowanych zastępców...

odpowiedz
Fan - 15.08.2022 / 21:18, *.centertel.pl

Masakra, pozbyli się Pekharta napadziora o klasę wyższa a wzięli tego leszcza ???????? jacku z co ty wyrabiasz

odpowiedz
Eduardo - 15.08.2022 / 21:26, *.toneticgroup.pl

@Fan: nie rozsmieszaj mnie. Obroncy nauczyli sie stylu gry Thomasa i drugi sezon to juz piach w jego wykonaniu

odpowiedz
Czyżby - 15.08.2022 / 21:34, *.play-internet.pl

@Fan: jełop taktyczny dupovicz zawitał na forum? Ten który Partizanowi odmówił a Stał miała go w d....

odpowiedz
13 - 16.08.2022 / 10:27, *.205.14

@Fan: Ze niby drewno lepsze od Carlita?
Czlowieku, drewno strzelal tylko jak mu spadlo na glowe... Taktyka typu laga na skrzydlo, wrzuta na leb i albo gol albo nie... Z nogi, to ja jego bramek duzo nie widzialem, drybling, kontrola pilki nie istnialo, wiec ten teges gosciu idz kredki flamaster i do toalety na robote

odpowiedz
ZenekL3 - 16.08.2022 / 17:00, *.chello.pl

@Fan: Pekharta nikt się nie pozbywał. Skończył się kontrakt i zażądał większych pieniędzy, które otrzymał u mniejszych gołodupców niż my.

odpowiedz
hajdukL - 15.08.2022 / 21:09, *.centertel.pl

Ja w udany powrót pozoranta Carlitosa nie wierzę, choć przyznaję, że bardzo byłem zadowolony gdy trafiał do nas pierwszy raz.
Tym, którzy sądzą inaczej i z takim uwielbieniem witają go ponownie dziwie się trochę bo albo ich pamięć zawodzi albo mało uważnie oglądali jego poczynania na boisku. Jak zwykle wolałbym się mylić w takich sytuacjach ale...pożyjemy zobaczymy. Może zmądrzał trochę, a formy całkiem nie zatracił.
P.S. Piotr Koźmiński hm, niezły pijar, ciekawe ile warty... A @Dimas bajeczek niech nie opowiada albo dorośnie.

odpowiedz
Wolfik - 15.08.2022 / 21:33, *.chello.pl

@hajdukL: Skoro zawiodły próby porozumienia z Pekhartem oraz Prijoviciem to pozyskanie Carlitosa należy traktować jak zbawienie. Takie są fakty, chociaż można polemizować który z wymienionych najbardziej przydałby się w Legii. Ja uważam, że na dzień dzisiejszy Carlitos to najlepsze wyjście.

Zgadzam się, że czas pokaże. Pamiętajmy jednak, że jak się nie ma co się lubi... Z młodym Rosołkiem na szpicy, czy nawet z Mucim za daleko nie zajedziemy. A sezon długi...

odpowiedz
grzesiek - 15.08.2022 / 21:58, *.centertel.pl

@Wolfik: jesli na prawde podpisali z nim kontrakt na 400 tys euro miesiecznie to pokazuje ze transfery byly kompletnie nie przygotowane. Za 400 tys euro rocznie wielu lepszych i przede wszystkim pewniejszych pilkarzy udaloby sie zakontrakrowac. Pozostaje miec naddzieje ze bedzie komu mu dogrywac a on bedzie wykorzystywal setki

odpowiedz
Dimas - 15.08.2022 / 22:43, *.info.pl

@hajdukL: pożyjemy zobaczymy - a wycieczki osobiste sobie daruj w necie to każdy kozak

odpowiedz
Wolfik - 15.08.2022 / 23:25, *.mm.pl

@grzesiek: Może by się udało, a może nie. Kolego zapominasz, że do ligi polskiej ci "wiele lepsi" nie walą drzwiami i oknami". Carlitos czy Ivi Lopez to perełki na które normalnie nie byłoby nas stać. Także cieszmy się, że taki zawodnik chce u nas grać. Oczywiście mam nadzieję, że kulawy czy spasiony nie jest.

odpowiedz
Zawsze z Legia - 15.08.2022 / 20:08, *.orange.pl

Z ciekawości sprawdziłem brameczki Carlitosa w Panatinaikosie i wygląda to bardzo obiecująco. Przede wszystkim wielki spokój. Tego młoda krew Legi będzie się mogła od niego uczyć. Dla chętnych skrót.
https://youtu.be/u-u24K1T6Qs

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 15.08.2022 / 19:09, *.play-internet.pl

Uważam,że "Carlitos" w Legii,to najlepsze,co nas mogło spotkać w tak chóyowych czasach.Oby tylko grał,a nie wchodził na końcówki spotkań.Co prawda nie bardzo wiem,w jakiej jest obecnie formie,natomiast skoro "dopłacił ze swoich" do tego transferu,to pewnie ma w planach "się solidnie odbudować" i znowu wyjedzie gdzieś indziej kopać piłkę.Cóż,budowania silnej Legii po mioduskim się nie spodziewam,więc nie sądzę,żeby jakoś długo "błyszczał" w naszej Legii.

odpowiedz
Dimas - 15.08.2022 / 22:50, *.info.pl

@FOREVER LEGIA: Opcja na ten sezon jakoś tłumu chętnych do grania u nas nie było, na naszą ligę spokojnie starczy - też obejrzałem jego 2 sezony wstecz zmienił styl na plus

odpowiedz
Andre as - 15.08.2022 / 17:30, *.play-internet.pl

Cała polityka transferowa Zielińskiego i Legii. Miały być 3, 4 transfery z jakością jest lapanie okazji. Ilu z dzisiejszych graczy dotrwa do czerwca i pozostanie na kolejny sezon walcząc o puchary w stolicy?. Musimy przejść na jakość i trzymanie zawodników w zespole a nie sprzedaż za czapkę gruszek.

odpowiedz
Afro - 15.08.2022 / 18:08, *.plus.pl

@Andre as: tak krawiec kraje jak mu materii staje. Miodek go oszukał jak nas wszystkich.

odpowiedz
Żyrardów - 15.08.2022 / 20:44, *.play-internet.pl

@Andre as:
Od początku mówił że ważna jest jakość
I to się zgadza

odpowiedz
olew - 15.08.2022 / 21:25, *.vectranet.pl

@Afro: Mnie nie oszukał, w ogóle nigdy ne rozmawialiśmy.

odpowiedz
Anty Kosta - 15.08.2022 / 16:43, *.plus.pl

To teraz sprzedajemy Slisza i budżet się zepnie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.08.2022 / 13:44, *.orange.pl

Zdania na temat D. nie zmieniam, ale zaczynam sie zastanawiać nad ponownym wykupieniem abonamentu C+.
Bo trafia do nas, jak na polskie warunki, Kozak nie z tej ziemi.
Jak on potrafi zakręcić, a jakie bramy sadzi.
Josue będzie dogrywał, Hiszpan będzie wykańczał. Kapi będzie szalał, bo Carlitos potrawi zawinąć i 5 graczy jedną nogą i dograć na milimetry. Zrobi się miejsce i dla Muciego. A Wszołek, Baku i Mladen będa kręcić takie wiatraki, że i tajfun zawstydzą.
Gdybym był młodszy i miał zdrowie, to pojechałbym na stadion i ryczał na cały głos: Carlitos, Carlitos, witaj Przyjacielu w domu....

odpowiedz
Hm - 15.08.2022 / 14:37, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: piłeś w święto???

odpowiedz
(L) - 15.08.2022 / 15:25, *.jmdi.pl

@Leśny Dziadek: :D :D :D

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.08.2022 / 16:08, *.orange.pl

@Hm: Z Ciebie jest taki kibic Legii, jak z musztardówki kieliszek do wytwornego szampana, podanego u najbardziej zamożnego szejka, na największym jachcie na swiecie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.08.2022 / 16:09, *.orange.pl

@(L): Kolega ma śmiech, jakby kobyła na blachę lała i do rytmu po niej tupała.

odpowiedz
axlrose - 15.08.2022 / 17:09, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Ale bierze kolega Dziadek pod uwagę, że zdarzają się kontuzje i wahania formy? Wtedy pasowało by zmienić Carlitosa, ale na kogo? A i Kapustka trochę szklany, Josue nerwowy, może za kartki pauzować. To trochę czarny scenariusz, ale naprawdę jeden napastnik nie wiadomo w jakiej formie to za mało. Muci może być, ale jeżeli utrzyma formę, to wiosną go sprzedadzą i zacznie się budowanie od nowa...
To ograny scenariusz od kilku sezonów, obym tym razem się mylił. Tak podpowiada serce, ale głowa pamięta...

odpowiedz
Tomek Mokotów - 15.08.2022 / 17:35, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek:

Heheh, starszy parę lat, po przeciętnych występach na jakichś zadupiach a ty świętujesz jakby wracał niewiadomo kto...

Lepszy on niż nikt, jeśli to prawda, że sam wykupił część kontraktu to ma motywację...

Umiarkowane zadowolenie z powrotu ale abonament C+ od razu...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.08.2022 / 18:57, *.orange.pl

@Tomek Mokotów: Na początek na miesiąc:)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.08.2022 / 19:04, *.orange.pl

@axlrose: Kolego, gdy dostaję emeryturę, to zaczynam "szaleć" - 3 posiłki dziennie i piwko do obiadu. Po 10 dniach piwa już nie ma, a w połowie miesiąca jem obiadokolację. Gdybym miał więcej kasy, to byłoby inaczej. Ps. Piwo już odstawiam, bo dostałem nowy rachunek za mieszkanie...
Na zakup Canal + mnie nie stać, mam sponsora - Leśna Babcia, która chętnie obejrzy filmy, a ja sport.
Niestety długi w klubie potężne, kasa pusta, biorąc to pod uwagę uważam, że transfery przyzwoite.
Poczekamy, zobaczymy.

odpowiedz
Dimas - 15.08.2022 / 13:25, *.info.pl

Ewidentnie koleś chce coś udowodnić, miał 2-3 lepsze oferty a sam dopłacił do transferu szacuneczek i jakoś się nie martwię że będzie grał tylko dla siebie także powodzenia

odpowiedz
Warszawiak1234 - 15.08.2022 / 13:22, *.autocom.pl

Znowu jest jazda z Vuko na legijnym forum! Czlowiek o przecietnych umiejetnosciach trenerskich, uratowal Legie od najwiekszej hanby od kilkudziesieciu lat. Czlowiek o wielkim sercu do Legii jest u Nas traktowany jak bura suka.

odpowiedz
Arek - 15.08.2022 / 13:29, *.t-mobile.pl

@Warszawiak1234: nie uratował.. utrzymanie wywalczyli piłkarze!!

odpowiedz
Matt - 15.08.2022 / 14:21, *.tpnet.pl

@Warszawiak1234: To jest Polska. A Carlitos wjedzie do Warszawy na czerwonym dywanie. Oby faktycznie zależało mu na grze, bo ostatnio u nas to było 50% Carlitosa z Wisły.

odpowiedz
chrisSiekierki - 15.08.2022 / 14:35, *.vectranet.pl

@Arek: Ale ci sami piłkarze zanim przyszedł Vuko przegrywali prawie wszystko...

odpowiedz
Co - 15.08.2022 / 15:03, *.play-internet.pl

@Arek: co zrobił tel jełop taktyczny? Carlitos bo każdej strzelonej bramce powinien tego jelopa pozdrawiać

odpowiedz
Wycior - 15.08.2022 / 15:15, *.vectranet.pl

@Co: a co ty jelopie zrobiłeś dla Legii!? Tylko konkrety! Porównamy je z robotą Vuko…

odpowiedz
grzesiek - 15.08.2022 / 13:12, *.centertel.pl

Kontrakt roczny 400 tys euro. To są jakieś jaja. Ale w tym klubie chyba juz nie bedzie nigdy nirnalnie chyba ze lesny wroci

odpowiedz
Zielu - 15.08.2022 / 13:04, *.chello.pl

Buhahahaha jeszcze tydzień temu pisałem że będziemy kontaktować kopaczy, którzy będą nam dopłacać.

odpowiedz
Wolfik - 15.08.2022 / 12:57, *.mm.pl

Carlitos bardzo dobrze zna specyfikę naszej ligi. Jeśli tylko jest zdrowy, będzie to mega wzmocnienie. Śmiem twierdzić, że w formie jest sporo lepszy niż Ivi Lopez. Tak naprawdę, to nie powinien w ogóle opuszczać Legii. Ale wszyscy wiemy, jak było. Sądzę, że trener Kosta odpowiednio go wykorzysta, co bedzie z korzyścią i dla Carlitosa i dla Legii.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.08.2022 / 16:12, *.orange.pl

@Wolfik: Pozdrowienia Kolego, wróciłem. Potrzeba takich, jak Twoja opinii, konkretnych, wyważonych i pożytecznych dla braci Legijnej, dla autentycznych Kibiców Wielkiej Legii. Trzym się ciepło.

odpowiedz
chrisSiekierki - 15.08.2022 / 12:20, *.vectranet.pl

Mimo że wolałbym Nikolicia lub Prijovicia to gdy się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Na naszą ligę to Carlitos jest ok, da radę.

odpowiedz
Co - 15.08.2022 / 12:24, *.play-internet.pl

@chrisSiekierki: Nikolicia zobacz jaki z niego już wrak napastnika. Od Carlitosa to obecnie autograf moze prosić:)

odpowiedz
Atmosferić - 15.08.2022 / 12:00, *.orange.pl

Carlitos to na ekstraklase super napastnik - problemem jego może być jego prowadzenie sie poza boiskiem. Trzeba też zbudować styl gry pod niego. Napewno lepszy Carlitos niż drewno Pekhart. Już nie mogłem patrzeć na to drewno, mimo że sporo strzelał 2 sezony temu. Legia nie może tak grać, na wrzutki - Legia powinna grać kombinacyjnie, krótkimi podaniami i wysokim pressingiem bez piłki jak Raków. To jest przyszłość. Nie możemy iść we wrzutki znowu.

odpowiedz
Sawo - 15.08.2022 / 11:59, *.t-mobile.pl

Vuko to najwiekszy rak jaki toczyl ten klub i symbol braku pomyslu Mioduskiego na Legie. Mam nadzieje ze ta pseudo legenda juz tu nigdy nie wroci. Ten zarozumialy beton taktyczny odpalil nie tylko Carlitosa ale tez Kuchego ( prawdziwa legende ) Novikovasa Malarza Hamalainena Cafu Pazdana Radovicia i paru innych. W tym samym czasie zameczal nas Kulenoviciem Skibickim Cholewiakiem Rosołkiem Pekhartem i Sliszem ktorego nazwal najlepszym transferem w historii Legii.

odpowiedz
Morda - 15.08.2022 / 12:09, *.orange.pl

@Sawo: Czy Ty żyjesz w alternatywnej rzeczywistości?

Nie pamiętasz jak Są Pinto wściekły ściągał Carlitosa za debilne dryblingi?

Odpalił Cafu? Malarza? Co Ty bredzisz

odpowiedz
chrisSiekierki - 15.08.2022 / 12:22, *.vectranet.pl

@Sawo: Przypominam że Pekhart był królem strzelców naszej ligi.

odpowiedz
ZenekL3 - 15.08.2022 / 12:26, *.chello.pl

@Morda: Debilne dryblingi? Ten gość był królem strzelców Ekstraklapy. Oczywiście nie każdy mecz miał dobry ale to nie jego wina, że w Legii trafił na bardzo słabych trenerów.

odpowiedz
grzesiek - 15.08.2022 / 13:41, *.centertel.pl

@Sawo: skonczylem czytać na " Kuchego( prawdziwa legende)

odpowiedz
Bezcenna legenda, nikt go nie chciał kupić - 15.08.2022 / 14:39, *.centertel.pl

@grzesiek: dokładnie tak!

odpowiedz
Wieczny fan Zielińskiego - 15.08.2022 / 16:29, *.plus.pl

@Morda Sawo :Carlitosa grał u Sa Pinto jako 9 i dlatego był słabszy niż w Wiśle bo to nie jest typowy snajper tylko musi grać z kimś w parze. Radovic i Hamalainen byli już skreśleni u Sa Pinto bo był wymog góry się ich pozbyć a Malarza sam odstawil i zaczął stawiać na Majeckiego ponadto Portugalczyk był pierwszy który zaczął już wcześniej stawiać na Kulenovicia. Vukovic sam zadecydował o Kucharczyku coz jego prawo a Novikovasa sam sprowadzał i później go odstawil a akurat pożegnanie wymienionych wcześniej było już za jego kadencji tak wyszło a co do Carlitosa to mu nie pasował jako napastnik i tyle taka miał wizję gry zespołu.

odpowiedz
Gość niedzielny - 15.08.2022 / 22:20, *.centertel.pl

@grzesiek: he he dokładnie

odpowiedz
Awf - 15.08.2022 / 11:48, *.33.231

Cale szczęście że na e ma już trenera AV w Legii. Chociaż w jego przypadku motywator nie trener. To nadużycie nazywać go trenerem. Faktycznie każdy trener w eklapie go nakrywał czapka. Do KR dużo mu brakuje. Już to widać

odpowiedz
Anty Kosta - 15.08.2022 / 16:51, *.plus.pl

@Awf: co by nie mówić Rosołek na skrzydle nie grał źle u niego o reszcie zapomnijmy swoje zrobił i tyle.

odpowiedz
Ten kto płaci ten wymaga - 15.08.2022 / 11:42, *.play-internet.pl

Jak faktycznie dopłacił te 150 kafelków to napewno będzie chciał je odzyskać w kolejnych dwóch latach

odpowiedz
A ten jełop - 15.08.2022 / 11:16, *.play-internet.pl

Dupovicz dorzuci się jak.Carlitos do transferu wkoncu żerował jełop 2 lata na L. Stal mongola nie chciała , Partizanovi odmówił hahaha to został ekspertem telewizyjnym.

odpowiedz
Urs72 - 15.08.2022 / 11:00, *.t-mobile.pl

Panowie , luzik zobaczymy jak jest przygotowany ? Jaka forma ? Jaka wydolność ? 400tys rocznie wypłaty do dobra kasa dla niego ,skoro nie zagrał nic w ostatnim klubie , czas bije na jego korzyść

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 15.08.2022 / 10:57, *.play-internet.pl

Wchodzi nowa moda, chcesz grać w Legi, z najlepszymi kibicami na świecie, to musisz dopłacić ????

odpowiedz
chrisSiekierki - 15.08.2022 / 12:25, *.vectranet.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Niedługo Ronaldo i Messi się zgłoszą ale oni już muszą dorzucić do transferu do Legii co najmniej po 2 mln euro, inaczej nie ma rozmowy...

odpowiedz
NAS - 15.08.2022 / 12:55, *.net.pl

@chrisSiekierki: hahahaha

odpowiedz
Olo - 17.08.2022 / 22:39, *.chello.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Raczej muszą dopłacać, bo nigdzie ich indziej nie chcieli! :D

odpowiedz
Coachbiedronka - 15.08.2022 / 10:29, *.play-internet.pl

Tobiasz-Mladenovic Jędrzejczyk Nawrocki Johanson -wszolek josue kapustka baku -Muci Carlitos .Ofensywny futbol ,problem z defensywnym pomocnikiem i kogo zdjąć ze środka.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 15.08.2022 / 09:52, *.plus.pl

Hit!!! Pan prezes nawet nie musiał wraz z dyrektorem wydawać całej kwoty bo typ sam dopłacił. Naprawdę mamy markę taka że każdy kto chce przyjść sam się oferuje i mamy w zanadrzu kilkunastu kandydatów na jego miejsce?

odpowiedz
Juri - 15.08.2022 / 09:08, *.centertel.pl

Ja tam lubię gościa,sam potrafi sobie bramkę wypracować. Carlitos powodzenia.????

odpowiedz
Robert Szenfeld - 15.08.2022 / 08:43, *.centertel.pl

To jest gość z Pewexu, Już samo nastawienie do transferu robi wrażenie . I na szczęście nie jest to ,, szklan, zawodnik,, ciągle kontuzjowany .
Mam nadzieję, że wszystko się uda .

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.08.2022 / 08:29, *.orange.pl

No i super, nigdy nie powinien odchodzić w takich okolicznościach, bo to piłkarz, który przerasta tę ligę i mógłby wyrobić sobie status jak Ivi w Rakowie.

odpowiedz
Van der Błąd - 15.08.2022 / 07:53, *.play-internet.pl

Mordy, Carlitos wolał dopłacić że swojej kieszeni 150 k euro, żeby grać u nas niż iść do Lecha i nie wydać nic. Taką postawę się szanuje! Mam nadzieję, że Żyleta doceni ten gest na trybunach i Carlitos zostanie przywitany brawami. :)

odpowiedz
skrzat - 15.08.2022 / 06:53, *.centertel.pl

W porównaniu do rosołka to mega wzmocnienie.Drugi plus nie potrzebuje czasu na aklimatyzacjie.

odpowiedz
Tom - 15.08.2022 / 06:20, *.t-mobile.pl

Czy to aż takie wzmocnienie nie wiem (bo ostatnio nie grał), ale gra podobny styl jak josue więc mam nadzieję że to wypali.

odpowiedz
Mierda Humana - 15.08.2022 / 01:13, *..

Z byłych kolegów, to tylko Jędza został, reszta to nowe twarze, może to dobrze bo jeśli wierzyć Lewczukowi i Cierzniakowi, to szatnia za nim nie przepadała i teraz ma szansę wrócić ze względnie czystą kartą i mam nadzieję, że także ze świadomością, że nie opłaca się ostentacyjnie gwiazdorzyć.

odpowiedz
Racja - 15.08.2022 / 13:34, *.t-mobile.pl

@Mierda Humana: za Cierzniakiem i Lewczukiem chyba nikt nie przepadał

odpowiedz
(L) eon - 15.08.2022 / 01:02, *.net.pl

Jak podpisze, to etat o nazwie "napastnik" będzie wypełniony, może zaklei to dziurę do końca sezonu. Ale czy on przez dwa lata kontraktu da rade pograć na w miarę wysokim poziomie?
No nie wydaje mi się. A w Akademii tez trudno wypatrzeć jakiegoś młodego , który za rok mógłby wchodzić do pierwszej drużyny. Trzeba trzymać kciuki żeby ten ewentualny transfer załatwiał problem napastnika chociaż do końca sezonu 22/23.Tak czy owak, problem napadziora o odpowiedniej jakości wróci pewnie za rok.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.08.2022 / 08:30, *.orange.pl

@(L) eon:

Co za bzdura. Albo jest dobry, albo nie. A nie, że przez rok może być, ale potem to nie wiem...

odpowiedz
Roma - 15.08.2022 / 08:46, *.lunet.eu

@(L) eon: a Włosi potrafili coś w tej akademii znaleść

odpowiedz
Kibi - 15.08.2022 / 00:27, *.net.pl

Trzeba przyznać że Jacek Zieliński stworzył dobrą pakę, szacun, wzmocnić trochę ławkę i lecimy po Mistrzostwo.

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 15.08.2022 / 09:53, *.plus.pl

@Kibi: Do Szpitala !!!!

odpowiedz
olew - 15.08.2022 / 09:59, *.vectranet.pl

@Kibi: Legia zawsze grała, gra i będzie grac o mistrzostwo !

odpowiedz
Kibi - 15.08.2022 / 12:27, *.net.pl

@olew: prawda !

odpowiedz
Wojt - 15.08.2022 / 00:08, *.pmcnet.pl

A i gdyby sie nie (musial) kopal z tym koniem i Carlitos grałby w Glasgow a nie ten caly Kulenovic to uwazam ze byla szansa awansowac, bo tylko tego nam brakowalo w tym meczu-napastnika! A moze legia by insczej stala teraz, e tam... Tylko gdybanie moje...

odpowiedz
Ja - 15.08.2022 / 00:52, *.play-internet.pl

@Wojt: już bez przesady. W Glasgow Legia stworzyła jedną sytuację, a tak to cały mecz desperacka obrona i wybijanie kilkudziesięciu dośrodkowań. Odstrzelić było ich można tylko wygrywając dwiema bramkami w Warszawie, ewentualnie doprowadzając do rzutów karnych.

odpowiedz
Arek - 15.08.2022 / 13:49, *.t-mobile.pl

@Ja: taktyka przygotowana przez Pinokio.

odpowiedz
ZenekL3 - 15.08.2022 / 00:05, *.chello.pl

A kto go nie chciał? Wukowicz, po pierwsze nie umiał z nim porozmawiać bo znał tylko język polski i bałkański a po drugie miał swojego nepota - Kulenowicza, którego wciskał po chamsku do pierwszej "11".

odpowiedz
Fefe - 15.08.2022 / 10:26, *.chello.pl

@ZenekL3: Vuković zna angielski i jeszcze kilka innych języków, przy tobie jest poliglotą bo ty pewnie znasz tylko język w swoich butach.

odpowiedz
ZenekL3 - 15.08.2022 / 12:05, *.chello.pl

@Fefe: Nie jestem poliglotą ale angielski znam i wiem jak go zna Wukowicz a co do innych języków to może zna albański jeszcze. Jest tak mądry, że szkołę trenerską w Białej Pod Lasce skończył tylko dlatego, że interweniował Boniek.

odpowiedz
Arek - 15.08.2022 / 00:02, *.tpnet.pl

To jest hit. Żeby typ sam dopłacał do transferu, tego jeszcze w życiu nie słyszałem. A już trochę żyję na tym świecie i tą piłką też już trochę się interesuję. Tylko już nie płakać po tych Rangersach, bo nie bardzo wiem, na jakiej podstawie jeden z drugim twierdzisz, że im to by strzelił, skoro na Gibraltarze nie strzelił, a grał przecież. Było, minęło. Teraz niech się wykaże i coś postrzela. A w ogóle, to najpierw niech podpisze.

odpowiedz
Wojt - 14.08.2022 / 23:57, *.pmcnet.pl

Transfer Mistrzostwo Swiata! Wczesniejszy etap w Legi? Z calym szacunkiem, musial sie kopac z sredniej klasy koniem (szacun oczywiscie z pewnej strony dla Vukovicia zeby ktos nie pomyslał ze go obrażam) i każdy kto na surowo patrzy na cala sytuacje i zna sie choc troche na pilce to wlasnie o tym wie!

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 14.08.2022 / 23:22, *.plus.pl

Dopłacił by zagrać w Legii - HIT Miodka i Ziela

odpowiedz
PawLo - 14.08.2022 / 23:10, *.mm.pl

Carlitos Witamy w Legii !!!

odpowiedz
sikbambu - 14.08.2022 / 23:08, *.centertel.pl

na ligę może być w ostateczności,
jednak na Europę do której mierzymy aby wkrótce wrócić może nie być to odpowiedni poziom umiejętności

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.08.2022 / 08:32, *.orange.pl

@sikbambu:

Hahaha, kolejna bzdura, powiedziana przez kogoś, który widział w akcji Carlitosa ZERO razy od czasu, gdy ten odszedł z Legii.

odpowiedz
matus007 - 14.08.2022 / 22:59, *.orange.pl

Jestem ZA !!!

odpowiedz
Paczkomat - 14.08.2022 / 22:37, *.plus.pl

Super, tylko wraca o 3 lata starszy a i wtedy dupy nie urywał....

odpowiedz
Carlo - 14.08.2022 / 22:37, *.aster.pl

Carlitos chyba nie wie że idzie obecnie do klubu „mem”, tzn cała ta liga i wszystkie drużyny to kpina ,mógłby iść do drugiej ligi włoskiej lub hiszpańskie ,lepszy poziom

odpowiedz
Kibic - 15.08.2022 / 00:07, *.net.pl

@Carlo: chyba coś Ci się pomyliło. Tylko Legia.

odpowiedz
go ( L ) den - 14.08.2022 / 22:32, *.orange.pl

Jeśli to prawda że dopłacił to jest to chyba rzadko spotykana sytuacja w chwili obecnej..tym bardziej szacun za to ????

odpowiedz
AAA - 14.08.2022 / 22:12, *.chello.pl

Wracaj chłopaku już nie ma Pinokia i drewnianego Kulenovica,
Dasz radę.

odpowiedz
Kibic - 14.08.2022 / 22:04, *.net.pl

Witamy znowu dobrze że chce u nas grać to bardzo dobry piłkarz, oby szybko dogadał się z drużyną.

odpowiedz
LELELELELELEEEGIIIAAA!!! - 14.08.2022 / 22:03, *.120.108

AMIKA POSRAŃ !0!ŚLĄSK!1!NO TO PIĘKNA KOLEJKA, I TAK DO KOŃCA PROSIMY...

odpowiedz
Uboot - 16.08.2022 / 18:08, *.play-internet.pl

@LELELELELELEEEGIIIAAA!!!:
Ty bardziej kochasz Legie czy nienawidzisz Lecha?
Bo mam wątpliwości

odpowiedz
olew - 14.08.2022 / 21:55, *.vectranet.pl

Tylko Vuko Go nie chciał , nie lubił Go, no to są różni ludzie.

odpowiedz
Korwinista - 14.08.2022 / 21:51, *.t-mobile.pl

Witam

odpowiedz
Trampek - 14.08.2022 / 21:50, *.net.pl

Info jest super. Jest tylko małe "ale " . Aby " ktoś z zewnątrz" nie zrobił " KRECIEJ ROBOTY " , aby zrobić wszystko , by Carlitos NIE grał w LEGII . A takie możliwości zapewne są . To może być jedyna przeszkoda , by tak się stało . Carlitos w LEGII czuje się dobrze , potwierdzając faktem , że sam z własnej kieszeni wykłada znaczącą kwotę , tu cytat : " Carlitos sam dopłacił do transferu 150 tys. euro". Osobiście nie jest mi znany taki analogiczny przypadek .

odpowiedz
Dezerter - 14.08.2022 / 22:10, *.orange.pl

@Trampek: Spoko, jutro jestem z nim umówiony na mały browar, na Starówce. Oczywiscie nazwy knajpy nie podam, z wiadomych względów. Carlitos jest znowu z nami.

odpowiedz
Fcm - 14.08.2022 / 21:42, *.centertel.pl

Bardzo dobry ruch! Strzeli na pewno kilka ważnych bramek.
Lepiej on niż Prijo.

odpowiedz
Pawciu - 14.08.2022 / 21:37, *.mm.pl

Pytanie dlaczego Lech odpuscil jego sciagniecie?
Niech swoje wysokie "ego" zostawi w samolocie

odpowiedz
Bolo - 15.08.2022 / 00:09, *.net.pl

@Pawciu: bo po pierwsze Carlitos nie chciał grać.w jakiejś amice a po za tym te sknery dawały tylko 59 euro.

odpowiedz
Levy - 14.08.2022 / 20:54, *.vectranet.pl

Nigdy nie zapomnę jak w meczu z Rangers Vuko posadził na ławie Carlitosa, który był w super formie kosztem tego Kulfonovica, tylko dlatego żeby Kulo został sprzedany za wyższą kwotę a Legia odpadła bo nie miał kto strzelać bramek
Żaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal :-(

odpowiedz
Kimbał - 14.08.2022 / 20:53, *.datapacket.com

Lubi browary doić na mieście.

odpowiedz
Frugo - 14.08.2022 / 21:16, *.cyfrowypolsat.pl

@Kimbał: i wino z dziwkami po ostatnim przegranym meczu sezonu który nie skończył się mistrzostwem.

odpowiedz
Zarobas - 14.08.2022 / 22:00, *.virginm.net

@Frugo: stać go! Kto bogatemu zabroni

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 14.08.2022 / 20:52, *.play-internet.pl

SUPER na to czekałem pelnia szczęścia byłoby jeszce sprowadzenie Prijovicia. Ale nie jest zle...

odpowiedz