fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Ostatni dzień promocji biletowej na mecz z Górnikiem!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Trwa sprzedaż biletów na mecz Legia Warszawa - Górnik Zabrze, który odbędzie się w najbliższy piątek, 19 sierpnia o godzinie 20:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Spotkanie zostało zaklasyfikowane do pierwszej kategorii cenowej, ale od ponad tygodnia trwa promocja klubu - wejściówki można kupować z 20% zniżką, która wynika z wysokiej frekwencji na ostatnim meczu przy Łazienkowskiej 3 (mecz z Piastem z trybun obejrzało 19 045 fanów). Promocyjne ceny kończą się dziś o północy!

KUP BILET NA MECZ LEGIA - GÓRNIK

"Przed nami mecz z Górnikiem. Rozkręcamy się dalej. Broń Boże nie poprzestajemy na tym co zrobiliśmy na meczu z Piastem. Każdy taki mecz ma nakręcać co raz lepszą frekwencję i przyciągać coraz więcej ludzi na stadion. Warszawa ma żyć każdym meczem Legii. Wy macie żyć każdym meczem Legii i robić wszystko aby inni też żyli. Piłkarze nie sprawiają już, że chcemy wydłubać sobie oko plastikowym widelcem z cateringu. Miejmy nadzieję, że tak pozostanie na dłużej i razem będziemy dalej jechać z k...! Mordy, ryje, byczki i bydlaki - widzimy się w piątek. Robimy swoje - dla Legii" - zachęcają do przyjścia Nieznani Sprawcy.



Cennik biletów na mecze Legii w sezonie 2022/23

Legia - Górnik - KATEGORIA A

Cennik biletów na mecze Legii w sezonie 2022/23

Schemat stadionu

KUP BILET NA MECZ LEGIA - GÓRNIK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Starszy - 17.08.2022 / 14:17, *.t-mobile.pl

Legia 4-Lechia1.

odpowiedz
1973pl - 17.08.2022 / 01:00, *.play-internet.pl

Pozdrawiam z Zabrza ????

odpowiedz
1973pl - 17.08.2022 / 00:59, *.play-internet.pl

I tak w eLM łoją nas kelnerzy????????????

odpowiedz
1973pl - 17.08.2022 / 00:56, *.play-internet.pl

Niech wygra lepszy

odpowiedz
1973pl - 17.08.2022 / 00:51, *.play-internet.pl

Pewnie wygracie bo obecnie GZ to zabawka w rękach pani prezydent... co lepszy to na targ
Ale i tak największa wiara jezt w Zabrzu!
A bardziej śmierdzi u was niż u nas, zatruwacie ŚRODOWISKO!!

odpowiedz
1973pl - 17.08.2022 / 00:46, *.play-internet.pl

Kto więcej przyciągnie Was na trybuny?
Prawie 2 mln, a na meczach po 13 tys.
Totalny śmiech legioności...

odpowiedz
dino - 17.08.2022 / 13:41, *.vtelecom.pl

@1973pl:
Fanatyków jest mniej więcej tyle samo w każdym mieście to że ktoś przyjechał za pracą do Warszawy nie oznacza że będzie chodził na Ekstraklase

odpowiedz
1973pl - 17.08.2022 / 00:43, *.play-internet.pl

ZS to najmniej ceniony klub w Zagłębiu i na GŚ... sami Zagłębiacy maką ich w... odchodach...
ZERO szacunku

odpowiedz
Januszek - 16.08.2022 / 15:43, *.chello.pl

"Mordy, ryje, byczki i bydlaki". tez wam sie to kojarzy z chlewem? Nie wiem jakas wiocha ??

odpowiedz
Władeczek - 16.08.2022 / 16:00, *.netfala.pl

@Januszek: Mi się kolarzy z chliwem somsiada faken.

odpowiedz
Arek - 16.08.2022 / 17:35, *.tpnet.pl

@Januszek: jak ktoś nie ma dystansu do życia i do siebie to widzi wszędzie wiochę. Jak patrzysz w lustro też widzisz wiochę?

odpowiedz
Peter - 17.08.2022 / 12:07, *.play-internet.pl

@Januszek: Dokładnie, też :-)

odpowiedz
juLek - 16.08.2022 / 14:06, *.orange.pl

Wszyscy na na Ł3 w piątek !
Koniec tygodnia, wieczór idealnie żeby iść na stadion podopoingowac i obejrzeć mam nadzieje zwycięstwo Legii.
Wszyscy na Legię w piątek !

odpowiedz
Michu - 16.08.2022 / 13:35, *.com.pl

Ale te komunikaty nsow są zalosne...

odpowiedz
Kalu Uche - 16.08.2022 / 14:46, *.centertel.pl

@Michu: jedziemy z k....i jedziemy z k....i jedziemy z k.....i

odpowiedz
Czytelnik - 16.08.2022 / 18:45, *.aster.pl

@Michu: ale przecież nikt Ci tego nie każe czytać Kolego.
Nie wiem czy to znak czasow, czy specyfika netu po prostu, ale mam wrazenie, ze wielu z komentujących na tej stronie tylko czeka, zeby sie do kogos o coś przyje..ć.
Komunikaty nie takie, oprawy nie takie, doping nie taki, frekwencja nie taka, transfery nie takie, trawa za malo zielona. Ludzie, opamietajcie sie:) pozdrawiam

odpowiedz
Straznik - 16.08.2022 / 23:49, *.plus.pl

@Czytelnik: no i już się przyjebałes

odpowiedz
Arek - 17.08.2022 / 11:47, *.centertel.pl

@Czytelnik: znak czasów niestety. Dzisiejsi ludzie są popie...oleni masakrycznie w dobie tych social mediów.

odpowiedz
M3 - 16.08.2022 / 13:28, *.zus.pl

Panowie tylko karnet i tylko Legia ! W dwu milionowym mieście 20 tysięcy powinno być sprzedane w dwa tygodnie. Wstyd.

odpowiedz
Gienek - 16.08.2022 / 13:36, *.netfala.pl

@M3: To jest Warszawa a nie jakaś Łuć, gdzie nie ma co robić w weekend i wszyscy walą na mecz. Tu jest mnóstwo innych atrakcji.

odpowiedz
Kiełek - 16.08.2022 / 14:49, *.centertel.pl

Jasne, ale mądre głowy zaraz Ci napiszą won na K6 ????

odpowiedz
Władeczek - 16.08.2022 / 11:22, *.netfala.pl

Bilet zakupiony faken. Mimo prognozowanych burz i deszczów pójdę i będę dopingował osobiście!

odpowiedz
fff - 16.08.2022 / 11:25, *.52.135

@Władeczek:

a można dopingować nieosobiście?

odpowiedz
Wycior - 16.08.2022 / 17:25, *.vectranet.pl

@fff: przez pełnomocnika.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 18.08.2022 / 07:24, *.play-internet.pl

@Władeczek: Czasy takie,że i maciorę można wnieść na stadion i z kumplami oprawić,więc lepiej na Ł3 niż przed OLED 84-)))

odpowiedz