Trening Legii w LTC fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Początek tygodnia w dobrych humorach

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po weekendowym odpoczynku drużyna Legii Warszawa rozpoczęła przygotowania do kolejnego ligowego spotkania. W zajęciach wzięli udział wszyscy oprócz kontuzjowanych Blaza Kramera i Jakuba Kisiela.

Fotoreportaż z meczu - 34 zdjęcia WoytkaPiłkarze stawili się w centrum treningowym po południu. Zanim wyszli na boisko odbyła się odprawa pomeczowa oraz półgodzinna praca w siłowni. Po piątkowym zwycięstwie w Łodzi humory wszystkim dopisywały .Trening rozpoczął się od tradycyjnej aktywacji pod okiem Stergiosa Fotopoulosa, następnie zawodnicy grali na utrzymanie, potem mieli serię sprintów. Po godzinie zajęć zmienili murawę i rozegrali turniej trzech drużyn. Sztab szkoleniowy podkreślał, że w dwuminutowych gierkach ważna jest intensywność. Na zakończenie Kosta Runjaić zarządził jeszcze kilka elementów taktycznych na całej szerokości boiska. Legioniści pracowali aż do zachodu słońca, czyli do godziny 20.

We wtorek i środę zespół będzie trenował przed południem. Mecz Legia Warszawa - Górnik Zabrze odbędzie się w piątek, 19 sierpnia o godzinie 20:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Zapraszamy!

Fotoreportaż z meczu - 34 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.