REKLAMA

Tenis

Pierwsze starty Kluczyńskiego w barwach Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nowym zawodnikiem sekcji tenisowej Legii Warszawa został Jan Kluczyński, który w ostatnich tygodniach zaliczył pierwsze starty dla naszego klubu. W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Krakowie, w singlu dotarł do ćwierćfinału. W mikście w parze z Oliwią Klimas zajęli miejsce trzecie.

Następnie zagrał w turnieju TE U-16 kat. 2 w niemieckim Wailbligen, gdzie w parze z Mateuszem Lange z AZS-u Poznań wygrali debla. Starty w juniorskich turniejach ITF w Poznaniu i Bytomiu nie przyniosły awansu do turnieju głównego. Przed legionistą występ w Tomaszewski Cup kat. pierwszej na kortach Legii przy Myśliwieckiej.

Wyniki Jana Kluczyńskiego w OOM:
I runda: Jan Kluczyński - Wojciech Biela 6-2, 6-3
II runda: Jan Kluczyński - Przemysław Nikołajuk 3-6, 6-4, 7-6(5)
1/4 finału: Jan Kluczyński - Bruno Kokot 2-6, 0-6

Wyniki Kluczyńskiego w mikście w OOM:
I runda: Jan Kluczyński/Oliwia Klimas (ST TieBreak) - Amelia Drozd/Wiktor Lewandowski 6-2, 3-6 [10-2]
II runda: Kluczyński/Klimas - K. Wahl-Maniecka/J.Tomawiak 1-6, 3-6

Wyniki Jana Kluczyńskiego w ITF Orlen Open Polska:
I runda el.: Jan Kluczyński - Filip Kana 4-6, 3-6

Wyniki Kluczyńskiego w ITF Juniorów Grand Prix Wojciecha Fibaka w Poznaniu:
I runda el.: Jan Kluczyński - Shevtsov 6-2, 6-7(1), 10-8
II runda el.: Jan Kluczyński - Biedermann 3-6, 2-6


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.