Staruch - fot. Woytek / Legionisci.com

W piątek osiemnastka Starucha

Woytek

- Właśnie mija 18 lat od kiedy wszedłem na gniazdo. I wiecie co? Po 18 latach nadal jest to dla mnie wielkim zaszczytem, pasją i wyzwaniem-prowadzić doping na najzajebistszej trybunie pod słońcem, móc być tam z Wami wszystkimi i robić razem z Wami to wszystko, z czego zna Żyletę pół świata - pisze "Staruch", któremu w piątek "stuknie" 18 lat prowadzenia dopingu na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Poniżej pełna treść zaproszenia, które wystosował na profilu Nieznanych Sprawców.



Kochane Kibolstwo,

Sierpień 2004 roku obfitował w ciekawe wydarzenia. NASA wystrzeliła w stronę Merkurego sondę, a Otylia Jędrzejczyk zdobyła złoty medal w pływaniu motylkiem na olimpiadzie. Pewnie to pamiętacie. A jeśli nie, to pamiętacie na pewno, że Wasz sąsiad z dołu jeździł wtedy całkiem nowym Golfem 3 ze spojlerem, w którym głośno słuchał Manieczek oraz Iwana i Delfina. Też nie pamiętacie?

To może przypominacie sobie, że ogromne nadzieje wiązaliśmy z przyjściem do Legii Leo Kurauzvione i Eddiego Stamforda. Nie?
Cóż, sami widzicie, że sporo się zmieniło.

Ale jedna rzecz od sierpnia 2004 roku się nie zmieniła: chłopak, który zaczął wtedy prowadzić doping na Żylecie, robi to do dziś :) Tak, dobrze liczycie. Właśnie mija 18 lat od kiedy wszedłem na gniazdo. I wiecie co? Po 18 latach nadal jest to dla mnie wielkim zaszczytem, pasją i wyzwaniem-prowadzić doping na najzajebistszej trybunie pod słońcem, móc być tam z Wami wszystkimi i robić razem z Wami to wszystko, z czego zna Żyletę pół świata.

"Osiemnastki" mają to do siebie, że zwykle jest impreza. Moją osiemnastką będzie piątkowy mecz Legii z gównem w wiadrze. Chciałbym zaprosić na Żyletę każdego z Was, kogo było mi dane spotkać na naszej trybunie przez te 18 lat. Tych, którzy być może trochę już poodpuszczali i tych, dla których z racji wieku mógłbym być ojcem. Zapraszam każdego z Was i dziękuję, że motywujecie mnie do tego, żebym nadal był na gnieździe-dla Legii, dla Żylety, dla Was.

A więc widzimy się w piątek. Weź na mecz szalik i białą koszulkę. Razem zedrzemy gardła, pobawimy się jak 18 lat temu i zapamiętamy tą imprezę na długo:)
Kanaaaadaaaaa!!!

Staruch

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (105)

+dodaj komentarz
Rafał N. - 19.08.2022 / 18:28, *.t-mobile.pl

Ale ten czas zasuwa... Pamiętam, że gdy w roku 2006 zaczynałem chodzić na Legię, Piotrek stał na gnieździe i do tej pory uważam, że jest mistrzem świata w tym, co robi. Nikt tak nie umie zmotywować jak on, zawsze powie coś fajnego lub rzuci jakimś żartem, a poza tym wydaje mi się, że jest naprawdę inteligentnym spoko gościem. Jako kibic Legii jestem bardzo zadowolony, że mamy właśnie takiego Gniazdowego. Piotrek, dzięki za to, co robisz i z okazji gniazdowej osiemnastki, życzę ci kolejnych osiemnastu lat na gnieździe i w ogóle wszystkiego najlepszego. Trzymaj się chłopie, pozdro.

odpowiedz
Daro - 19.08.2022 / 13:01, *.vectranet.pl

Tak trzymaj
Ty(L)ko LEGIA

odpowiedz
Hanior - 19.08.2022 / 07:42, *.134.226

Pozdro Staruch dziadu.

odpowiedz
Piotr 1984 - 19.08.2022 / 06:10, *.netfala.pl

Dzięki za wszystko!!! Nie poddawaj się!!!Na Legii od 1998 roku od 14 roku życia!!! Tylko LEGIA!!!






odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 18.08.2022 / 12:22, *.4.114

Z Rodzinnego Żyleta słyszalna całkiem dobrze. Niekiedy bluzgi nieadekwatne do sytuacji, czasami irytujące uciszanie przez prowadzącego, czasami zamulanie ale poza tym nieźle... :)

odpowiedz
Walerek - 18.08.2022 / 16:22, *.netfala.pl

@FC_ŻYRARDÓW: Idź na gniazdo, może poprawisz to o czym piszesz???

odpowiedz
Yeti - 18.08.2022 / 11:49, *.netfala.pl

Wszystkiego dobrego! Zapowiada się niezła frekwencja, może nawet 20 tys. pęknie, co jak na okres wakacyjny byłoby bardzo dobrym wynikiem.

odpowiedz
jasio865@wp.pl - 18.08.2022 / 08:56, *.play-internet.pl

NAJLEPSZE ŻYCZENIA!!! TRZYMAJ SIĘ!!!I TAK TRZYMAJ!!!Janek na Legii od 50lat!!

odpowiedz
FAN RÓŻYKA - 18.08.2022 / 08:47, *.38.17

A MOŻE BY TAK NA JUTRZEJSZYM MECZU WSZYSCY CO PROWADZILI DOPING BY TAK POPROWADZILI KAŻDY PO 10 MIN ? ;-) RÓŻYK NA TRZEŹWO I NA BIAŁO NA GNIEŹDZIE ;-) A RÓŻYK : NA TRZEŹWO I NA BIAŁO NIGDY NAM SIĘ NIE UDAŁO ;-)

odpowiedz
GrzeLeg - 18.08.2022 / 06:46, *.157.170

Kawał czasu na gnieździe. Powodzenia Piotrek!!!

odpowiedz
Imie(L)iński - 18.08.2022 / 03:05, *.chello.pl

Staruch , a ja Ci życzę na 18tkę jak najmniej "Nie poddawaj się" !
;)

odpowiedz
PedroS-c - 17.08.2022 / 21:34, *.telnetropczyce.pl

"Tę" imprezę...

odpowiedz
PedroS-c - 17.08.2022 / 21:31, *.telnetropczyce.pl

Otylia Jędrzejczak. Jędrzejczyk to gra w Legii.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 17.08.2022 / 20:21, *.play-internet.pl

-bo lat '80 tych nie ma co porównywać,bo zmieniło się wszystko co dotyczy kibicowania,tak na meczach u siebie,jak i na wyjazdach.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 17.08.2022 / 20:17, *.play-internet.pl

A ja mam szacunek dla wszystkich,którzy zajmowali się prowadzeniem dopingu na Legii.Jedni byli lepsi,drudzy trochę słabsi,ale przecież każdy wkładał serducho w to,żeby doping na Legii był "legendarny".Co prawda dzisiaj mamy zupełnie inne podejście do dopingu,niz np w latach '90 tych,bo lat '80tych n

odpowiedz
gazza - 17.08.2022 / 19:30, *.inetia.pl

A komu ja wysyłałem w akcji do więzienia pocztówkę z życzeniami ???
Pocztówka była tak zrobiona że była na niej narysowana choinka bożonarodzeniowa z bombkami a każda bombka miała literę - napis z bombek był taki - D O N A L D M A T O L E ...nie żebym sie chwalił ale takie coś powinno być w muzeum Legii jako ciekawostka kibicowska bo wtedy to była cenzura i takie hasło by nie przeszło w życzeniach do więzienia...

odpowiedz
Adson 78 - 17.08.2022 / 17:01, *.plus.pl

Ja będę na 100 % ( L ) ♥️????????

odpowiedz
Micha(L) - 19.08.2022 / 01:07, *.chello.pl

@Adson 78 : mecz Pucharu Polski w Grójcu i ........złamany maszt;), a Różyk dalej jedzie z dopingiem:) Pamiętam, jak dostał "gumą pod żebro "w Poznaniu (trybunę odpalali na 30 tys. kibiców, czy coś;)), gdy Włodar (King;)) strzelił na 1-0 dla Nas, a za kilka dni jechaliśmy na "sławny" (Ruen te sprawy...+ fajny dym i flaga Jagii w pociągu:)) na mecz z Jagą do Białego na stadion Hetmana. `'Korpus" miał fioletowy;)
p.s. to były czasy Panie;)

odpowiedz
Januszek - 17.08.2022 / 16:35, *.chello.pl

Nacisnij guzik ej Rozyk nacisnij guzik !!!

Rozyk Spiderman sialalala :D

to se ne wrati...

teraz to .. jest syf kila i mogila.... nie poddawaj sie... litosci

odpowiedz
Onufry - 17.08.2022 / 19:30, *.virginm.net

@Januszek: jego teksty byly najlepsze, i to ublizanie ale w sympatyczny sposob typu "kur...mongoly spiewajcie" hahahaha, albo "kto nie spiewa ma murzyna w lozku"

odpowiedz
Fan Rozanca - 18.08.2022 / 11:26, *.144.237

@Onufry: czesto tez slowo Mamuty padalo;)

odpowiedz
U - 17.08.2022 / 14:27, *.144.239

Bosman,Alchim,Tulipan,Bialko,Rozyk,Maniana,Spiewak,Staruch,Levis,Szczesny, wiecej gniazdowych nie kojarze, pewnoe byli przed Bosmanem ale to nie moje czasy..

odpowiedz
syrenka - 17.08.2022 / 12:29, *.orange.pl

ach jaka szkoda, że nie mogę przyjechać! Legio chciałbym Ciebie znowu móc ujrzeć....może niedługo się uda...Pozdrowienia z Konina ! Dobrego wyniku i dobrej zabawy!

odpowiedz
Gruby - 17.08.2022 / 11:31, *.144.239

Ja pamietam jak Manian prowadzil doping na jednym meczu kadry i dyrygowal wyjetym z kieszeni srubokretem hahahaha fajme czasy

odpowiedz
Młynów - 17.08.2022 / 11:22, *.chello.pl

Ja jeszcze pamietam jak Bosman wchodził na gniazdo. Rozyk z niego spadł, był ram jeszcze taki z wąsem nie pamietam ksywy. Oczywiście Achim. Stare dzieje. Mi już stuka ćwierć wieku od kiedy poszedłem na Legię. Z Lubinem 1:1 w 1997. Stary Kosa pamietam jeszcze śmigał po lewej????

odpowiedz
1916 - 17.08.2022 / 14:08, *.144.239

@Młynów : z wasem to Bialko, spadl z gniazda w 98r, byla karetka

odpowiedz
Edek - 17.08.2022 / 23:18, *.centertel.pl

@Młynów : To ja się dopiero w 1998 urodziłem. Pierwszy mój mecz był w 2011 w Bydgoszczy ????i od tamtej pory prawie każdy mecz na Ł3 i kilka wyjazdów do 2019 kiedy musialem wyjechać i myślę sobie czasami, że w ch... z Legią przeżyłem. Teraz mogę jedynie być na jednym meczu w roku, bardzo mi tego brakuje.Ogólnie to właśnie takim ludziom jak Ty dziękuję za to co mogłem czuć kiedyś, a teraz tak bardzo boli jak jest mecz, a ja jedynie mogę tylko w TV ogladać????. Jeszcze raz dziękuję ????

odpowiedz
Filip - 17.08.2022 / 10:48, *.play-internet.pl

Numer Jeden na zawsze Alchim w swojej białej czapeczce Nike,później Różyk bez dwóch zdań no i nie zapomniana akcja jak Muzyk wypadł z gniazda i sierd.... Później z karetki ale to inne czasy wtedy to i golf trojka to nawet w projekcie nie był ale szacunek i dużo zdrowia dla Starucha oddal jak by nie było kawał swojego życia Legii

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 17.08.2022 / 09:59, *.4.114

Najlepszymi prowadzącymi wg mnie byli Bosman i Alchim, ale to już trochę minęło :). Z punktu widzenia Rodzinnego doping na Żylecie wygląda całkiem dobrze :).

odpowiedz
FAN ROŻYKA - 17.08.2022 / 08:56, *.38.17

ROŻYK SPIEDER-MAN SIALALALA , RÓŻYK SPIDER-MAN SIALALALALA ;-)

odpowiedz
Alex Bielany - 17.08.2022 / 12:03, *.autocom.pl

@FAN ROŻYKA : Krzysztof Rozaniec to Legii jest ukochaniec :-)
Rozyk byl wiecznie naj..any i nie wymagal trzezwosci na wyjazdach, ba nawet nietrzwosc byla wkazana, a i potrafil smieszne teksty kolicznisciowe wymyslac

odpowiedz
Zlb - 19.08.2022 / 04:25, *.t-mobile.pl

@Alex Bielany : Błogosławione browary Warszawskie...czestochowa.Oj działo się tam wtedy.

odpowiedz
13 - 17.08.2022 / 07:10, *.205.100

Staruch, powiem krótko!

Dziękuję!

Dałeś mi Nadzieję za młodu!
Dałeś mi Honor i Siłę by z tym gównem walczyć...
Wychowałeś mnie na wojownika, a nawet mnie nie znasz...

Domniemam, że takich jak ja moze byc wiecej!

Pamietaj o tym Bracie, że dla mlodego byles i jestes przykładem!

I choć nie jestem już młody to w sercu nigdy ta nadzieja nie zgasnie, która dostałem od Ciebie.

Życzę udanej imprezy!



odpowiedz
gazza - 17.08.2022 / 06:51, *.inetia.pl

Dobra robota - Raz dobrze, raz kiepsko ale mimo wszystko na plus - Wszystkiego Dobrego Życzę !

odpowiedz
Alan - 17.08.2022 / 06:01, *.t-mobile.pl

Z 'gniazdowych' tych co pamietam dla mnie Alchim nr.1, Staruch też oki choć osobiście uważam za dużo swego czasu się lansował.

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 17.08.2022 / 08:17, *.52.135

@Alan:

skrót "nr (numer)" piszemy bez kropki

odpowiedz
Michu - 17.08.2022 / 11:40, *.com.pl

@koneser polskiej piłki klubowej:
Zdanie zaczynamy wielką literą a kończymy kropką.

odpowiedz
Bbk - 17.08.2022 / 21:39, *.mycingular.net

@koneser polskiej piłki klubowej: kolejny polonista

odpowiedz
Micha(L) - 19.08.2022 / 01:15, *.chello.pl

@Alan: naprawdę??????? będziecie się o to kłócić???? na moim "Wolsko-Mirowskim" Osiedlu dalibyście sobie "po razie", ale widać inne czasy......szkoda. Ty(L)ko Legia!!!!!!!!!!

odpowiedz
Rysio - 17.08.2022 / 01:19, *.play-internet.pl

Trybuna Kryta,naszym napojem jest pryta!

odpowiedz
Aejao - 17.08.2022 / 00:22, *.t-mobile.pl

Trzeba przyznać,że to jest akurat powód szczególny więc:
...WSZYSCY KURVVA NA MECZ!!!!

odpowiedz
Atmosferić - 17.08.2022 / 00:02, *.orange.pl

Coraz bardziej mi się podoba że Legia często gra w piątki - w weekendy często oglądałem mecze lig zachodnich zamiast ekstraklapy a teraz sobie Legie można pooglądać. Legia praktycznie przed tą katastrofą nie grała w piątki. Ma to swoje pozytywne strony.

odpowiedz
dino - 17.08.2022 / 11:21, *.plus.pl

@Atmosferić:
Pozytywne strony że nie gramy w pucharach bo tobie transmisje nie zachodzą... i taki post pod 18tka Starucha

odpowiedz
Imie(L)iński - 18.08.2022 / 03:16, *.chello.pl

@Atmosferić: zaaebiście, gdy Legia gra w piątki. Zostają dwa pełne dni do z eba nego poniedziałku;)

odpowiedz
Mamut - 16.08.2022 / 23:27, *.t-mobile.pl

Ivana dalej czasami słucham, tylko , że inny hit a mianowicie "miska ryżu"

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 17.08.2022 / 08:16, *.52.135

@Mamut:

kurde, nie znałem tego, jakże trafny kawałek, dzięki!

odpowiedz
Mamut - 17.08.2022 / 08:56, *.t-mobile.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: bardziej aktualny

odpowiedz
Na Legii 40 lat... - 16.08.2022 / 23:24, *.211.118

Mój ranking gniazdowych:
1. Różyk
2. Alchim
3. Bosman
4. Babicz
5. Staruch
10. Szczęsny

odpowiedz
Kacper - 17.08.2022 / 10:49, *.centertel.pl

@Na Legii 40 lat...: Jeszcze byli Maniana, Wąski i Levy.

odpowiedz
Tulipan nie Kalibabka - 17.08.2022 / 11:34, *.144.239

@Na Legii 40 lat...:
Ja osobiscie lubilem na plocie Tulipana vel Slepego, gosc mial mial energie charyzme i pasje jeszcze wieksza od Starucha.
Ogolnie numer jeden byl Alchim na gniezdzie i jego Ccccceeeeeeeeeeeeeee

odpowiedz
zp - 17.08.2022 / 11:44, *.centertel.pl

@Na Legii 40 lat...: a kto to jest Babicz ?

odpowiedz
zp - 17.08.2022 / 11:46, *.centertel.pl

@Na Legii 40 lat...: i jest jeszcze w Twoim wpisie jeden mega babol ale jeśli na Legii od 40 lat, to sam zauważysz napewno ????

odpowiedz
ndm - 17.08.2022 / 14:27, *.172.86

@Na Legii 40 lat...: Trzeba być niespełna rozumu, żeby Starucha oceniać gorzej niż Bobicza. Z całym szacunkiem do Bobicza, bo też gość z niego fest, ale Staruch wyniósł poziom dopingu na wyższy poziom. Tak samo Różyk przed Alchimem? Raczej innymi kryteriami się kierujesz niż powinieneś. Ze Staruchem mógł się równać jedynie Alchim w najlepszych swoich czasach. Ale to były inne czasy, inna trybuna, inni ludzie. Bosmana na gnieździ widziałem tylko kilka razy bo jeszcze wtedy nie jeździłem regularnie ze względu na mój wiek. Różyk to już moje czasy, ale uważam, że jednak troche mu brakuje pod każdym względem do Alchima i Starucha. Ale to też legenda Żylety i Legii, pewnie z ponad 500 wyjazdami na koncie.

odpowiedz
Kibic L - 18.08.2022 / 06:08, *.t-mobile.pl

@ndm:
Z tym Lewym to śmieszny jesteś. Wszedł w Gdańsku na płot i nie mógł zejść...

odpowiedz
Kibic L 2 - 18.08.2022 / 23:18, *.centertel.pl

@Kibic L: to nie ten...

odpowiedz
(L) - 16.08.2022 / 22:42, *.ilabs.pl

Szkoda ze nie ma jubileuszowego meczu NS tak.jsk w 2005...

To było mega

odpowiedz
(L) - 17.08.2022 / 06:00, *.ilabs.pl

@(L):

Literówka. Tak jak w 2015

odpowiedz
mojo jojo - 16.08.2022 / 22:31, *.t-mobile.pl

1916 (L)at!

odpowiedz
Wrks - 17.08.2022 / 14:22, *.144.239

@mojo jojo: a na Woly fajno jest, mozna flaszkie obalyc! Pozdro Jojek;)

odpowiedz
Uboot - 16.08.2022 / 22:28, *.play-internet.pl

Ja pamiętam świetna prowokacje pod narodowym i przyśpiewkę-Donald matole:)))
Która okazała się proroczą
I cenę jaka Piotrek zaplacil

odpowiedz
Maverick - 16.08.2022 / 22:21, *.vectranet.pl

Echh,panie staruch z przykrością musze zawiadomić iż nie stawie się w najbliższy piątek na mecz z Górnikiem gdyż legia,,za twojej kadencji"może nie chyli się upadkowi ale zalicza bardzo ostry zjazd w dół zarówno jak i cała liga która obecnie w europie jest na 26 miejscu w porównaniu z przed ok,18 laty gdzie zajmowała miejsce 18.A zatem panie gniazdowy legia za twojej kadencji upada.Pytanie brzmi;czy jest to twoja wina ze legia z roku na rok do łuje?czy wina leży po stronie kogo innego...Co z tego ze przyjdę na mecz,skoro może być,albo ustawiony albo legia z jakiegoś tam powodu przegra bądź z remisu je mając kompletnie w głebokim poważaniu nasz doping. Kiedyś jak chodziło się na legie to piłkarze po strzelonym golu wspinali sie po płocie na starej zylecie np. Radovic Svitlica Kucharski bądź inni zawodnicy. Poziom był znacznie wyższy.A dziś polska pilka to komercja to biznes nastawiony na sprzedaż młodych 16 letnich piłkarzy jak to ma w przypadku Jagiellonii oraz legii gdzie 16 latkowie zamiast grać w PL wyjeżdżają, ,za chlebem" na zachód. Powstaje więc pytanie po co chodzić na te mecze skoro piłkarze i tak mają nas w.....
Nie mam nic do ciebie panie gniazdowy,bo prowadzisz doping. Ale jest mi przykro jeśli ja przez pełne 90 min.zdzieram gardło a piłkarze mają to w nosie.Życzę tobie abyś z legia zdobył mistrzostwo Polski w obojętnie jakiej formie i abyś mógł zabawiać dalej kibiców ze słynnej na cały kraj"Zylety"
Pytanie tylko czy jest sens dopingować oraz gardła na maxa zdzierac skoro grają coraz to gorzej. Może trzeba iść w zupełnie odwrotnym kierunku...

odpowiedz
Piotrek (L) - 16.08.2022 / 22:38, *.vectranet.pl

@Maverick:
Ale zajebiscie że Cie nie będzie :)
My będziemy!!

odpowiedz
MIODUSKI WON! - 16.08.2022 / 22:41, *.chello.pl

@Maverick: idź I nie wracaj. Naucz się pisać bydlaku Legie z dużej litery bo z tego co widzę to inne kluby tak piszesz I skończ tego chłopaka mieszać z tym co się w klubie dzieje. CHCWS

odpowiedz
TopCWKS - 16.08.2022 / 23:05, *.play-internet.pl

@Maverick: list do Dariusza m. herbu golodupiec napisz! Zgadzam się że na starej Żylecie był lepszy klimat, więcej fanatyzmu, piłkarze byli lepsi, liga była mocniejsza,wyjazdy były ciekawsze(chociaż w2004 już nie trak bardzo) Ale Co do k..wy nedzy ma do tego Staruch???
Do niego mógłbyś mieć zarzuty jakby słabo prowadził doping lbie! Masz pełna rację,nie przychodz

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 16.08.2022 / 23:33, *.play-internet.pl

@Maverick: Zadziwiajające, że Legię piszesz z małej litery i to kilkukrotnie, a Górniki i Jagielonię z dużej. Co do młodych piłkarzy to owszem wyjeżdżają z kraju ale przesadzasz, że w wieku 16 lat (oprócz wyjątków) i co to ma wspólnego z dopingiem i w tym przypadku z jubileuszem Piotrka. No cóż przyszła mi na myśl nasza przyśpiewka z wyjazdów (nie wiem czy jest kontynuowana) Pazie, pazie na razie!

odpowiedz
aqweds - 17.08.2022 / 00:01, *.vectranet.pl

@Maverick: w***j i więcej nie przyłaź, nawet jak Legia będzie grała w Lidze Mistrzów

odpowiedz
Banioo - 17.08.2022 / 00:22, *.centertel.pl

@Maverick: ty gościu jesteś jakiś poj...ny! Co ma Piotrek do formy piłkarzy, a przede wszystkim całej ekstraklapy???? Wypier.. z tego forum trollu!!!!

odpowiedz
odpowiedź - 17.08.2022 / 00:49, *.vectranet.pl

@Maverick: Bogu niech będą dzięki że nie będzie cię na tym meczu :)

odpowiedz
13 - 17.08.2022 / 07:04, *.205.100

@Maverick: O ja pierdo_e! Zablokuj ta stronę. Zapomnij o Legii i znajdz sobie forum jakiegoś FC Zjeby, tam beda doceniać twoje zjeba_e komenty. Masakra. Gdzies Ty sie wychował?

odpowiedz
Olomanolo - 17.08.2022 / 07:14, *.com.pl

@Maverick: Legia Legii pisze się z dużej litery a nie z małej - Legionisto od siedmiu boleści ( chyba jesteś za jagielonią )

odpowiedz
dejne3 - 17.08.2022 / 07:30, *.chello.pl

@Maverick: Taki z ciebie Maverick,że nie masz nic wspólLnego ani z piLotażem, ani z Legią, nie męcz buŁy gościu, zanim coś napiszesz dwa razy pomyśL

odpowiedz
L - 17.08.2022 / 08:47, *.autocom.pl

@Maverick: ale ty masz zje..ne myslenie nie przychodz wogole na Legie tfuu

odpowiedz
Suchy - 17.08.2022 / 11:18, *.virginm.net

@Maverick: Typowy kibic sukcesu

odpowiedz
Daniel - 17.08.2022 / 11:49, *.centertel.pl

@TopCWKS: qle doping w sumie jest na srednim poziomie

odpowiedz
(L) - 17.08.2022 / 13:22, *.play-internet.pl

@Maverick: typowy kibic sukcesu miernota z ciebie zacytuję teraz"Kibicem się jest a nie bywa"fajnie że cię nie będzie-brawo Staruch

odpowiedz
Afro - 19.08.2022 / 10:07, *.ncs2012.pl

@Daniel: przyjdź i podnieś

odpowiedz
Takashi - 16.08.2022 / 22:12, *.t-mobile.pl

Wielki szacun dla Ciebie,Piotrze. Dzięki za wszystko,co robiłeś,robisz i będziesz robić na najwspanialszym stadionie na świecie. Jesteś swoistą legendą tego Klubu. Szacun,że nigdy nie dawałeś się przeciwnościom i wracałeś tam,gdzie Twe miejsce.

odpowiedz
Sebastian.L - 17.08.2022 / 11:11, *.166.137

@Takashi: Chłopie legenda jeśli chodzi o gniazdowych to Bosman, Alchim, Różyk
. To nie przesadzałbym z tym stwierdzeniem legenda. Za dużo swego czasu był lansu i gwiazdorstwa

odpowiedz
Lemiesz Grochuw - 16.08.2022 / 22:11, *.52.135

No wreszcie chłopak ma 18 lat, może już legalnie pić Kró[L]ewskie, a nie kitrać w plecaku w specjale, sto lat!!!

odpowiedz
STARA (L) - 16.08.2022 / 22:07, *.play-internet.pl

Ja jeszcze śpiewałem na drewnianych ławkach z Andrzejem "Bosmanem "
To były czasy...

odpowiedz
Robert - 16.08.2022 / 23:33, *.centertel.pl

@STARA (L): Alchim, Różyk vel Różaniec, Maniana, Ś.P. Śpiewak - każdy ma swoje miejsce w historii Żylety.

odpowiedz
Micha(L) - 17.08.2022 / 01:37, *.chello.pl

@STARA (L): Działo się'}

odpowiedz
Fan - 17.08.2022 / 05:26, *.plus.pl

@Robert: Żyleta to była na starym stadionie teraz to zwykła zbieranina w wiekszosci małolatów nie obrażając nikogo ale większość nie wie po co przychodzi i gdzie się znajduje oraz jak się zachować niestety.

odpowiedz
grzesiek - 16.08.2022 / 21:45, *.centertel.pl

Mi sie wydaje ze staruch dluzej prowadzi juz doping niz od 2004 roku ale of course moge sie mylić. Raczej by tylu kiboli nie udalo mu sie zrobic w trąbe hihi

odpowiedz
Żyrardów - 16.08.2022 / 21:33, *.play-internet.pl

Szacun dla Ciebie

odpowiedz
(L) - 16.08.2022 / 21:31, *.ilabs.pl

Przyjdźmy dla Legii, dla Piotrka, dla siebie.

LTM!

odpowiedz
Atmosferić - 16.08.2022 / 21:31, *.orange.pl

"Moją osiemnastką będzie piątkowy mecz Legii z gównem w wiadrze." - no to nie zaciekawie :-D

odpowiedz
Andrzej z Marek - 16.08.2022 / 21:03, *.151.68

Różyk jednak lepiej prowadził doping. Legenda.

odpowiedz
Kamień - 16.08.2022 / 21:18, *.chello.pl

@Andrzej z Marek:
cały czas chodzi na mecze. Przyjdź i mu to powiedz.

odpowiedz
Bie(L)any - 16.08.2022 / 21:34, *.centertel.pl

@Andrzej z Marek: nie świruj, to już Alchim lepiej prowadził niż Różyk. Zobacz ile Staruch lat się tym zajmuję, on to kocha tak jak my wszyscy Legie Warszawa

odpowiedz
Stary pijak - 16.08.2022 / 21:37, *.vectranet.pl

@Andrzej z Marek: Zgadzam się kto pamięta ten wie… ale szacun dla Starucha za wszystko..

odpowiedz
Pag - 16.08.2022 / 21:48, *.113.218

@Kamień: kurde, No właśnie od razu mi się jakoś Różyk skojarzył. Fajnie ze chodzi:) niektóre jego teksty były mega odjechane:) niepowtarzalny klimat na Żylecie robił. Niezależnie, sto lat dla Starucha!

odpowiedz
(L) - 16.08.2022 / 22:14, *.ilabs.pl

@Pag:

Z całym szacunkiem dla obu Panow ale.... mylisz się.
Klimat klimatem a prowadzenie dopingu prowadzeniem dopingu

odpowiedz
Leszek Rzezimieszek - 16.08.2022 / 22:18, *.metrointernet.pl

@Andrzej z Marek:
a i trudniej chłopina miał. Trybuna rozciągnięta wzdłuż całego boiska o on nas i bez mikrofonów i głośników ogarniał.
No i pił chyba więcej ale to akurat może i mu pomagało ;)
Zdrowia Różyk !!!

odpowiedz
Aron86 - 17.08.2022 / 02:14, *.play-internet.pl

@Andrzej z Marek: heh... Stare dobre czasy. Pamiętam jak Różyk listopadzie 2004 w Grójcu na Pucharze Polski na gniazdo wszedł.... Hehe.... Po czym się ten słup złamał .... Hehe...

odpowiedz
gazza - 17.08.2022 / 06:55, *.inetia.pl

@Andrzej z Marek:
Ja pamiętam mecze gdzie się śpiewało "To były piękne dni..." i było to chyba za Różyka więc dla mnie to nr 1 z gniazdowych - Jeśli się mylę to niech ktoś naprostuje...

odpowiedz
Pag - 17.08.2022 / 09:54, *.113.218

@(L): każdy ma prawo do swojego zdania, także spoko:) ja nie mówię że Różyk był mistrzem prowadzenia dopingu, tylko miał różne odjechane teksty momentami do kibiców, jak ich chciał zmotywować do lepszego dopingu:) generalnie doping jest super, choć czasem bym wolał, żeby był bardziej nakierowany na to co dzieje się na boisku, a nie jazda samemu dla siebie, bo mam wrażenie, ze tak często jest.

odpowiedz
(L) - 17.08.2022 / 21:56, *.ilabs.pl

@Pag:

Popieram.

Oni mają czasem wolny czy różny a my jedziemy HEJ LEGIA GOL....

odpowiedz
borsuk - 16.08.2022 / 20:57, *.centertel.pl

Na ten piękny jubileusz proponuję rzut butem. Szczęśliwiec, którego trafi ma prawo zaintonować z gniazda jedną przyśpiewkę :)

odpowiedz
Zyga - 16.08.2022 / 20:52, *.207.50

"Staruch" pomału dobija do swojej ksywki ;)

odpowiedz
Micha(L) - 16.08.2022 / 20:43, *.chello.pl

pamiętam, jak z gipsem na nodze i "o kuli" prowadziłeś doping na Cracovii po śmierci Papieża.....

odpowiedz
Kondziu - 16.08.2022 / 21:54, *.215.102

@Micha(L):
Też to pamiętam. Na płocie... Oberwałem wtedy kamieniem od kamieniarzy na starym stadionie Cracovii

odpowiedz
Micha(L) - 16.08.2022 / 23:02, *.chello.pl

@Kondziu: tak było - w 1 połowie Barka, a w 2 już zło i agresja;)

odpowiedz
owad - 17.08.2022 / 20:04, *.chello.pl

@Micha(L): z lubina wracalismy

odpowiedz