fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia ukarana za mecz z Widzewem

źródło: Ekstraklasa

Komisja Ligi ukarała Widzew Łódź i Legię Warszawa za zachowanie kibiców podczas spotkania 5. kolejki Ekstraklasy. Na Widzew Łódź nałożono karę finansową w wysokości 30 tysięcy złotych, natomiast na Legię Warszawa nałożono karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Leon - 18.08.2022 / 17:37, *.vectranet.pl

Widzew wygrał z nami bo ma większą kare.

odpowiedz
(L) - 18.08.2022 / 05:57, *.ilabs.pl

Czy ktoś z Was widzial taryfikator kar czy to jest koło fortuny i w zależności od tego co się wylosuje jest kara....?

odpowiedz
Aron86 - 18.08.2022 / 03:24, *.play-internet.pl

Widzew za przerwanie meczu i rzucanie przedmiotów w piłkarzy drużyny przeciwnej "tylko" 30 tysi! Żenada

odpowiedz
Kalarepa - 17.08.2022 / 17:41, *.play-internet.pl

Za race taka kara?

odpowiedz
Cyniek - 17.08.2022 / 17:17, *.weserve.nl

Ciekawe za co

odpowiedz
Bodyguard - 17.08.2022 / 19:10, *.centertel.pl

@Cyniek : za Cichy chód po ulicy

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 17.08.2022 / 23:44, *.play-internet.pl

@Bodyguard : A ja bym dodał ku.wa za co? Jak zwykle dla nas za wysoka kara, komisja ligi dramat.

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 17.08.2022 / 16:53, *.52.135

Dawno nie widziałem w obrębie jednego meczu niższej kary dla nas

odpowiedz