Carlitos - fot. Woytek /Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy trening Carlitosa. Legia w okrojonym składzie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środę piłkarze Legii Warszawa trenowali przed południem. W zajęciach po raz pierwszy wziął udział Carlitos, który we wtorek podpisał kontrakt ze stołecznym klubie. Po wtorkowym ciężkim treningu, na boisku nie stawili się Bartosz Kapustka i Mattias Johansson, którzy mieli jedynie regenerację.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

Zabrakło również zawodników, którzy zagrają w dzisiejszym meczu Legii II z Lechią Tomaszów Mazowiecki - Cezarego Miszty, Maika Nawrockiego, Jurgena Celhaki, Kacpra Skibickiego i Igora Strzałka.

Rolę trzeciego bramkarza na treningu pełnił sprowadzony niedawno z Ursusa do trzecioligowych rezerw Paweł Szajewski. Środowe zajęcia trwały nieco ponad godzinę, a trenerzy skupili się na strzałach, strzałach z dystansu i stałych fragmentach gry.

- Jestem bardzo zadowolony z przyjścia Carlitosa. To inny typ napastnika i będzie się uzupełniał z Blazem Kramerem. Lubię takich technicznych zawodników - powiedział nam trener Legii Kosta Runjaić.Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek /Legionisci.com

WYNIKI SONDYPowrót Carlitosa do Legii to...
SUMA GŁOSÓW: 9383
START: 14.08.2022 / KONIEC: 21.08.2022

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.