Futsal

BSF Bochnia 6-4 Legia Warszawa

źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 1. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała 4-6 z beniaminkiem, BSF Bochnia. Do przerwy legioniści przegrywali 2-5. Po zmianie stron, za sprawą grającego trenera, Mariusza Milewskiego, który skutecznie egzekwował dwa przedłużone rzuty karne, udało się zmniejszyć straty do jednej bramki, na 5,5 minuty przed końcem meczu. Legioniści musieli się otworzyć, walcząc o wyrównanie, co doprowadziło do kontry ze strony BSF-u, która zakończyła się bramką, która rozstrzygnęła losy inauguracyjnego spotkania. W składzie Legii zabrakło m.in. Świniarskiego, Glińskiego i Jarosza. Kolejne spotkanie stołeczny zespół rozegra 4 września o godzinie 18, a jego przeciwnikiem będzie FC Toruń.

Ekstraklasa: BSF Bochnia 6-4 (5-2) Legia Warszawa
0-1 - 2:03 Madej
1-1 - 3:05 Musiał
2-1 - 5:23 Budzyn
3-1 - 13:27 Tarnowski (s)
4-1 - 14:56 Mendez
5-1 - 16:31 Budzyn
5-2 - 18:45 Luiz
5-3 - 30:19 Milewski (przedłużony rzut karny)
5-4 - 34:14 Milewski (przedłużony rzut karny)