Siatkówka

Skra nie dała szans. Legia czwarta w turnieju w Toruniu

Siatkarze Legii w ramach przygotowań do sezonu 2022/23 w I lidze, wzięli udział w dwudniowym turnieju w Toruniu, o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wczoraj legioniści przegrali 1-3 z BAS-em Białystok, a dziś w samo południe w meczu o trzecie miejsce przegrali z PGE Skrą Bełchatów 0-3. Legioniści stawili opór bardziej doświadczonemu rywalowi tylko w pierwszym secie, przegranym 22-25.

W dwóch kolejnych bełchatowianie zwyciężyli do 14 i 12. W dodatkowym, czwartym secie Skra wygrała 25-15. Za tydzień Legia będzie organizatorem międzynarodowego turnieju, który rozegrany zostanie w hali przy Niegocińskiej 2a na Mokotowie. O szczegółach tych zawodów poinformujemy niebawem.

PGE Skra Bełchatów 4-0 Legia Warszawa
Sety: 25-22, 25-14, 25-12, 25-15