fot. Daniel Storch
REKLAMA

Rugby kobiet

Legionistki drugie w Scandinavian 7s

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed tygodniem w Kopenhadze odbył się jeden z najbardziej prestiżowych klubowych turniejów w rugby 7 kobiet w Europie. Zawodniczki Legii Warszawa zajęły drugie miejsce wśród 12. rywalizujących drużyn. Nasz zespół otrzymał nagrodę finansową w wysokości 500 euro.

Legia w fazie grupowej pokonała Speed Ladies 33-0 oraz Boras Rugby Ladies 41-0. Następnie nasze zawodniczki pokonały Wolfpack Ladies 36-0, a w zaciętym finale nieznacznie przegrały z Tabusoro Angel 10-12.
fot. Daniel Storch

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
anonim - 23.08.2022 / 18:57, *.play-internet.pl

500 euro za drugie miejsce w prestiżowym turnieju - to mniej niż połowa dniówki takiego cepa, jak Jędrzejczyk

odpowiedz
Adaś Miauczyński - 23.08.2022 / 15:43, *.52.135

nawet międzynarodowo są już drugie xD

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.