Josue i Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do meczu ze Stalą

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek po południu piłkarze Legii rozpoczęli kolejny mikrocykl przygotowań do ligowego meczu. We wtorek drużyna miała zaplanowaną jednostkę treningową na godzinę 11. W zajęciach uczestniczyli wszyscy poza przechodzącym rehabilitację Blazem Kramerem. Z drużyną trenowali Wiktor Kamiński i Jakub Trojanowski.

Fotoreportaż z treningu - 42 zdjęcia Woytka

W drużynie widać coraz lepszą wewnętrzną atmosferę. Mimo ciężkiej pracy w dość nieprzyjemnych warunkach pogodowych do maksymalnego wysiłku, dobre humory nie opuszczały zawodników aż do końca zajęć. Trening składał się z rozgrzewki, gierek w dziadka, akcji 2 na 1 i 3 na 2 na wysokim tempie oraz turnieju trzech drużyn na skróconym polu gry. Składy były następujące:

Niebiescy: Tobiasz - Augustyniak, Abu Hanna, Baku, Johansson, Kamiński, Muci, Pich, Slisz
Zieloni: Miszta - Carlitos, Celhaka, Jędrzejczyk, Kapustka, Mladenović, Skibicki, Sokołowski, Wszołek
Fioletowi: Hładun - Charatin, Kastrati, Josue, Nawrocki, Ribeiro, Rose, Rosołek, StrzałekNa zakończenie odbył się konkurs - każdy z zawodników oddał po 4 strzały na bramkę z ok. 20 metrów, której strzegli kolejno Tobiasz, Miszta, Hładun i Trojanowski. Wysoką skutecznością popisał się Lindsay Rose, który zanotował trzy trafienia, dwa razy golkiperów pokonał Artur Jędrzejczyk - ich bramki wywołały najwięcej radości wśród całej ekipy. Najskuteczniej bronił Trojanowski, który tylko czterokrotnie został pokonany.

Kolejny trening zaplanowano na środowe przedpołudnie. W piątek o godz. 20:30 Legia zagra w Mielcu ze Stalą.

Fotoreportaż z treningu - 42 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.