Mikołaj Ciaś zdobył złoty medal mistrzostw Polski StalLufka

Strzelectwo

Medale legionistów na Mistrzostwach Polski i Czech

Zawodnicy sekcji strzeleckiej Legii w ostatnich dniach startowali w zawodach, osiągając bardzo dobre wyniki. Mikołaj Ciaś zdobył złoty medal w klasie Standard podczas Mistrzostw Polski StalLufka. Ponadto Mikołaj zajął miejsce 1. w zawodach IPSC Shooting Academy Parzęczew oraz na zawodach 2-Gun rozgrywanych w klubie ZKS Warszawa.

Marcin Tausiewicz nie miał sobie równych podczas Mistrzostw Czech w strzelbie IPSC w klasie Open. Złoty medal zdobył również podczas zawodów Pucharu Polski na strzelnicy Marynino - Big Three. Na tych samych zawodach, w kl. Standard brązowy medal zdobył Jacek Brzeziński.

Na Mistrzostwach Świata IPRF, które odbyły się we Francji, Anna Bodżyn zajęła 12. miejsce. W zawodach startował również Damian Bochyński.

W Kochcicach podczas III rundy Pucharu Polski w strzelaniach do rzutków, Szymon Kudyba zajął czwarte miejsce w konkurencjach Skeet 75 oraz Trap 75.