Kosta Runjaić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Runjaić: Podoba mi się ten mecz i ten wynik

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kosta Runjaić (trener Legii): Na początku gratulacje dla zespołu. To ważne zwycięstwo. Wiemy, że poprzednie mecze przeciwko Stali nie były łatwe, osiągaliśmy słabe wyniki. Chcieliśmy zmienić tę statystykę dziś wieczorem i cel osiągnęliśmy. To zasłużone zwycięstwo, byliśmy lepszym zespołem w obu połowach spotkania. Mecz był jednak trudny, stykowy, w piłce wszystko może się zdarzyć, jest nieprzewidywalna.Stal jest bardzo mocna w stałych fragmentach, naszym celem było ich unikać. Pokazaliśmy dziś wiele determinacji w grze obronnej, bardzo dobrze broniliśmy. Świetna bramka Carlitosa - podoba mi się ten mecz i ten wynik. Dziękujemy także kibicom, że nas wspierali, chociaż nie mogli uczestniczyć w tym spotkaniu. Życzymy Stali wszystkiego dobrego na resztę sezonu.

Josue zszedł, bo Charatin dobrze gra głową, a spodziewaliśmy się, że w ostatnich minutach Stal będzie posyłać wysokie piłki.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 53601
START: 15.07.2022 / KONIEC: 03.06.2023

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.