Joel Abu Hanna - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wypożyczeni: Debiut Abu Hanny

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Od wtorku do czwartku rozegrano mecze Pucharu Polski oraz zaległe dwa spotkania Ekstraklasy. W barwach Lechii Gdańsk zadebiutował Joel Abu Hanna, który wyszedł w podstawowym składzie przeciwko Lechowi Poznań. W PP szansę dostali Ramil Mustafajew oraz Patryk Pierzak. Zawodnik Stali Rzeszów wyszedł na boisko w wyjściowej jedenastce, z kolei gracz Górnika Łęcznej pojawił się na boisku po przerwie. W przypadku obu ekip o losach awansu decydowały rzuty karne.

Wypożyczeni
Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec) - nie grał w wygranym po rzutach karnych (4-3) pucharowym meczu z ŁKS-em Łódź. W regulaminowym czasie było 2-2.
Joel Abu Hanna (Lechia Gdańsk) - do 69. minuty w przegranym 0-3 meczu z Lechem Poznań
Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 3-1 meczu Pucharu Polski z Chojniczanką Chojnice
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - nie grał w wygranym 3-0 meczu Pucharu Polski z RKS Radomsko
Ramil Mustafajew (Stal Rzeszów) - do 62. minuty w przegranym po rzutach karnych (6-7) pucharowym meczu z Koroną Kielce. W regulaminowym czasie było 3-3.
Patryk Pierzak (Górnik Łęczna) - od 46. minuty w wygranym po rzutach karnych (4-3) pucharowym meczu z Arką Gdynia. W regulaminowym czasie było 0-0.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.