Maciej Kikolski - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Pełny mecz Kikolskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Maciej Kikolski jako jedyny z wypożyczonych legionistów rozegrał pełne spotkanie. Niestety, bramkarz Pogoni Siedlce nie miał dobrego nastroju, gdyż trzykrotnie wyciągał piłkę z siatki. Minuty od trenerów dostali Ramil Mustafajew oraz Patryk Pierzak, którzy weszli w drugiej połowie spotkania. Joel Abu Hanna został wypożyczony do Lechii i już w środę będzie miał okazję zadebiutować przeciwko Lechowi Poznań.

Wypożyczeni
Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec) - z powodu kontuzji nie grał w przegranym 0-1 meczu z Legią Warszawa
Joel Abu Hanna (Lechia Gdańsk) - najbliższy mecz Lechii zaplanowano na 31 sierpnia. Wówczas gdańszczanie zagrają z Lechem w zaległym spotkaniu ekstraklasy.
Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z GKS Jastrzębie Zdrój
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Koroną Kielce
Ramil Mustafajew (Stal Rzeszów) - od 66. minuty w wygranym 5-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Patryk Pierzak (Górnik Łęczna) - od 85. minuty w wygranym 4-1 meczu z Odrą Opole