Kosta Runjaić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Runjaić: Chcieliśmy dziś napisać historię

Mishka, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaić (trener Legii): To był dla nas bardzo ciężki mecz. Szacunek dla drużyny, że dwukrotnie potrafiła wrócić i w dogrywce strzeliliśmy piękną bramkę. Jesteśmy bardzo zadowoleni. W meczach pucharowych zawsze potrzeba nieco szczęścia. Szacunek także dla Niecieczy, że walczyli do końca, to był wyrównany mecz. Spotkania pucharowe rządzą się swoimi prawami i piszą własną historię. My taką historię chcieliśmy dziś napisać.

Bardzo chcieliśmy przejść tę rundę. To nasze pierwsze zwycięstwo w Niecieczy. Jestem szczęśliwy, ale też nieco zmęczony. Teraz koncentrujemy się na meczu z Radomiakiem, będzie wielu kibiców, liczymy na ich wsparcie. Życzę Niecieczy wszystkiego dobrego na resztę sezonu.

SONDAJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
Arek - 01.09.2022 / 10:09, *.t-mobile.pl

Sędzia pomógł.

odpowiedz
Gocław - 31.08.2022 / 22:59, *.net.pl

Fart i tyle ew. dobry fryzjer jest grany.

odpowiedz
Trampek - 31.08.2022 / 21:14, *.125.85

Widać , że trener nie znał nie znał historii meczów LEGII w Niecieczy, wystawiając eksperymentalny skład , tym samym doprowadzając do ... dogrywki na własne życzenie . Jeżeli na tym miało polegać pisanie historii to gratuluję. Gdyby nie Carlitos ,który pokazał jak należy strzelać gole , to dalszą grę w Pucharze Polski mielibyśmy z głowy. Wystawianie eksperymentalnych składów / zaczynając od bramkarza / , gdzie jeden mecz decyduje o awansie , jest poronionym pomysłem i o tym doświadczony trener powinien wiedzieć. Zwłaszcza ,że obecny zespół LEGII nie jest w pełni ze sobą zgrany, a bazuje na dwóch - trzech indywidualnościach , którym piłka nie przeszkadza w grze i to oni decydują często o wyniku meczu.

odpowiedz
(L) eon - 31.08.2022 / 19:59, *.net.pl

Trudny teren. Sama nazwa wskazuje że tam nic nie cieknie. No to jeśli przeciekli do kolejnej rundy należy odnotować i zapomnieć. I tyle.

odpowiedz
bronek49 - 31.08.2022 / 17:47, *.chello.pl

trenerze Kosta my nie jesteśmy szczęśliwi Legia gra fatalnie nie było różnicy między waszą grą a rezerw Termaliki a nawet na korzyść przeciwnika powinniście się wstydzić od początku gracie padakie i z każdym się męczycie a najgorsi jak zwykle Włoszek który już w trzecim meczu nie wykorzystuje setki , Kapustka ,Ślisz czyli zawodnicy którzy powinni być liderami zespołu a są jej obciążeniem

odpowiedz
Biała siła - 31.08.2022 / 17:00, *.t-mobile.pl

I o mało by się wam udało ,chyba nigdy nie odpadliśmy na początku .

odpowiedz
1234 - 01.09.2022 / 05:40, *.t-mobile.pl

@Biała siła : Wydaje mi się ze za Hasiego w 2016 odpadliśmy z Górnikiem w pierwszej rundzie.

odpowiedz
WETERAN - 31.08.2022 / 14:49, *.chello.pl

Cieszę się, że wygrali i awansowali w miejscu, w którym nigdy "nie szło". Ale mam wrażenie, że gdyby pilkarze wyszli na boisko bez trenera, byłoby tak samo, albo lepiej. Oni biegają, starają się, walczą, ale drużyny - to ja nie widzę. Takie podwórkowe kopanie na zasadzie "a może się uda". Chaos i przypadek - to nasze wizytówki.

odpowiedz
Xyz - 31.08.2022 / 15:20, *.centertel.pl

@WETERAN: już rok temu grali ,,bez trenera". Faktycznie było ,,lepiej".

odpowiedz
Lowolak - 31.08.2022 / 13:06, *.centertel.pl

BRAWO Legia

odpowiedz
13 - 31.08.2022 / 12:10, *.205.108

Jak bedziemy takie mecze wyhrywac 5/6 do zera. Będzie Liga Mistrzów, a tak to moze byc Liga Pierdkow.
Dziękuję za zwycięstwo. Mam nadzieję xe sie rozkręca.

odpowiedz
Stary kibol - 31.08.2022 / 17:43, *.play-internet.pl

@13: malolacie, w Niecieczy to nam nie szło nawet jak była LM. Taki tam klimat. Jakbyś był kibicem Legii nie od wczoraj to byś pamiętał.

odpowiedz
13 - 31.08.2022 / 23:51, *.205.108

@Stary kibol : Ty Ziomus nie zajezdzaj tu swoja zje_a paranoja...
Wali mnie Bruk Bet i te historyczne mrzonki. I płaczków typu Ty. Albo jedziemy z nimi 5/6 do 0 i jest Liga Mistrzów, i tu mam na mysli stary dzieciole, Lige Mistrzow z klasa, a nie aby dostac wpeird_l, a jezeli tacy jak Ty sie ciesza ze Legia fryzjerem wygrywa w Niecieczy bo byl by Skandal, to gratulauje ambicji, Ty walczacy zawsze o mistrza miernoto. I na koniec dodam- odj_b sie ode mnie radze, bo ani mnie nie znasz, a nie nie poznasz, na moje szczescie.

odpowiedz
Mariot85 - 31.08.2022 / 10:45, *.cyfrowypolsat.pl

Dla kibica adrenalina zajebista fajnie się ogląda wygrany taki mecz niż mizerne 1:0 i nuda na boisku.Ale szczerze hu.a graja nasze grajki.

odpowiedz
Bufet (L) - 31.08.2022 / 10:27, *.orange.pl

Historie, panie trenerze, to się pisze wygrywając w europejskich pucharach lub na krajowym podwórku z mocnymi ekipami. A nie z wioskową drużyną z dziury zabitej dechami.

odpowiedz
Peter - 31.08.2022 / 13:25, *.vectranet.pl

@Bufet (L): Dokładnie, wypowiedź jakby z Barceloną na Camp Nou wygrali :-D

odpowiedz
majusL@legionista.com - 31.08.2022 / 09:09, *.174.42

Trenerze, kiedy pozbedziesz się tego patalacha muciego??? Jest tak irytujący jak Radović bez formy !!

odpowiedz
michur - 31.08.2022 / 09:08, *.plus.pl

mecz wyrownany , mecz walki, Brak schematow, brak powtarzalnosci, setki Muciego i Wszolka to jakas kpina. niech trenuja po godzinach bo nagle przychodzi Carlitos i strzela i tak na prawde pilkarze inni tez powinni takie sytuacje wykorzystywac. Fakt , ze my mistrza tracilismy po takich ogorkach jak stal czy bb termalika. Zobaczymy w ciagu miesiace bedziemy madrzejsi po meczach np. z rakowem a nawet juz w piatek po Radomiaku

odpowiedz
michur - 31.08.2022 / 08:57, *.plus.pl

mecz wyrownany , mecz walki, Brak schematow, brak powtarzalnosci, setki Muciego i Wszolka to jakas kpina. niech trenuja po godzinach bo nagle przychodzi Carlitos i strzela i tak na prawde pilkarze inni tez powinni takie sytuacje wykorzystywac. Fakt , ze my mistrza tracilismy po takich ogorkach jak stal czy bb termalika. Zobaczymy w ciagu miesiace bedziemy madrzejsi po meczach np. z rakowem a nawet juz w piatek po Radomiaku

odpowiedz
Legiak83 - 31.08.2022 / 08:12, *.inetia.pl

Jak nieciecza strzeliła na 1:1 i złapała wiatr w żagle, balem się że powtórzy się historia Jak z górnikiem(wtedy pierwszoligowym) w pierwszej rundzie PP za hasiego gdy przegralismy po dogrywce...uff

odpowiedz
paw_pawela - 31.08.2022 / 07:27, *.tdt.pl

wygrana to wygrana i nie ma co marudzić, ligę zdominujemy - zobaczycie (wpadki będą a jakże)

odpowiedz
wkz - 31.08.2022 / 06:56, *.esabdns.pl

Trener przed kazdym meczem i po kazdym meczu musi nawiazac do kibicow? Moze juz starczy tego lizania sie?

odpowiedz
pLan 5 Letni poszedł w piz...A MY dLugo CZEKAMY!NA!SUPER!LEGIEEE!` - 31.08.2022 / 03:13, *.57.105

DALEJ NIE MA PLANU NA GRE NIE MA RAZ DWA TRZY I GOL!JEST ZA TO GRA PODANIOWA TRNENINGOWA A WIELU W CZASIE MECZU GRA TO CO NA TRENINGU ALBO NIEWIE JAK GRAĆ...

odpowiedz
Wot - 31.08.2022 / 07:43, *.orange.pl

@pLan 5 Letni poszedł w piz...A MY dLugo CZEKAMY!NA!SUPER!LEGIEEE!`:
Nie pij tyle w środku tygodnia

odpowiedz
KURKA WODNA!KLĄTFA ZJDĘTA W POLU KUKURYDZY...WIDAĆ NIEBIESKIE SŁONIE - 31.08.2022 / 03:09, *.57.105

HISTORIA TAK ŻE KLĄTTFA TA KURKA WODNA ZDJĘTA!

odpowiedz
Atmosferić - 31.08.2022 / 02:45, *.orange.pl

Weź już cieciu malinowy się zamknij - taki mecz to powinno być spokojne 0-3 do przerwy po przerwie podwyższenie na 0-5 i tyle, a te twoje sraktyki taktyki się widać gówno nadają bo Legia męczy bułę po 1-0 co mecz jak z Michniewiczem. Jesteś błazen nie trener. Przypominam że on na łazienkowskiej chyba po 14 minutach przegrywał 0-3... z lechem na wiosne w 7 minut wyłapał 3 gole na ryj i przegrał tytuł.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 31.08.2022 / 02:23, *.aster.pl

Legia wygrala ale niektorzy na forum jakby zawiedzeni tym faktem!!

odpowiedz
Ornitolog - 31.08.2022 / 06:25, *.waw.pl

@Warszawiak1234: przecież to prowokatorzy i dzieciaki z innych drużyn, tutaj każdy może pisać bez żadnej weryfikacji i podszywają się przegrywy pod kibiców Legii.

odpowiedz
wukashi - 31.08.2022 / 22:12, *.com.pl

@Ornitolog : no i to jest piekna wolnosc slowa

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 31.08.2022 / 02:12, *.cyfrowypolsat.pl

Zwycięstwo cieszy ale w dalszym ciągu brak jakichkolwiek wyuczonych schematów i pomysłu na grę.

odpowiedz
eN - 30.08.2022 / 23:53, *.as9105.com

Udało się wreszcie padła twierdza nieciecza! Nic już nas nie zatrzyma klątwy zdjęte

odpowiedz
Yeti - 30.08.2022 / 23:40, *.vectranet.pl

Napisaliście historię. Trochę wstydliwą ale napisaliście...

odpowiedz
Tommy - 31.08.2022 / 00:25, *.toneticgroup.pl

@Yeti: co ty pie....

odpowiedz