Radoslav Latal - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Latal: Popełniliśmy indywidualne błędy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Radoslav Latal (trener Bruk-Betu): Dziękuję drużynie za bardzo dobry mecz. Na początku pierwszej połowy popełniliśmy indywidualny błąd, Tekijaski stracił piłkę i padła bramka. Mimo to broniliśmy bardzo dobrze, czekaliśmy na kontry i stałe fragmenty gry. W drugiej połowie strzeliliśmy bramkę po stałym fragmencie. Szkoda końcówki, gdzie znów popełniliśmy indywidualny błąd i był rzut karny.

Zagraliśmy dobry mecz, ale dla nas równie ważna będzie sobota.

Komentarze (8)

bronek49 - 31.08.2022 / 18:05, *.chello.pl

Panie Latal wy straciliście bramki po swoich błedach ale Legia straciła bramki też po swoich błędach piłka jest grą błędów i dlatego padają bramki

Filip - 31.08.2022 / 08:55, *.play-internet.pl

Panie Latalu więcej tych leniwych ukraińców w składzie trzeba

Mordeczka - fan turystyki krajowej i egzotycznych wyjazdów, ahoj przygodo! - 31.08.2022 / 08:38, *.52.135

Dlaczego dostałeś po meczu czerwień?

paw_pawela - 31.08.2022 / 07:29, *.tdt.pl

dobry mecz drużyny (nie dot. L) przynajmniej trener nie marudził, że sędzia czy coś....

Po(L)ubiony - 31.08.2022 / 06:25, *.autocom.pl

Panie Latal, zagraliście świetny mecz. Życzę powrotu do Ekstraklasy.

Arek - 31.08.2022 / 01:35, *.tpnet.pl

Już wyobrażam sobie ujadanie tych wszystkich naszych trenerów, że sędzia, że światło w oczy raziło i takie tam. Ten przynajmniej skupił się na meczu.

Abcd - 31.08.2022 / 10:27, *.chello.pl

@Arek: No widać na konferencje ochłonął bo bezpośrednio po meczu nie był taki wyrozumiały.

L - 31.08.2022 / 11:33, *.aster.pl

@Arek: nie no, juz nie przesadzajmy, nie ma chyba takiego trenera, ktory plakalby na sedziego, ktory jego zawodnikowi dal 2 zolte i zapomnial dac czerwonej i ten... gral dalej.

© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.