Lirim Kastrati - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Lirim Kastrati odchodzi z Legii

źródło: Legia Warszawa

Lirim Kastrati odchodzi z Legii Warszawa. Reprezentant Kosowa zostanie zawodnikiem węgierskiego MOL Fehérvár FC.

Kastrati trafił do Legii Warszawa w 2021 roku z chorwackiego GNK Dinamo. W ubiegłym sezonie skrzydłowy rozegrał 23 mecze z eLką na piersi, w których zdobył dwie bramki i zanotował jedną asystę. W obecnym sezonie Kastrati pojawił się na boisku raz, w meczu z Cracovią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
asfasf - 30.08.2022 / 13:26, *.autocom.pl

Szkoda, bo nie dostał dużej szansy. Mógłby grywać na prawej obronie skoro taki szybki był.

odpowiedz
powiś(L)e - 30.08.2022 / 09:42, *.aster.pl

To był kolejny "udany deal" Pana Pudla który wszystko wie najlepiej.

odpowiedz
Darek - 30.08.2022 / 01:44, *.chello.pl

Szkoda, że odchodzi. Według naszego pasjonata tenisa był to najszybszy skrzydłowy w tej części Europy.
A tak poważnie to jednego drewna mniej.

odpowiedz
Echhh - 30.08.2022 / 07:04, *.aster.pl

@Darek : Był za szybki dla pozostałych naszych gwiazdeczek. Nie nadążali. Szybszy niż wiatr. I szybko się go pozbyli.

odpowiedz
Arek - 30.08.2022 / 00:09, *.tpnet.pl

Elo! miłego.

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2022 / 23:05, *.mm.pl

Drogi, bo z Dinama, to i musi być dobry. Tyle wystarczyło, żeby właściciel klubu twierdził, że mamy super skrzydłowego którego zazdrości nam pół Europy. Tymczasem facet okazał się tak tępy technicznie, że większość naszych ligowych noname nakrywała go czapką.

A jeśli prawdą jest, że miał pensję Iviego Lopeza, najlepszego zawodnika naszej ligi w zeszłym sezonie.....

Mioduski to jest geniusz biznesu.

odpowiedz
Garou - 29.08.2022 / 21:25, *.chello.pl

Jego bramkę na 0-1 ze spartakiem zapamiętam na długo i tą ruską ciszę na stadionie

odpowiedz
Sebo(L) - 29.08.2022 / 19:56, *.vectranet.pl

Jestem ogromnie rozczarowany umiejętnosciami czysto piłkarskimi tego zawodnika.Miał "wejście smoka" w Moskwie gdzie strzelił zwycięską bramkę.Wydawało się,że mamy skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia.Tymczasem...okazał się jednym wielkim nieporozumieniem.Nie dziwota,że Dinamo pozbyło się go w pierwszej kolejności po odpadnięciu z rywalizacji o Ligę Mistrzów.Wydawać by się nawet mogło,że Dinamo zrobiło wówczas "złoty" interes otrzymując za niego Emrelego,który...rzadko podnosi w tej chwili tyłek z ławki rezerwowych podczas meczów ligowych chorwackiego klubu.Tak więc jeden cienias zamienił drugiego i to by było na tyle w tym temacie.

odpowiedz
Farme(L) - 29.08.2022 / 18:25, *.virginm.net

Przypominam, że w ramach rozliczenia za Kastatiego poszedł Emreli, który przyszedł do nas za podpis w kontrakcie, więc strata jest, ale nie jest to napewno 1.3 czy 1.5 mln €. Zwolniony budżet. Jak powiedział Zieliński to nie ma tematu Slisza, a Abu Hanna odszedł bez możliwości wykupu przez Lechię wiec klub wciąż w niego wierzy i wypożyczenie to dobry pomysł. Jak dla mnie okienko w miarę udane, plus pozbycie się najbardziej niechcianego biegacza. Jacek póki co sobie radzi…

odpowiedz
Curragh - 29.08.2022 / 21:17, *.plus.pl

@Farme(L): zwłaszcza, ze Legia zapłaciła za niego tylko pierwsza ratę. Stąd ten cyrk z Emrelim

odpowiedz
olew - 29.08.2022 / 17:58, *.vectranet.pl

Dziękujemy Lirim ! Powodzenia ! Brawo Legia !

odpowiedz
(L) - 29.08.2022 / 17:55, *.mm.pl

Nic nie piszą za ile odchodzi, czyli tylko zwalnia kontrakt, najszybciej prze...1,5 bańki ojro

odpowiedz
Michał - 29.08.2022 / 17:03, *.plus.pl

Taki Kastrati był jak kiedyś Manu..... kopnąć do przodu i dawaj pełnym gazem bieg. Ani podania ani dośrodkowania ani pomysłu na boisku... jeden celny strzał w meczu i jedna bramka...no kozak. Żegnam bez żalu.Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki

odpowiedz
Dossa Jr - 30.08.2022 / 09:33, *.plastcom.pl

@Michał: manu lepszy od kastrata

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.08.2022 / 15:17, *.aster.pl

Podobno Kastrati, zarabiał trzy razy tyle, ci Ivi Lopez, z Rakowa. Ale to chyba niemożliwe....

odpowiedz
keski - 29.08.2022 / 15:10, *.centertel.pl

Uważam że ten człowiek jeszcze pokaze się w pllce na dobrym poziomie, szkoda że nie wyszło mu w Legii.

odpowiedz
aaaaaaaaaaaa - 29.08.2022 / 14:46, *.51.38

przyszedł podobno za 1,3 mln €, ręce opadają :)

odpowiedz
kulturalny cham - 29.08.2022 / 17:13, *.46.112

@aaaaaaaaaaaa: to podobno czy przyszedł ,bo ręce opadaja od takiego bełkotu

odpowiedz
Otto - 29.08.2022 / 14:23, *.t-mobile.pl

A ja go zapamiętam miło, za bramkę strzeloną Ruskim. Coś jak Hamalainena, który był słaby, ale amice zawsze bramkę strzelił.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 29.08.2022 / 14:01, *.enea.pl

nareszcie !!!

odpowiedz
AliMario - 29.08.2022 / 13:52, *.com.pl

...ufffff....

odpowiedz
Bombenhagen - 29.08.2022 / 13:29, *.81.31

Kastrati odchodzi za porozumieniem stron, Abu Hana wypożyczenie, jeszcze Bordeaux stara się o Slisza, też chodzi o wypożyczenie, wszyscy za friko, a w ich miejsce, zgodnie z deklaracją trenera nikt nie jest przewidywany, może nie byli to pierwszoplanowi gracze, ale skrócenie kołdry niczego nie gwarantuje, oprócz oszczędności. Może mały palec w dłoni czy w stopie nie jest najważniejszym organem, ale nie znam takiego, kto by sobie go sam bez żalu obciął, albo nie uciekał przed kimś, kto by miał taki zamiar. Będą kontuzje, pauzy za kartki, ewentualnie jakieś inne nieprzewidziane okoliczności powodujące absencje wobec tego z tym zasobem, o co gramy, o środek tabeli?

odpowiedz
Sędzia Laguna - 29.08.2022 / 13:56, *.waw.pl

@Bombenhagen: sam JZ potwierdził że temat Slisza to farmazon i nigdzie się nie wybiera

odpowiedz
Mas - 29.08.2022 / 14:12, *.pyur.net

@Bombenhagen: nie gramy w żadnych pucharach (pucharu polski nie liczę). Relatywnie gramy raz na tydzień, nie potrzebujemy szerokiej ławki. Na skrzydłach ostatnio grają Wszołek i Baku, jest jeszcze Pich i Skibicki od biedy może Rosołek też tam zagrać . Slisz dalo się przeczytać że zostaję a ten cały Abu Huba buba czy jak mu tam jest beznadziejny, a 4 środkowych obrońców mamy .

odpowiedz
Tomek - 29.08.2022 / 13:25, *.113.189

Wg Mioduskiego odchodzi najszybszy piłkarz w Europie. Odchodzi za darmo...Mioduski nie walczysz o chłopaka, przecież taki zaj... grajek z niego jest, tak się nim zachwycałeś gołodupcu

odpowiedz
DanieLo - 29.08.2022 / 14:28, *.comcast.net

@Tomek: to chyba zawodnik tutaj dał doopy, nie prezes. Odchodzi bo jest kiepski a zarabia dużo. Odchodzi bo nie gramy w pucharach i jest nam nie potrzebny.

odpowiedz
Eduardo - 29.08.2022 / 17:43, *.toneticgroup.pl

@DanieLo: odchodzi bo jest za slaby. a sprowadzal go tu twoj idol

odpowiedz
Hugon - 29.08.2022 / 13:24, *.tpnet.pl

Pan Dyrektor Zieliński super robotę wykonał w tym okienku

odpowiedz
LegiaLegia - 29.08.2022 / 13:23, *.aster.pl

Za friko? Czy jednak udało się klubowi coś na nim zarobić, oprócz zwolnienia kasy na jego pensje?

odpowiedz
Flo - 29.08.2022 / 13:52, *.t-mobile.pl

@LegiaLegia: on miał wysoką pensję, fajnie że zszedł z listy płac.

odpowiedz
1234 - 29.08.2022 / 13:21, *.t-mobile.pl

Jak się daje taką informację to wypada napisać czy za darmo odchodzi czy nie.

odpowiedz
Lemiesz Grochuw - 29.08.2022 / 13:20, *.52.135

Żegnaj legendo, szkoda że nie zorganizowano meczu pożegnalnego dla zasłużonego zawodnika

odpowiedz
lucho_83 - 29.08.2022 / 13:17, *.virtuaoperator.pl

W siną dal...jedyny plus za bramę w Moskwie....

odpowiedz