fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Puchar Polski

LIVE!: Legia II 0-5 Wisła (KONIEC MECZU)

Woytek, źródło: Legionisci.com

Poniżej możecie obejrzeć transmisję z meczu Legia II Warszawa - Wisła Kraków. Początek spotkania o godzinie 16:15.

KURSY NA LEGIA II - WISŁA
FORTUNA:




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Pjoter - 30.08.2022 / 18:14, *.play-internet.pl

Rezerwowa patologia trwa w najlepsze....dramat po maksie.Nie będę tu więcej marudzić,bo to bezsens,ale piąta bramka dla Wisły po dobitce-- chłopcy tylko patrzyli jak Hiszpan dolatuje do piłki i sieka gola.Nikt totalnie nie ruszył do niego,do piłki,lenie jak ch...j.A po meczu nasz trener uśmiechnięty bije piątkę z brzęczkiem,nasz bramkarz którego nazwiska nie pamiętam również z uśmiechem przybija piątkę z Hiszpanem co moment temu strzelił mu gola. Dramat....

odpowiedz
Też Pjoter - 31.08.2022 / 09:44, *.t-mobile.pl

@Pjoter: Słuchaj, uśmiechy i piąteczki były, bo mieli okazję dostać oklep od zawodowców, a nie patałachów wśród których obracają się na co dzień...

odpowiedz
Miki55 - 30.08.2022 / 18:13, *.play-internet.pl

Trzeba zupełnie zmienić formułę budowy zespołu. Ci ludzie to beztalencia. Rozpędzić to towarzystwo na 4 wiatry i zacząć od nowa

odpowiedz
Jano - 30.08.2022 / 17:45, *.orange.pl

Ale mamy rezerwy hehehe postawiłem w "wygraj bilet 0-4 i chyba mi nie wejdzie bo Wisła pewnie jeszcze coś dołoży!

odpowiedz
Kkkk - 30.08.2022 / 18:07, *.play-internet.pl

@Jano: blisko było

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 30.08.2022 / 17:40, *.plus.pl

Już trójkę w plecy, kara za zamykanie sektora gości

odpowiedz
Raf - 30.08.2022 / 17:32, *.virginm.net

No i porazka z dziewczynami widzewa

odpowiedz
Pajączek - 30.08.2022 / 17:20, *.aster.pl

Skibicki całkowicie bez formy,o ile ją kiedykolwiek miał

odpowiedz
As - 30.08.2022 / 16:38, *.aster.pl

Ja durny, chciałem to oglądać ale 20 minut mi wystarczy, Słubicki nawet słaby jak na rezerwy.
O 20:30 będzie chyba lepiej :)

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.08.2022 / 16:38, *.autocom.pl

O ile dobrze widziałem, to bramkę na 0:1, straciliśmy po katastrofalnym zachowaniu zawodnika z nr 23. Zgadnijcie kto to.

odpowiedz
Wycior - 30.08.2022 / 16:47, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: ja na serio kiedyś wierzyłem w tego chłopaka, ale jemu albo się nie chce, albo imprezuje bez umiaru, albo jest aż tak słaby...

odpowiedz
Staszek Wiertara - 30.08.2022 / 16:49, *.lukman.pl

@Po(L)ubiony: 31 min 14 sek. ten sam zawodnik w środku pola "czaruje" trzech skislaków i..... podaje bez presji bezpośrednio do czwartego. Wirtuoz gry :)

odpowiedz
Yaro - 30.08.2022 / 17:33, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: Jak numer 23 to na pewno Michael Jordan

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.08.2022 / 18:11, *.autocom.pl

@Yaro: Jordan to chyba nie był, bo nasz "23", nie jest w stanie oderwać się od murawy:)

odpowiedz