Makana Baku - fot. Mishka / Legionisci.com

Baku: To była bardzo długa podróż

źródło: Legia Warszawa

- Ten mecz to była bardzo długa podróż. Przyznam, że podchodząc 100 procent przygotowanym do tego spotkania nie spodziewałem się przed nim, że będziemy potrzebować 120 minut do wywalczenia awansu - powiedział po meczu Makana Baku.

- Ale spotkania pucharowe takie bywają, potrzeba umiejętności, szczęścia, a my odwróciliśmy wynik. Kiedy sędzia w 90. minucie wskazał na 11 metr i Josue wziął piłkę byłem pewien, że zdobędzie bramkę. Dzięki temu zyskaliśmy dogrywkę, w której Carlitos strzelił decydującego gola. Jesteśmy szczęśliwi, że przeszliśmy do kolejnej rundy. Już myślimy o meczu w piątek. Jako profesjonaliści jesteśmy gotowi, żeby rozgrywać mecze co kilka dni - dodał pomocnik.

Komentarze (12)

Taki życie niestety - 31.08.2022 / 10:13, *.plus.pl

Zdjęcie nędzy i rozpaczy. Naprawdę tak nisko upadliśmy ze oni się tak cieszą z przejścia 1 rundy pucharu Polski? Trener Malarz umiejętnie przekazuje swoje doświadczenie puszczania gola w każdym meczu, wiec jego akurat rozumiem, ze taki podjarany.

WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 31.08.2022 / 10:49, *.19.184

@Taki życie niestety: A ty musisz toksyno marudzić? Wygrali i awansowali to się cieszą, co ty myślałeś że jesteśmy nie wiadomo jaką potęgą, co mają płakać i mieć stypę że wygrali. Trochę optymizmu i weselszego podejścia do życia życzę a nie wiecznego narzekactwa.

Mordeczka - fan turystyki krajowej i egzotycznych wyjazdów, ahoj przygodo! - 31.08.2022 / 08:37, *.52.135

"Jako profesjonaliści jesteśmy gotowi, żeby rozgrywać mecze co kilka dni - dodał pomocnik."

hahaha, dobra dobra - rozegrać to i ja mogę każdego dnia, wy tak samo - ale patrząc na mecze do kilka dni to kibic mógłby się podczas ich oglądania zżygać

PiotrŻo(L)iborz - 31.08.2022 / 09:26, *.plus.pl

@Mordeczka - fan turystyki krajowej i egzotycznych wyjazdów, ahoj przygodo!: nie wiem jak oni ćwiczą, ale ja jak odpuszczę kilka treningów w tygodniu i mam na przykład tydzień przerwy to forma mi spada, jak ćwiczę co drugi dzień albo codziennie to forma rośnie. Wiem, zeczasami może być spadek formy i trochę wtedy trzeba trochę odpuścić, ale takie wachania, jak oni mają, są niemożliwe, raczej, jest to problem podejścia do wykonywanej pracy lub też, zje...ej psychy.

7 - 31.08.2022 / 13:07, *.205.108

@PiotrŻo(L)iborz: alkohol, narkotyki,

fajna bluza u Mordeczki na płocie z lewej :)

Brodno - 31.08.2022 / 09:43, *.centertel.pl